Komunikaty PR

LODOLINO – lody truskawkowo-bananowe

2022-08-11  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt

Kamila Szarowicz
Nestlé Nutrition

ul. Domaniewska 32
02-672 Warszawa
Kamila.Szarowicz|pl.nestle.com| |Kamila.Szarowicz|pl.nestle.com
+48 608 544 573
https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/

Wystarczy zaledwie parę minut pracy i nieco cierpliwości, aby z kilku prostych składników wyczarować wspaniały lodowy deser. Szczególnie w upalne dni ta owocowo-mleczna przekąska może przypaść do gustu zarówno najmłodszym jak i tym nieco starszym smakoszom.

Poziom trudności: Bardzo łatwy

Czas przygotowania: 5 minut + 3 godziny mrożenia

Ilość porcji: 4

Składniki:

  • 5 deserów w tubce Gerber
  • 2 kubeczki Nestlé Yogolino
  • 1 kubeczek Nestlé Mleczny deserek
  • sok z ½ cytryny

 

Do dekoracji:

  • kilka herbatniczków Gerber Miśkopty
  • ulubione owoce 

 

Sposób przygotowania:

1.      Wszystkie składniki umieść w głębokiej misce i dokładnie zmiksuj.

2.      Przełóż masę do stalowej miski, przykryj i włóż do zamrażarki na ok. 2-3 godziny. Co pół godziny zamieszaj.

3.      Po tym czasie możesz nałożyć deser do pucharków za pomocą łyżki do lodów. Udekoruj Miśkoptami, dołóż ulubione owoce – i gotowe!

 

Więcej pomysłów na desery i inne dania dla dzieci i dorosłych znaleźć można na stronie programu edukacyjnego Nestlé Baby&me.

 

Deserki w tubkach Gerber

Wygodny sposób na zdrową przekąskę, którą można podać w dowolnym czasie i miejscu – w domu, na spacerze i w podróży. Musy powstają w 100% z owoców i warzyw z dodatkiem witaminy C i nie ma w nich dodatku cukru – jedynie cukry naturalnie obecne w składnikach, głównie owocach. Każde jabłko, które trafiło do tubek Gerber dojrzewało w polskim sadzie i zostało ręcznie zebrane, a każda marchewka, którą wykorzystano do ich produkcji, wyrosła na polskim polu. Energia elektryczna zużywana w naszej fabryce, gdzie powstają musy w tubkach, pozyskiwana jest w 100% z odnawialnych źródeł energii.

Gerber, masa netto 80 g, cena około 3,19 zł

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Rusza XV edycja „Kubusiowych Przyjaciół Natury” Biuro prasowe
2022-09-28 | 14:42

Rusza XV edycja „Kubusiowych Przyjaciół Natury”

15 lat działania, blisko 8 milionów wyedukowanych dzieci, dziesiątki materiałów edukacyjnych – również w niestandardowych formach multimedialnych. To właśnie
Dziecko Rusza XIV edycja programu o bezpieczeństwie Akademia Bezpiecznego Puchatka
2022-09-28 | 14:40

Rusza XIV edycja programu o bezpieczeństwie Akademia Bezpiecznego Puchatka

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego ruszyły zapisy do XIV edycji jednego z największych w Polsce programów edukacyjnych „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Dzięki projektowi
Dziecko Psi Patrol odwiedzi Magnolia Park
2022-09-28 | 09:30

Psi Patrol odwiedzi Magnolia Park

Dzielne czworonogi oraz ich opiekun Ryder z animowanego serialu „Psi Patrol” spotkają się ze swoimi fanami w sobotę, 1 października. Tego dnia w Magnolia Park powstanie kolorowa

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

raca w Newserii

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Konsument

Kawa może odegrać ważną rolę w profilaktyce chorób cywilizacyjnych. Kilka filiżanek dziennie wpływa korzystnie na mikrobiom jelitowy

– Jednym z obiegowych mitów jest to, że kawa może nam szkodzić. Otóż nie. Kawa pita w rozsądnej ilości, czyli między trzema a czterema filiżankami dziennie, wpływa bardzo korzystnie na nasze zdrowie i zdrowie naszego mikrobiomu jelitowego – mówi prof. Ewa Stachowska z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Jak wskazuje, dzięki zawartości błonnika i polifenoli kawa pomaga utrzymać równowagę we florze bakteryjnej jelit. Szereg prowadzonych ostatnimi laty badań wykazał, że napar kawy może odegrać ważną rolę w profilaktyce wielu chorób cywilizacyjnych.

Teatr

Joanna Brodzik: Wstydzimy się wszyscy. Wstyd to jedna z najbardziej krzywdzących i osłabiających emocji człowieka

W spektaklu „Wstydź się” Joanna Brodzik występuje w podwójnej roli – jako aktorka i producentka kreatywna. Nie ukrywa, że to dla niej spełnienie ważnego zawodowego marzenia. Aktorka uważa też, że nowa sztuka prezentowana na warszawskiej Scenie Relax pozwoli widzom uwolnić się od wstydu, który znacznie obniża poczucie własnej wartości. Choć wstydzimy się wielu rzeczy, to jednak często nie mówimy o tym nikomu, co jeszcze dodatkowo pogłębia problem. A to właśnie szczera rozmowa może nas wyzwolić z tego jarzma.

Konsument

W sezonie grzewczym rośnie ryzyko i liczba pożarów domów. Właściciele nieruchomości zaniedbują wymóg okresowych przeglądów instalacji i przewodów kominowych

Sezon grzewczy to okres największego zagrożenia pożarowego. W ciągu kilku miesięcy ich liczba się nasila, a szkody z tego tytułu zgłaszane ubezpieczycielom są dwukrotnie częstsze niż w miesiącach letnich. – Ryzyko pożaru w sezonie grzewczym można zminimalizować dzięki regularnym przeglądom instalacji elektrycznej i przewodów kominowych. Koszt takiej usługi to około 200 zł, ale strata całego dorobku w wyniku pożaru to już kilkaset tysięcy złotych – wskazuje Monika Lis-Stawińska z Compensy. Jak podkreśla, okresowych kontroli instalacji i kominów wymaga też polskie prawo budowlane, ale w praktyce wielu właścicieli nieruchomości zaniedbuje ten wymóg, co może się okazać tragiczne w skutkach.