29 marca – dzień, w którym polska bielizna jest w centrum uwagi

Dawid Kuczewski
Kontri Sp. z o.o.
Jacka Kuronia 3
15-569 Białystok
dawid.kuczewski|kontri.pl| |dawid.kuczewski|kontri.pl
690 814 811
kontri.info
29 marca 2024 roku odbędzie się VI edycja Święta Polskiej Bielizny, wydarzenia, które zyskało miano symbolu wsparcia i promocji polskich marek bieliźnianych, stanowiąc ważną platformę dla rodzimych producentów.
To wyjątkowe święto, obchodzone corocznie, ma na celu nie tylko podkreślenie znaczenia polskiej bielizny na rynku krajowym i międzynarodowym, ale również wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw w ich rozwoju i budowaniu rozpoznawalności. Jest to także doskonała okazja do wspólnej zabawy i świętowania w niekonwencjonalny sposób.
Marzec miesiącem polskiej bielizny
Nie tylko 29 marca, ale przez cały miesiąc, prezentowane są wyjątkowe marki i najnowsze trendy w bieliźnie. Konsumenci mają okazję zapoznać się z aktualnymi kolekcjami, odkryć bogactwo polskiej bielizny i wesprzeć lokalnych producentów, a także wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami.
Święto Polskiej Bielizny to nie tylko okazja do celebrowania sukcesów polskich marek, ale również platforma do wymiany doświadczeń. Wydarzenie skłania do budowania relacji między producentami oraz nawiązania kontaktów biznesowych z innymi partnerami, nie tylko branżowymi.
Podczas VI edycji wydarzenia odbędzie się plebiscyt Polska Marka Bielizny 2024 Roku. Spośród prawie 100 marek konsumenci wybiorą te, które będą mogły szczycić się tym prestiżowym tytułem.
Wyróżnienie to jest cenne, ponieważ opiera się na wyborze konsumentów. W ubiegłorocznej edycji oddano ponad 66 000 głosów, co świadczy o zaangażowaniu i przywiązaniu klientów do marek. Jest to również doskonała okazja do angażowania fanów, zachęcania ich do rozmowy o markach i dzielenia się swoimi sympatiami.
Wydarzenie organizowane jest przez Kontri Sp. z o.o., właściciela marki bielizny Vivisence oraz sklepów Kontri.pl, wyprzedazebielizny.pl i hurtowniaonline.pl.

TATUUM i Miś Uszatek zaprezentowali łódzką modę na EXPO 2025 w Osace

Okulary i soczewki w sylwestrowej stylizacji

Zima w stylu Black & White z Lee Cooper
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Rynek saszetek nikotynowych w Polsce będzie uregulowany. Osoby nieletnie nie będą mogły ich kupić
Siódmego maja sejmowa Komisja Zdrowia zajmie się nowelizacją ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych, która w części reguluje rynek woreczków nikotynowych. Eksperci z Forum Prawo dla Rozwoju podkreślają pilną potrzebę objęcia tego rynku przepisami prawnymi. Podkreślają, że brak odpowiednich regulacji prawnych dotyczących tych produktów, obecnych na polskim rynku od pięciu lat, to realne zagrożenie dla zdrowia publicznego. Niezbędne są kompleksowe przepisy, które uregulują kwestię saszetek i ograniczą do nich dostęp młodzieży.
Prawo
Kobiety wciąż są w mniejszości we władzach spółek. Tylko część firm działa na rzecz równości płci

Luka w zatrudnieniu kobiet i mężczyzn spadła w UE do najniższego poziomu w ostatniej dekadzie. Jednocześnie jednak panie częściej niż na kierowniczych pracują na niższych i gorzej płatnych stanowiskach. W Polsce, jak wynika z danych 30% Club Poland, udział kobiet w zarządach i radach nadzorczych 140 największych spółek notowanych na GPW wynosi 18,4 proc. Wskazuje to na potrzebę wdrożenia skutecznych działań na rzecz zwiększenia udziału kobiet w najwyższych strukturach zarządzania, również na szczeblu unijnym.
Konsument
Czterech na 10 Polaków miało do czynienia z deepfake’ami. Cyberprzęstępcy coraz skuteczniej wykorzystują manipulowane treści

Deepfaki, czyli wygenerowane bądź też zmanipulowane przez sztuczną inteligencję zdjęcia, dźwięki lub treści wideo, to jedna z najbardziej kontrowersyjnych technologii naszych czasów. Do jej tworzenia wykorzystywane są zaawansowane algorytmy AI, dlatego użytkownikom coraz trudniej jest odróżnić treści rzeczywiste od fałszywych. Z raportu „Dezinformacja oczami Polaków 2024” wynika, że cztery na 10 badanych osób miało do czynienia z takimi treściami. To o tyle istotne, że deepfaki bywają wykorzystywane do manipulacji, szantażu, niszczenia reputacji, oszustw i wyłudzeń finansowych.