Komunikaty PR

Kraina Wesołych Świąt – świąteczne i zimowe atrakcje w Westfield Arkadia

2022-12-02  |  14:00

Z okazji nadchodzących Świąt Westfield Arkadia przygotowała wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Przed centrum handlowym stanęło 400-metrowe lodowisko, a najbliższe otoczenie ozdobiono specjalnymi dekoracjami i iluminacjami świetlnymi. Z kolei wewnątrz centrum na klientów czeka Kraina Wesołych Świąt z warsztatami, koncertami, teatrzykami dla dzieci oraz możliwością spotkania Świętego Mikołaja. Wszystkie atrakcje ruszyły dziś, 2 grudnia, a lodowisko będzie czynne aż do końca lutego.

Kraina Wesołych Świąt – moc świątecznych atrakcji

Od piątku, 2 grudnia do niedzieli, 11 grudnia na wszystkich klientów Westfield Arkadia czeka wyjątkowe miejsce – Kraina Wesołych Świąt. W zależności od pory dnia w przestrzeni eventowej odbywają się różne atrakcje. Na wszystkich chętnych czekają m.in. teatrzyki dla dzieci, świąteczne gry i zabawy czy koncerty na żywo. Będzie też możliwość wzięcia udziału w warsztatach, m.in. dekorowania pierników, tworzenia eko ozdób, kartek świątecznych metodą scrapbookingu, kolaży i stoików, a także origami, makram, świec czy wieńców świątecznych na drzwi lub stół. To niewątpliwa okazja do stworzenia ozdób i prezentów DIY dla najbliższych.

W wybrane dni w Krainie Wesołych Świąt można spotkać się także ze Świętym Mikołajem oraz zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Ponadto w specjalnie przygotowanej skrzynce na listy wszystkie dzieci mogą zostawić swój list skierowany do Świętego Mikołaja, na który każde dziecko otrzyma odpowiedź za pośrednictwem e-maila.

To jednak nie koniec atrakcji w Krainie Wesołych Świąt. W naszych wielkoformatowych prezentach można także pięknie zapakować wybrany, świąteczny podarunek, spersonalizować ekologiczną torbę zakupową, zbudować konstrukcję z klocków czy wziąć udział w zimowej olimpiadzie.

 Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, kiedy myślimy o naszych najbliższych, o chwilach, które spędzimy razem w rodzinnej atmosferze oraz oczywiście o choince i znajdujących się pod nią prezentach. Chcemy sprawić, by ten czas był dla wszystkich odwiedzających nas klientów wyjątkowy, dlatego przygotowaliśmy wiele różnorodnych atrakcji, by każdy znalazł coś miłego dla siebie i poczuł magię Świąt. W końcu każdy z nas ma w sobie coś z dziecka – mówi Piotr Brzozowicz, dyrektor centrum handlowego Westfield Arkadia.

Lodowisko – zabawa dla całych rodzin

Wszyscy miłośnicy jazdy na łyżwach mogą skorzystać z atrakcji przygotowanej z myślą o całych rodzinach – z lodowiska. Stanęło ono przed wejściem głównym do Westfield Arkadia (od strony fontanny). Co ciekawe jest to lodowisko syntetyczne, więc do przygotowania jego tafli nie są potrzebne ani prąd, ani woda. Można z niego korzystać w każdych warunkach pogodowych, niezależnie od temperatury. Lodowisko ma 400 mkw. i jest czynne codziennie w godzinach 10.00-22.00. Obok niego działa wypożyczalnia łyżew. Lodowisko jest dostępne od 2 grudnia br. aż do końca lutego 2023 roku.

Magiczny klimat dzięki dekoracjom i iluminacjom świetlnym

Świąteczny nastrój w Westfield Arkadia kreują także wyjątkowe dekoracje, takie jak bombki, choinki, renifery oraz iluminacje świetlne. Co warte podkreślenia wszystkie elementy świecące to najnowocześniejsze, energooszczędne LEDy, a czas ich pracy jest ograniczony do godzin otwarcia centrum handlowego.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia Zaskocz ukochaną osobę w Walentynki i zaparz pyszną kawą z mlecznym sercem Biuro prasowe
2023-02-07 | 16:00

Zaskocz ukochaną osobę w Walentynki i zaparz pyszną kawą z mlecznym sercem

Walentynki tuż, tuż. Jeśli szukasz pomysłu na to, jak w oryginalny i niewerbalny sposób powiedzieć “kocham Cię” to Latte Art Heart będzie idealnym rozwiązaniem.
Styl życia Rozdział I: Przywrócone piękno Krakowa 12|14 Stradom House, Autograph Collection
2023-02-07 | 14:15

Rozdział I: Przywrócone piękno Krakowa 12|14 Stradom House, Autograph Collection

12 | 14 Stradom House, Autograph Collection to unikatowa mieszanka piękna i pragnienia stworzenia wyjątkowego miejsca zarówno na mapie Krakowa, jak i całej Polski. Każdy element tego
Styl życia Na siłownię w Nowym Roku? Pamiętaj, by zdrowo zacząć!
2023-02-07 | 11:00

Na siłownię w Nowym Roku? Pamiętaj, by zdrowo zacząć!

Po okresie związanym z pandemią koronawirusa Polacy coraz częściej skłaniają się ku rozpoczęciu regularnej aktywności fizycznej, a ambitnym postanowieniom w zakresie zdrowego trybu życia

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Psychologia

Telekomunikacja

Polacy chętnie angażują się w lokalne inicjatywy społeczne. Przybywa też miejsc, w których mogą to robić

Społecznicy stanowili w 2021 roku 45 proc. dorosłych Polaków, angażowali się w prace organizacji obywatelskich i działali na rzecz społeczności lokalnych lub osób potrzebujących – podaje Fundacja Orange za badaniami CBOS. Takie zaangażowanie, jak podkreślają eksperci, buduje zaufanie społeczne, które w Polsce wciąż jest na dość niskim poziomie. Dlatego cenne są wszelkie inicjatywy, które będą wspierać skalę działań społecznikowskich. Temu mają służyć m.in. Pracownie Orange, które są przestrzenią aktywizacji lokalnych społeczności, miejscem spotkań, ale też warsztatów podnoszących kompetencje cyfrowe i społeczne. Do 30 kwietnia mieszkańcy miejscowości liczących do 40 tys. mieszkańców mogą zgłosić się do nowej edycji programu.

Przemysł spożywczy

Słodki olej alternatywą dla cukru w kryształkach. Produkt pozwoli kilkudziesięciokrotnie zredukować spożycie cukru

Izraelski technolog żywności opracował sposób na redukcję ilości cukru potrzebnej do słodzenia produktów spożywczych. W czasie prac nad słodkim olejem rybnym, który miałby poprawić smak suplementów dla dzieci, odkrył, że zastosowaną w nim technologię można przenieść na inny produkt – słodzik. Słodki olej jest znacznie słodszy niż cukier w kryształkach. Oznacza to, że wysokosłodzone produkty będą mogły być w przyszłości zdrowsze. Ich cena będzie jednak wyższa, ponieważ potrzebny będzie nie tylko alternatywny słodzik, ale i wypełniacz, a obie te funkcje łączył w sobie dotychczas właśnie cukier.