Komunikaty PR

Korek - naturalna aranżacja ściany w sypialni

2021-11-10  |  11:05
Biuro prasowe
Kontakt
Best Brands PR
Best Brands PR

Słomińskiego
00-195 Warszawa
bestbrandspr|bestbrandspr.pl| |bestbrandspr|bestbrandspr.pl
0-22 251 66 86
www.bestbrandspr.pl

Nastrój panujący w sypialni w dużej mierze zależy od wyglądu ścian. Dzięki zastosowaniu korka ściennego wprowadzimy do niej naturalne piękno i zadbamy o przytulny charakter wnętrza.

Odpowiedni wystrój sypialni sprzyja chwilom wytchnienia od codziennej bieganiny, których zazwyczaj szukamy w tym pomieszczeniu. Zwolennicy stylu eko coraz częściej sięgają po korek ścienny, który doskonale odnajduje się w roli przykuwającej wzrok dekoracji. Jeżeli wyeksponujemy za jego pomocą jedną ze ścian w sypialni, np. ścianę za łóżkiem – w prosty sposób osiągniemy nietuzinkowy efekt. Jednak estetyczne walory korka, jego niepowtarzalny wzór i faktura, absolutnie nie wyczerpują zalet tego rozwiązania. Okładzina korkowa skutecznie redukuje hałas dobiegający z zewnątrz, zapewnia dodatkową izolację cieplną, jest łatwa do utrzymania w czystości i bardzo dobrze sprawdza się w pokoju alergika, ponieważ nie gromadzi się na niej kurz.

Kolejnym atutem korka jest nieskomplikowany montaż, z którym poradzą sobie nawet niedoświadczeni majsterkowicze. Nie zapominajmy przy tym o wyborze odpowiedniego kleju, który uchroni nas przed niepotrzebnymi błędami. Realizację całego przedsięwzięcia zdecydowanie ułatwi klej do korka 22 A marki Soudal. Jest to gotowy do użycia klej dyspersyjny, którego cechuje wysoka siła spajania oraz znakomita przyczepność do większości podłoży porowatych (m.in. do betonu, tynku, cegły i kamienia). Z powodzeniem możemy go zastosować do montażu zarówno korka ściennego, jak i podłogowego, nawet przy ogrzewaniu płaszczyznowym.

Klej 22 A firmy Soudal nie zawiera rozpuszczalników i nie stanowi zagrożenia dla środowiska naturalnego. Co więcej, obecnie oferowany jest w opakowaniu z tworzywa PRC  (Post Consumer Rycycling), tj. z surowca  pozyskanego ze zużytych opakowań plastikowych, które może być ponownie poddane recyklingowi. Ekologiczne opakowania z PCR, które minimalizują wykorzystanie naturalnych zasobów, są kolejną innowacją wdrożoną przez Soudal, zaprojektowaną zgodnie z zasadami w zrównoważonego rozwoju.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Best Brands PR
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Efektowne połączenie kolorystyczne w aranżacji wnętrz Biuro prasowe
2024-11-04 | 13:29

Efektowne połączenie kolorystyczne w aranżacji wnętrz

Posługiwanie się odcieniami jednego koloru od podłogi aż po sufit w tym samym pomieszczeniu to gorący wnętrzarski trend „color drenching”, który w tym roku skradł serca
Dom Design w kolorze. Artu na PTAK EXPO Warsaw Home
2024-11-04 | 11:35

Design w kolorze. Artu na PTAK EXPO Warsaw Home

Choć za oknami jesień i plucha wszyscy miłośnicy dobrego wzornictwa, którzy odwiedzili tegoroczne targi PTAK EXPO Warsaw Home, mogli poczuć moc słonecznych kolorów i pozytywną
Dom Szybka i efektywna budowa przegród z H+H TEMPO PRO
2024-10-31 | 16:00

Szybka i efektywna budowa przegród z H+H TEMPO PRO

Czas realizacji każdej inwestycji budowlanej jest niezwykle istotny, dlatego warto już na etapie sporządzania projektu zwrócić uwagę na rozwiązania, które mogą przyspieszyć i

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Uroda

Konsument

Sztuczna inteligencja wzbudza w Polakach głównie ciekawość i obawy. Ponad połowa widzi w niej zagrożenie

Prawie połowa Polaków twierdzi, że myśląc o sztucznej inteligencji, odczuwa zaciekawienie, ale aż 39 proc. przyznaje, że są to głównie obawy. Dotyczą one niewłaściwego wykorzystania SI, utraty kontroli nad nią i marginalizacji roli człowieka na rynku pracy. Na razie jednak tylko 11 proc. badanych używa narzędzi opartych na sztucznej inteligencji w swojej pracy. Chociaż rozwiązania te zyskują zwolenników, to wciąż duża grupa pracowników nie wie, w jaki sposób mogłyby one wspomóc ich w obowiązkach zawodowych – wskazuje badanie „Polacy o AI. Codzienność, nadzieje, obawy”.

Ochrona środowiska

Polski rynek roślinny rozwija się wolniej niż na Zachodzie. Kraje z największą konsumpcją mamy szansę dogonić za kilkanaście lat

Wartość rynku roślinnego w Polsce przekroczyła już wartość 1 mld zł. Roślinne zamienniki nabiału stanowią ponad połowę tej kategorii, a silną pozycję w sprzedaży mają alternatywy dla mleka – wynika z raportu Polskiego Związku Producentów Żywności Roślinnej. Polski rynek z rocznymi wydatkami rzędu 4,23 euro na osobę wciąż jednak odbiega od kwot wydawanych na żywność roślinną na Zachodzie. Branża liczy na wsparcie państwa w wykorzystaniu potencjału konsumentów.