Komunikaty PR

Korek - naturalna aranżacja ściany w sypialni

2021-11-10  |  11:05
Biuro prasowe
Kontakt
Best Brands PR
Best Brands PR

Słomińskiego
00-195 Warszawa
bestbrandspr|bestbrandspr.pl| |bestbrandspr|bestbrandspr.pl
0-22 251 66 86
www.bestbrandspr.pl

Nastrój panujący w sypialni w dużej mierze zależy od wyglądu ścian. Dzięki zastosowaniu korka ściennego wprowadzimy do niej naturalne piękno i zadbamy o przytulny charakter wnętrza.

Odpowiedni wystrój sypialni sprzyja chwilom wytchnienia od codziennej bieganiny, których zazwyczaj szukamy w tym pomieszczeniu. Zwolennicy stylu eko coraz częściej sięgają po korek ścienny, który doskonale odnajduje się w roli przykuwającej wzrok dekoracji. Jeżeli wyeksponujemy za jego pomocą jedną ze ścian w sypialni, np. ścianę za łóżkiem – w prosty sposób osiągniemy nietuzinkowy efekt. Jednak estetyczne walory korka, jego niepowtarzalny wzór i faktura, absolutnie nie wyczerpują zalet tego rozwiązania. Okładzina korkowa skutecznie redukuje hałas dobiegający z zewnątrz, zapewnia dodatkową izolację cieplną, jest łatwa do utrzymania w czystości i bardzo dobrze sprawdza się w pokoju alergika, ponieważ nie gromadzi się na niej kurz.

Kolejnym atutem korka jest nieskomplikowany montaż, z którym poradzą sobie nawet niedoświadczeni majsterkowicze. Nie zapominajmy przy tym o wyborze odpowiedniego kleju, który uchroni nas przed niepotrzebnymi błędami. Realizację całego przedsięwzięcia zdecydowanie ułatwi klej do korka 22 A marki Soudal. Jest to gotowy do użycia klej dyspersyjny, którego cechuje wysoka siła spajania oraz znakomita przyczepność do większości podłoży porowatych (m.in. do betonu, tynku, cegły i kamienia). Z powodzeniem możemy go zastosować do montażu zarówno korka ściennego, jak i podłogowego, nawet przy ogrzewaniu płaszczyznowym.

Klej 22 A firmy Soudal nie zawiera rozpuszczalników i nie stanowi zagrożenia dla środowiska naturalnego. Co więcej, obecnie oferowany jest w opakowaniu z tworzywa PRC  (Post Consumer Rycycling), tj. z surowca  pozyskanego ze zużytych opakowań plastikowych, które może być ponownie poddane recyklingowi. Ekologiczne opakowania z PCR, które minimalizują wykorzystanie naturalnych zasobów, są kolejną innowacją wdrożoną przez Soudal, zaprojektowaną zgodnie z zasadami w zrównoważonego rozwoju.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Best Brands PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Zaprojektuj swoją szafę z Komfort Biuro prasowe
2024-10-02 | 14:00

Zaprojektuj swoją szafę z Komfort

We wrześniu Komfort uruchomił nową usługę – Konfigurator szaf i garderoby, który już teraz jest dostępny dla wszystkich klientów. To nowoczesne narzędzie
Dom HAWA Folding Concepta – Nowoczesne drzwi składane, które ukrywają funkcje
2024-10-02 | 13:40

HAWA Folding Concepta – Nowoczesne drzwi składane, które ukrywają funkcje

Współczesne aranżacje wnętrz koncentrują się na połączeniu estetyki z funkcjonalnością, co sprawia, że coraz większą rolę odgrywają innowacyjne rozwiązania pozwalające
Dom Jak woskować drewniane meble?
2024-10-02 | 13:00

Jak woskować drewniane meble?

Drewno to wszechstronny materiał, którego wyjątkowość możemy podkreślić poprzez pielęgnację odpowiednimi preparatami, dobierając je w zależności od oczekiwanego efektu

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Żywienie

Konsument

Z roku na rok rośnie odsetek Polaków segregujących odpady. Nie zawsze jednak robią to prawidłowo [DEPESZA]

Już 97 proc. Polaków deklaruje, że segreguje odpady – wynika z badania SW Research na zlecenie Fundacji ProKarton. To o 5 pkt proc. więcej niż w 2023 roku. Rośnie również świadomość dotycząca recyklingu kartonów do płynnej żywności, a 58 proc. osób deklaruje, że prawidłowo wyrzuca je do żółtego pojemnika. Wciąż jednak pojawiają się wątpliwości co do tego, jak segregować poszczególne odpady do konkretnych pojemników. – Frakcje z poszczególnych pojemników są niekiedy zanieczyszczone innymi odpadami, co utrudnia proces sortowania i obniża jakość surowca do recyklingu – ocenia Łukasz Sosnowski, prezes Fundacji ProKarton.

Konsument

Polacy na bakier z higieną cyfrową. To przekłada się na zdrowie fizyczne i psychiczne, szczególnie młodych

Smartfony, monitory komputera, telewizory podłączone do sieci lub konsoli do gier mogą negatywnie wpływać na zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne – twierdzą lekarze. Dodatkowo nadużywanie elektronicznych gadżetów może niekorzystnie wpływać na nawyki żywieniowe. Między innymi z tego powodu coraz więcej mówi się o potrzebie higieny cyfrowej. Jej brak może prowadzić do poważnych konsekwencji.