Komunikaty PR

Influencerzy tworzą nowe kolekcje ubrań

2022-11-24  |  09:00
Biuro prasowe
Kontakt
Agnieszka Kuźma-Filipek
Lawenda Public Relations

Al. Ks. Józefa Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa
agnieszka|lawendapr.com| |agnieszka|lawendapr.com
48601991089
www.lawendapr.com
Do pobrania NotkaPR ( 0.02 MB )

Znani twórcy internetowi z agencji Ten Fajny Management (TFM) zaprojektowali unikatowe kolekcje ubrań dla swoich fanów. Koszulki będące częścią kampanii “Always Love” skrywają uniwersalne, ważne dla młodych ludzi, wartości. Z kolei farba neonu z serii “Neon Limited” jest nanoszona ręcznie przez influencera już po złożonym przez klienta zamówieniu.

Nieszablonowe, niepowtarzalne – takie ubrania proponuje sześciu influencerów TFM, wśród których znajdują się Szalina Malina i Edzio Rap, artyści muzyczni, Kamil Szymczak, pasjonat dynamicznego i sportowego stylu życia, a także Cypriano Italiano, Daniel Borzewski i Efekt Motyla.

Kolekcje są łącznikiem twórców z obserwującymi, którzy mogą dzięki nim mocniej się z nimi identyfikować. Widoczne na odzieży hasła i grafiki zostały stworzone osobiście przez influencerów, którzy wcześniej decydowali także o wyborze materiału i kroju – mówi Mateusz Bill, dyrektor zarządzający agencji Ten Fajny Management.

Nowe projekty ubrań marki TFM plasują się w obecnych trendach modowych, zarówno poprzez fason oversize, oryginalną kolorystykę, jak i pozytywny przekaz. Wysoka jakość bawełny zapewnia komfort i wygodę, a personalizowane przez ulubionego twórcę produkty dają poczucie wyróżnienia.

Neonowe akcenty

Jedną z propozycji na sezon jesień-zima 2022/2023  jest limitowana kolekcja „Neon Limited”. Ubrania, podobnie jak różnorodność działań artystów, zostaną zapewne dostrzeżone przez różne osobowości. Chętnie założą je zarówno miłośnicy odważnych stylizacji, zwolennicy wygodnych ciuchów czy wielbiciele sportowego trybu życia.

Twórcy stawiają w projektach na kreatywność i niepowtarzalność, nie lubią nudy. ”Neon Limited” pozwala wyróżnić się na polskich ulicach, szczególnie młodym osobom ceniącym ciekawe kreacje. Może to też być jedna ze stylizacji na zbliżające się imprezy sylwestrowe, by zabłysnąć w świetle ultrafioletowych reflektorów – mówi Mateusz Bill.

Każdy projekt odznacza się charakterystycznym dla danego twórcy hasłem, bądź grafiką, a proces złożonego przez klienta zamówienia zwieńcza personalizacja. Influencerzy ręcznie nanoszą na tkaninę niepowtarzalne wzory rozprysku farb, które stanowią trwały, neonowy akcent świecący w świetle UV. Każdy twórca wyróżnia się innym kolorem neonu.

Podziel się miłością

Kolekcja „Always Love” komunikuje ważny przekaz, który definiuje miłość i okazywanie uczuć w obecnych czasach.

Nie jest to zwykła biała koszulka, lecz gest miłości, który możemy okazać sobie bądź bliskim. Miłość ma wiele języków, ale co w niej najpiękniejsze nie ma granic. Nie wyróżnia koloru skóry, pochodzenia ani orientacji. – podkreśla Cypriano Italiano.

Na koszulkach z minimalistycznymi grafikami i chwytliwymi hasłami np. „You Complete Me”, “Love Mode On” artyści zachęcają do dzielenia się uczuciem. T-shirty mogą sprawdzić się jako prezent z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia określanych jako czas miłości i pojednania.

Wszystkie ubrania z kolekcji “Neon Limited” i “Always Love” są dostępne na stronie www.tenfajnysklep.pl, a ich ceny podczas Black Week promocyjne.

