Meet & Greet z Jasperem w Atrium Targówek!
Już w najbliższy czwartek, 4 kwietnia, warszawskie centrum handlowe Atrium Targówek odwiedzi wyjątkowy gość specjalny – Jasper, jeden z ulubionych idoli ze świata internetowej rozrywki!
Warszawskie centrum handlowe Atrium Targówek stale zaskakuje swoich klientów nowymi wydarzeniami. Tym razem galeria przygotowała event skrojony dla młodszych odwiedzających – przed nami dzień z wyjątkowym gościem specjalnym, w trakcie Influencerskiego Meet & Greet! Już w najbliższy czwartek, 4 kwietnia, od 15:30 do 17:30 do centrum zawita Jasper!
Kacper JASPER Porębski to znany i lubiany twórca internetowy. Dzięki swojej aktywności w mediach społecznościowych i oddanej grupie fanów w 2023 roku uzyskał tytuł „Ulubionego Polskiego Influencera” przyznawany podczas gali Nickelodeon Kids Choice Awards, a jego aktywność na TikToku śledzi ponad 2,6 mln fanów!
W programie spotkania: wywiad z idolem, sesja Q&A oraz możliwość zrobienia wspólnego zdjęcia z fanami! Nie przegapcie okazji, by spotkać się z ulubionym influencerem i spędzić fantastyczny czas w atmosferze pełnej pozytywnej energii!
Czekamy na was w najbliższy czwartek, 4 kwietnia, o 15:30 tuż przy lokalu Costa Coffee.
Więcej informacji na temat wydarzenia oraz aktualnej oferty centrum można znaleźć na stronie centrum.

“25 lat minęło…” - fenomen sukcesu Teatru Sabat

Kolacja pełna smaku i dobroci w Aspen Prime Ski & Bike Resort – 212 tysięcy zło

Wybierz się na kolację z ulubioną gwiazdą i pomóż chorym dzieciom!
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Anna Czartoryska-Niemczycka: Mój tata czytał mi książki. Teraz nagrania z jego głosem są najpiękniejszą pamiątką po nim
Wspólne czytanie wzmacnia więzi rodzinne, rozwija u dzieci wyobraźnię, poszerza zasób słownictwa, kształtuje gust literacki i zachęca do kreatywnego spędzania czasu wolnego – uważa Anna Czartoryska-Niemczycka. Aktorka czerpie z tradycji, którą w jej domu rodzinnym szczególnie pielęgnował jej tata. Teraz ona również promuje czytelnictwo i zachęca do tego, by sięganie po lektury stało się codziennym rytuałem.
Transport
Rośnie skala agresji na polskich drogach. Problemem jest nie tylko nadmierna prędkość, ale też jazda na zderzaku

Za kilka dni zaczynają się wakacje, czyli statystycznie najniebezpieczniejszy czas na drogach. Wśród głównych przyczyn takich zdarzeń na prostych odcinkach drogi są nadmierna prędkość i jazda na zderzaku. Zarządca autostrady A4 Katowice–Kraków w ramach kampanii „Nie zderzakuj. Posłuchaj. Jedź bezpiecznie” zwraca uwagę na zjawisko agresji na polskich drogach i przypomina, że bezpieczeństwo zaczyna się od osobistych decyzji kierowcy.
Muzyka
Alicja Węgorzewska: Czuję się ambasadorką polskiej kultury. Czasami dokonuję niepopularnych wyborów, ale moje pomysły są bardzo odkrywcze

Dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej została uhonorowana prestiżową nagrodą ShEO Awards 2025 w kategorii „Ambasadorka polskiej kultury” i jak podkreśla, w stu procentach na nią zasłużyła. Przyznawane przez tygodnik „Wprost” wyróżnienie trafia bowiem do kobiet, które zmieniają świat, a Alicja Węgorzewska czyni to od lat, nadając polskiej kulturze operowej zupełnie nowy wymiar. Tym razem szczególne uznanie otrzymała za stworzenie i rozwijanie Festiwalu Mozart Junior. W tym roku odbywa się już jego szósta edycja.