Komunikaty PR

Maxi sukienka na lato w trzech wersjach

2020-07-29  |  18:15
Biuro prasowe

Od botanicznych wzorów rozsianych po mlecznym materiale, przez zmysłowość w wydaniu atramentowego granatu, po krój w barwie minimalistycznego beżu. Oto trzy zupełnie różne sukienki maxi, które możesz założyć jeszcze tego lata!

Wegańskie płótno

Długa sukienka w roślinne motywy, która delikatnie podkreśla talię. Odkrywa sensualnie jedno ramie, drugie ozdobione jest uroczą falbaną. Wykonana została z wegańskiego modalu i cupro, czyli materiałów przyjaznych dla środowiska. Zestawiona z na pozór niedbale związanymi włosami i sandałkami na płaskiej podeszwie, doskonale sprawdzi się na wakacyjnym urlopie.

Uroczy granat

Lato spędzone w stylowym i komfortowym wydaniu z całą pewnością nie obędzie się bez tej sukienki. Zmysłowo podkreśla linię ramion i obojczyków, trzyma się ciała na delikatnych, cienkich ramiączkach. Wyśmienicie komponuje się z à la wiklinową torebką i czarnymi klapkami. To klasyczny must havetego lata, szczególnie na wieczorne spacery i wyjścia.

Minimalistyczny beż

To sukienka, która jest tak komfortowa i funkcjonalna, że nie będziesz chciała jej zdjąć. Ma delikatne, ozdobne klamry przy ramionach, jest lekka i przyjemna dla ciała. Prezentuje się w naturalnym odcieniu beżu, czyli w jednym z najbardziej pożądanych kolorów tego lata. Spróbuj ją założyć do pracy, na piknik i… zabieraj ją wszędzie!

Ubrania dostępne są w sklepie online marki Oh!Zuza: https://sklep.vnd.pl/ohzuza

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Moda Moda, sport i dobroczynność - niecodzienne wydarzenie live Biuro prasowe
2020-09-29 | 13:52

Moda, sport i dobroczynność - niecodzienne wydarzenie live

  Informacja prasowa do natychmiastowej publikacji              Gdańsk, 28.09.2020 Moda, sport i dobroczynność - niecodzienne
Moda Najnowsza kolekcja FILA w GO Sport
2020-09-28 | 16:30

Najnowsza kolekcja FILA w GO Sport

Tak zwany athleisure wear, czyli sportowa, komfortowa odzież, dedykowana ćwiczeniom, ale wykorzystywana też do codziennego użytku, od kilku sezonów pojawia się w zestawieniach top
Moda VIVO! Krosno szuka stylowych ambasadorów oraz nagradza za zakupy!
2020-09-28 | 12:00

VIVO! Krosno szuka stylowych ambasadorów oraz nagradza za zakupy!

Na drugą połowę września VIVO! Krosno przygotowało szereg niespodzianek i dobrej zabawy. To elementy obchodów trzecich urodzin centrum handlowego. Wszyscy chętni mogą wziąć udział

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Festiwal Biegowy Tauron 2020
Biogen

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Patronat Newserii

Muzyka

Paula Tumala: Dzięki Donatanowi moje życie nabrało kolorów. Wiele kobiet chciałoby być na moim miejscu i jestem mu dozgonnie wdzięczna, że wybrał mnie jako Słowiankę

To właśnie Donatanowi Paula Tumala zawdzięcza swoją popularność. Muzyk dostrzegł w niej potencjał i niewątpliwie jest ojcem jej sukcesu. Modelka wzięła udział w kilku jego teledyskach, ale największy rozgłos przyniosła jej rola Słowianki w klipie do utworu „My, Słowianie” nagranym wspólnie z Cleo. Tę współpracę wspomina jako jeden z najlepszych momentów w swoim życiu. Zapewnia też, że gdyby padła kolejna taka propozycja, na pewno by nie odmówiła.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Gwiazdy

Kinga Sawczuk: Ekologia zawsze była mi bliska, ponieważ byłam harcerką. Żyjemy na tej planecie wspólnie i każdy powinien dbać o środowisko

Influencerka wzięła udział w akcji  Clean Up The World polegającej na wspólnym sprzątaniu świata przez osoby rozpoznawalne. Towarzyszył jej dziennikarz Kuba Adamiak, z którym współprowadzi e-lekcje przyrody w ramach projektu edukacyjnego Eco Studio Electro-System. Tłumaczy, że kontakt z przyrodą od zawsze był dla niej niezwykle ważny. Kinga Sawczuk zaznacza, że współczesne media powinny poszerzać świadomość ekologiczną społeczeństwa. Dzięki temu ludzie będą wiedzieć, jak postępować z niebezpiecznymi odpadami, które zagrażają środowisku przyrodniczemu.

Ochrona środowiska

Polska w gronie państw najbardziej zagrożonych deficytem wody. Spodziewane dramatyczne konsekwencje społeczne i gospodarcze

– W Polsce do 2025 roku kryzys wodny będzie się pogłębiał, później będzie już tylko gorzej. Biznesy wodochłonne oczywiście wiedzą o tych analizach i one będą wycofywać się od nas w kierunku krajów, gdzie ten kryzys wodny jest mniejszy – mówi Kamil Wyszkowski, prezes UN Global Compact w Polsce. Jak wskazuje, Polska jest jednym z najuboższych w wodę krajów w Europie i na dodatek ma problem z jej magazynowaniem. Poziom retencji oscyluje wokół 6 proc., podczas gdy np. w Hiszpanii przekracza 40 proc. Jednak problem z niedoborem wody gwałtownie zaostrza się nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie. – Konsekwencje będą potężne. To będzie wielka wędrówka ludów i prawdopodobnie wojna o wodę, zasoby i żywność – mówi ekspert.