Kobiety kochają złoto, zwłaszcza w promocji. Złota motorola razr 1300 zł taniej!
Tak powstała limitowana złota wersja Dolce&Gabbana kultowej już motoroli Razr v3i z klapką. Niektórzy uważają, że te czasy odważnych projektów już nie wrócą. Tymczasem Motorola znów udowadnia, że to nieprawda. Niedawno na rynek wprowadziła składany smartfon w uwielbianym kolorze różowego złota. Dziś można go kupić w cenie niższej o 1300 zł!
Smartfon, który mieści się w kopertówce i przyciąga wzrok
Motorola razr to pierwszy składany smartfon, który zmieści się w eleganckiej kopertówce lub modnej minisaszetce. Wyjątkowy projekt i kolor różowego złota sprawiają, że telefon jest już właściwie elementem biżuterii, a nie zwykłym narzędziem czy elektronicznym gadżetem. Różowe złoto pasuje do każdej karnacji i wydobywa z niej to, co najlepsze. Idealnie komplementuje eleganckie, wieczorowe kreacje, a jednocześnie pozostaje dyskretne, by współgrać z lekkimi, wakacyjnymi sukienkami. Dodatek idealny!
Dwa smartfony w jednym
Niewątpliwie pierwszym przychodzącym na myśl atutem motoroli razr jest jej niewielki rozmiar po złożeniu, dzięki któremu zmieści się w eleganckiej kopertówce czy niewielkiej kieszeni damskich spodni. Gdy telefon jest zamknięty nie przestaje jednak być smartfonem. Duży ekran na klapce pozwala zrobić selfie, zmienić piosenkę, sprawdzić powiadomienia i wiadomości, a nawet odpowiedzieć na nie czy też dzwonić. Dzięki temu nie ma konieczności otwierania smartfonu za każdym razem, gdy pojawi się powiadomienia. A jeśli lubisz zrobić wrażenie na innych, to poza wyglądem pomoże Ci w tym jeszcze jedna unikalna funkcja motoroli razr – możesz zakończyć każdą intensywną rozmowę dramatycznym gestem zamknięcia klapki smartfonu. To niezwykłe uczucie, którego trzeba doświadczyć!
Dostępność w promocji
Motorola razr jest dostępna w dwóch kolorach – czarnym i blush gold. Oba warianty zostały przecenione o 1300 zł. Można je kupić bezpośrednio w sklepie producenta na www.motorola.com/pl lub u takich partnerów jak Orange, RTV EURO AGD, x-Kom, Media Expert.

Okulary i soczewki w sylwestrowej stylizacji

Zima w stylu Black & White z Lee Cooper

Modne, ciepłe i z futerkiem – zimowe buty od Lee Cooper
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Gwiazdy

Krzysztof Skórzyński: Dla mnie Wielkanoc ma wymiar symboliczny i duchowy. Podczas przygotowań w kuchni ja jestem od wykonywania poleceń córki
Gospodarz programu „Dzień Dobry TVN” lubi celebrować Wielkanoc w dużym, rodzinnym gronie. Z ekscytacją czeka więc na te świąteczne dni i zapowiada, że w tym czasie nie stroni również od obowiązków w kuchni. Co prawda szefują w niej panie, ale on dwoi się i troi, by pomóc jak najwięcej. Krzysztof Skórzyński zapewnia, że w menu oczywiście nie zabraknie „królowej” świątecznego stołu – tradycyjnej sałatki jarzynowej, a on będzie miał duży udział w jej przygotowaniu.
Medycyna
Polscy naukowcy rozwijają technologię hodowania bionicznej trzustki. Może ona rozwiązać problem cukrzycy insulinozależnej

Zespół polskich naukowców rozwija technologię hodowania bionicznej trzustki, którą będzie można wszczepiać pacjentom kwalifikowanym obecnie do przeszczepu od zmarłego dawcy. Taka procedura jest stosowana w najcięższych przypadkach cukrzycy typu 1, a niekiedy również w cukrzycy typu 2. Badacze, tworząc innowacyjną metodę leczenia dołożyli starań, by rozwiązać ryzyko najgroźniejszego powikłania, jakim jest odrzucenie wszczepianego narządu poprzez wykrzepianie. Do zbudowania narządu będą wykorzystywane komórki pacjenta, więc układ immunologiczny nie powinien odczytywać go jako obcy.
Prawo
400 gmin w Polsce nie ma na swoim terenie apteki i sytuacja co roku się pogarsza. Samorządowcy apelują o zmiany w prawie

W ciągu ostatnich kilku lat, od wejścia w życie przepisów Apteka dla Aptekarza, zamknięto ponad 2,2 tys. aptek w Polsce, a około 400 gmin nie posiada na swoim terenie apteki. Trzech na pięciu Polaków, aby kupić leki, musi się udać po nie do innej miejscowości. Sygnatariusze listu otwartego do minister zdrowia przygotowanego przez Koalicję „Na pomoc niesamodzielnym” apelują o zmianę priorytetów w legislacji dotyczącej rynku aptek. Wzywają też do podjęcia systemowych działań przeciwdziałających wykluczeniu zdrowotnemu ze względu na miejsce zamieszkania.