O TFM

Ten Fajny Management rozpoczął działalność w lipcu 2021. Firma TFM skupia twórców internetowych, którzy regularnie tworzą ciekawe treści, a mocną grupę stanowią TikTokerzy docierający do młodych odbiorców. Management ze wszystkimi twórcami współpracuje na wyłączność, kluczowa jest transparentność i dbałość o zabezpieczenie potrzeb każdej ze stron, zarówno twórców, jak i klientów. Firma wspiera autorów treści również w rozwoju ich kanałów społecznościowych, z kolei klienci mogą mieć pewność, że współpraca jest profesjonalnie prowadzona.

Więcej informacji na https://tenfajnymanagement.pl/.

TEN FAJNY SKLEP

To projekt agencji Ten Fajny Management, który pozwala influencerom budować markę osobistą i rozwijać działalność poprzez tworzenie autorskich kolekcji. Umożliwia im również dotarcie z przekazem do obserwujących, by pogłębić relację z nimi.

Aby być na bieżąco z promocjami i nowościami, warto obserwować profile @ten_fajny_management i Ten Fajny Management oraz autorów kolekcji. 

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Moda Co polskie influencerki myślą o prezentach z drugiej ręki? Biuro prasowe
2022-12-02 | 12:00

Co polskie influencerki myślą o prezentach z drugiej ręki?

W ślad za wynikami wewnętrznego badania przeprowadzonego przez Vinted wśród międzynarodowej społeczności użytkowników, w tym w Polsce, które pokazały, że około
Moda Stylowe swetry na zimę. Wygoda jest dziś trendy!
2022-12-01 | 15:46

Stylowe swetry na zimę. Wygoda jest dziś trendy!

Ciepły i modny sweter – tak, to możliwe! Wiele z nas uważa, że gdy nadchodzą mrozy, trudno mówić o jakimkolwiek stylu. A jeśli chcemy poczuć się trendy, to zazwyczaj robimy
Moda WSPÓŁCZESNA ODZIEŻ MEDYCZNA – POŁĄCZENIE PROFESJONALIZMU I STYLU
2022-11-25 | 13:22

WSPÓŁCZESNA ODZIEŻ MEDYCZNA – POŁĄCZENIE PROFESJONALIZMU I STYLU

Czy pracując w branży medycznej i beauty możemy zachować funkcjonalność, wygodę i styl? Standardowa i znana nam wszystkim odzież występująca w zawodach medycznych kojarzy się

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Roche

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Moda

Ochrona środowiska

Polscy naukowcy mają pomysł na ograniczenie strat ciepła w budynkach. Opracowali technologię termoizolacyjnych pokryć do szyb

Od 10 do 50 proc. ciepła w gospodarstwach domowych ucieka przez okna. Rozwiązaniem nie musi być ich wymiana, ale specjalna powłoka, która zwiększy termoizolacyjność szyby. Fizycy z Polskiej Akademii Nauk opracowali folie pokryte nanowarstwami tlenku cynku z domieszką glinu, które mogą zmniejszyć utratę ciepła nawet czterokrotnie. Dzięki temu znacząco spadnie także wysokość rachunków za ogrzewanie. Nowe rozwiązanie ma być znacznie trwalsze i tańsze niż dostępne dziś na rynku folie.

IT i technologie

Przekazywanie danych równie ważne dla medycyny jak dawstwo krwi czy narządów. Polacy budują globalną platformę do wymiany takich informacji

Dzięki tworzonej przez polski start-up platformie osoby, które chcą dla dobra medycyny podzielić się informacjami o swoim zdrowiu, będą mogły to zrobić w bezpieczny sposób. Dane przekazywane przez dawców będą anonimizowane i szyfrowane. Dzięki nim instytuty i ośrodki kliniczne na całym świecie zyskają bazę, na której będzie można m.in. tworzyć algorytmy diagnostyczne czy oceniać skuteczność projektowanych dopiero terapii.