Korek - naturalna aranżacja ściany w sypialni
Best Brands PR
Słomińskiego
00-195 Warszawa
bestbrandspr|bestbrandspr.pl| |bestbrandspr|bestbrandspr.pl
0-22 251 66 86
www.bestbrandspr.pl
Nastrój panujący w sypialni w dużej mierze zależy od wyglądu ścian. Dzięki zastosowaniu korka ściennego wprowadzimy do niej naturalne piękno i zadbamy o przytulny charakter wnętrza.
Odpowiedni wystrój sypialni sprzyja chwilom wytchnienia od codziennej bieganiny, których zazwyczaj szukamy w tym pomieszczeniu. Zwolennicy stylu eko coraz częściej sięgają po korek ścienny, który doskonale odnajduje się w roli przykuwającej wzrok dekoracji. Jeżeli wyeksponujemy za jego pomocą jedną ze ścian w sypialni, np. ścianę za łóżkiem – w prosty sposób osiągniemy nietuzinkowy efekt. Jednak estetyczne walory korka, jego niepowtarzalny wzór i faktura, absolutnie nie wyczerpują zalet tego rozwiązania. Okładzina korkowa skutecznie redukuje hałas dobiegający z zewnątrz, zapewnia dodatkową izolację cieplną, jest łatwa do utrzymania w czystości i bardzo dobrze sprawdza się w pokoju alergika, ponieważ nie gromadzi się na niej kurz.
Kolejnym atutem korka jest nieskomplikowany montaż, z którym poradzą sobie nawet niedoświadczeni majsterkowicze. Nie zapominajmy przy tym o wyborze odpowiedniego kleju, który uchroni nas przed niepotrzebnymi błędami. Realizację całego przedsięwzięcia zdecydowanie ułatwi klej do korka 22 A marki Soudal. Jest to gotowy do użycia klej dyspersyjny, którego cechuje wysoka siła spajania oraz znakomita przyczepność do większości podłoży porowatych (m.in. do betonu, tynku, cegły i kamienia). Z powodzeniem możemy go zastosować do montażu zarówno korka ściennego, jak i podłogowego, nawet przy ogrzewaniu płaszczyznowym.
Klej 22 A firmy Soudal nie zawiera rozpuszczalników i nie stanowi zagrożenia dla środowiska naturalnego. Co więcej, obecnie oferowany jest w opakowaniu z tworzywa PRC (Post Consumer Rycycling), tj. z surowca pozyskanego ze zużytych opakowań plastikowych, które może być ponownie poddane recyklingowi. Ekologiczne opakowania z PCR, które minimalizują wykorzystanie naturalnych zasobów, są kolejną innowacją wdrożoną przez Soudal, zaprojektowaną zgodnie z zasadami w zrównoważonego rozwoju.
Efektowne połączenie kolorystyczne w aranżacji wnętrz
Design w kolorze. Artu na PTAK EXPO Warsaw Home
Szybka i efektywna budowa przegród z H+H TEMPO PRO
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Uroda
M. Klajda (Miss Polonia 2024): Medycyna estetyczna to forma leczenia kompleksów. Każdy powinien sam zadecydować o ingerencji w swój wygląd
Choć medycyna estetyczna jest branżą bardzo atrakcyjną i perspektywiczną, to jednak taka ścieżka kariery nie była dla Miss Polski 2024 idealnym rozwiązaniem. Nie zdecydowała się rozwijać w tym właśnie kierunku, ale śledzi rozwój tej dziedziny. Maja Klajda nie krytykuje, ani też nie chwali tych, którzy decydują się na poszczególne zabiegi. Jej zdaniem, to indywidualna sprawa, zachęca jednak do podejmowania mądrych decyzji.
Konsument
Sztuczna inteligencja wzbudza w Polakach głównie ciekawość i obawy. Ponad połowa widzi w niej zagrożenie
Prawie połowa Polaków twierdzi, że myśląc o sztucznej inteligencji, odczuwa zaciekawienie, ale aż 39 proc. przyznaje, że są to głównie obawy. Dotyczą one niewłaściwego wykorzystania SI, utraty kontroli nad nią i marginalizacji roli człowieka na rynku pracy. Na razie jednak tylko 11 proc. badanych używa narzędzi opartych na sztucznej inteligencji w swojej pracy. Chociaż rozwiązania te zyskują zwolenników, to wciąż duża grupa pracowników nie wie, w jaki sposób mogłyby one wspomóc ich w obowiązkach zawodowych – wskazuje badanie „Polacy o AI. Codzienność, nadzieje, obawy”.
Ochrona środowiska
Polski rynek roślinny rozwija się wolniej niż na Zachodzie. Kraje z największą konsumpcją mamy szansę dogonić za kilkanaście lat
Wartość rynku roślinnego w Polsce przekroczyła już wartość 1 mld zł. Roślinne zamienniki nabiału stanowią ponad połowę tej kategorii, a silną pozycję w sprzedaży mają alternatywy dla mleka – wynika z raportu Polskiego Związku Producentów Żywności Roślinnej. Polski rynek z rocznymi wydatkami rzędu 4,23 euro na osobę wciąż jednak odbiega od kwot wydawanych na żywność roślinną na Zachodzie. Branża liczy na wsparcie państwa w wykorzystaniu potencjału konsumentów.