Komunikaty PR

Magdalena Popiel Atelier już otwarte. Premiera z udziałem gwiazd na Mokotowie

2023-06-23  |  15:00
Biuro prasowe

Magdalena Popiel Atelier – to nowe stylowe miejsce na warszawskim Mokotowie, gdzie kobiety spełnią swoje marzenia. Przynajmniej te dotyczące kreacji ślubnych i wieczorowych. Na uroczystym otwarciu nie zabrakło atrakcji oraz gwiazd: Marceliny Zawadzkiej, Marty Rentel czy Adrianny Krysian.

Magdalena Popiel, której kreacje upodobały sobie znane aktorki i celebrytki, zaprasza przyszłe panny młode – i nie tylko – w nowe, wyjątkowe miejsce, gdzie odnajdą swoją wymarzoną suknię. Na uroczystym otwarciu Magdalena Popiel Atelier przy ul. Puławskiej w Warszawie pojawiły się m. in. Adrianna Krysian, Marta Rentel, Amelia Kierwiak, Paulina Maszewska (Soboń), Karolina Malina, Aria Martelle, Wiganna Papina, Suzie Pacałowska, Magdalena Gawęcka oraz muza projektantki: modelka Marcelina Zawadzka. Na gości czekały nie tylko kreacje z kolekcji 2024, pokazane przedpremierowo, zjawiskowe suknie ślubne i wieczorowe, ale także wiele innych niespodzianek.

Piękno zaprezentowanych kreacji podkreślił pokaz luksusowej biżuterii marki Savicki. - Dostrzegamy synergię między pracą Magdaleny Popiel a marką jubilerską Savicki, która specjalizuje się w segmencie Wedding&Engagement. Wyjątkowa biżuteria jest zwieńczeniem kreacji każdej panny młodej. Ślub to moment, gdy kobieta chce czuć się wyjątkowo, a suknie autorstwa Magdy, podobnie jak nasza biżuteria, są właśnie po to – pozwalają uwolnić i podkreślić wewnętrzne piękno – przekonuje dyrektorka marketingu marki Savicki Dagmara Polak.

W ramach wyjątkowych warsztatów z Joanną Nocoń wszyscy chętni goście mieli okazję spróbować techniki kreatywnego kolażu korzystając z materiałów pozostałych z produkcji kreacji Magdaleny Popiel. Jak się okazało, kawałki tkanin czy koronek połączone z ozdobami i z pozoru nie pasującymi do siebie materiałami – to przepis na dzieło sztuki. Hitem wydarzenia było także Bubble Piano, czyli pianino, które zamiast wydawać miłe dla ucha dźwięki, skrywało kranik z pysznym, schłodzonym prosecco. Przy tylu gościach i sukniach ślubnych nie mogło zabraknąć toastów z bąbelkami!

Magdalena Popiel to absolwentka Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru i kursu konstrukcji eksperymentalnej w Central Saint Martina w Londynie. Ma za sobą finał Fashion Designer Awards 2018, finał New Look Design Refresh oraz Carlo Rossi 2016 r. W roku 2020 otrzymała nagrodę Kobieca Marka Roku Klasa i Styl. Przy projektowaniu kolekcji inspiruje się sztuką, ogrodami, roślinnością, wystrojem wnętrz, snami.

Ale jak podkreśla, największą inspiracją są jej klientki - kobiety, które w przyjaznym miejscu i atmosferze mogą wyrazić swoje potrzeby. - Pragnę, żeby kobiety „rozkwitały” w moich sukniach, poczuły się wyjątkowo pięknie. Otwieram atelier właśnie po to, by widzieć radość w ich oczach i zapewnić im niezapomniane przeżycia podczas ich największych dni – mówi Popiel. Jak podkreśla, suknia ślubna to symbol nowego etapu w życiu, a jej misją jest sprawienie, by kobiety mogły czuć się tego dnia wspaniale i wystąpić przed gośćmi w wielkim stylu.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Moda Moda w natarciu… ma szansę zmienić nasz świat na lepsze – ciekawe spojrzenie na trendy na konferencji w Osace Biuro prasowe
2025-05-14 | 06:00

Moda w natarciu… ma szansę zmienić nasz świat na lepsze – ciekawe spojrzenie na trendy na konferencji w Osace

Marki modowe mają wpływ na postawy społeczne. Są też istotne z punktu widzenia ochrony środowiska naturalnego. O wyzwaniach na przyszłość dla branży modowej i nie tylko
Moda TATUUM i Miś Uszatek zaprezentowali łódzką modę na EXPO 2025 w Osace
2025-05-07 | 16:00

TATUUM i Miś Uszatek zaprezentowali łódzką modę na EXPO 2025 w Osace

TATUUM, modowa marka z Łodzi, wzięła udział w Światowej Wystawie EXPO 2025 w Osace, prezentując specjalną kolekcję inspirowaną postacią Misia Uszatka. Udział w tym
Moda Okulary i soczewki w sylwestrowej stylizacji
2024-12-23 | 12:00

Okulary i soczewki w sylwestrowej stylizacji

Wybór między okularami a soczewkami na sylwestra zależy od kilku czynników, takich jak komfort, styl  i okoliczności.  Jeśli planujemy przetańczyć całą noc,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.

Problemy społeczne

37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.

Problemy społeczne

Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.