Komunikaty PR

Najczulszy prezent na Mikołajki od marki KABAK i Fundacji Avalon

2023-12-06  |  09:00
Biuro prasowe
Kontakt
Paulina Liberadzka
Fundacja Avalon

Domaniewska 50a
02-672 Warszawa
pr|fundacjaavalon.pl| |pr|fundacjaavalon.pl
534452357
https://www.fundacjaavalon.pl/

Grudzień to czas, w którym obdarowujemy się miłością, serdecznością i różnego rodzaju upominkami. Doskonałym sposobem na to, aby podzielić się mikołajkową radością z bliskimi, będzie podarowanie skarpetek “Czułostki”, powstałych we współpracy firmy KABAK i Fundacji Avalon.

Zaprojektowany wzór powstał przy okazji V Konferencji Sekson, która odbyła się 14-15 października. Kolorystyka nie tylko przypomina o temacie konferencji “Bliskość i relacje osób z niepełnosprawnościami”, ale poprzez czerwone i zielone elementy przenosi nas do świątecznego klimatu.

"Czułostki" to opowieść o bliskości, o dotyku i potrzebach relacji. Marzy nam się życie w świecie, w którym ciepło i bezpieczeństwo bijące ze wzoru na skarpetkach to codzienność. Wierzymy, że nie możemy być marką odpowiedzialną za planetę, jeśli nie zatroszczymy się o ludzi, którzy na niej żyją. Chociaż skarpetki "Czułostki" to tylko mała cegiełka, są w stanie zrobić wiele dobrego. Niech będą symbolem tego, że potrzeba bliskości i relacji dotyczy każdego z nas, niezależnie od stopnia sprawności i niech przypominają o tym nam wszystkim każdego dnia”

 Kasia Stępska, współzałożycielka, główna projektantka KABAKa i autorka wzoru Czułostek.

Zakup skarpetek “Czułostki” to nie tylko świetny pomysł na prezent mikołajkowy czy świąteczny, ale również realna pomoc osobom z niepełnosprawnościami!

50 % dochodu ze sprzedaży skarpetek zostanie przeznaczone na cele statutowe Fundacji Avalon.

A Ty, komu podarujesz najczulszy prezent na Mikołajki?

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Moda Majówka z modą za różowymi drzwiami – weekend otwartych pracowni w OFF Biuro prasowe
2024-04-29 | 16:00

Majówka z modą za różowymi drzwiami – weekend otwartych pracowni w OFF

Majówka z modą za różowymi drzwiami – weekend otwartych pracowni w OFF Piotrkowska Center   Tu wiosenna energia połączy się z umiłowaniem
Moda Concept store PRM w Fabryce Norblina już otwarty
2024-04-29 | 11:00

Concept store PRM w Fabryce Norblina już otwarty

Jedyny w Polsce, niemal 600-metrowy concept store marki PRM można już odwiedzać w kompleksie z portfolio Grupy Capital Park przy Żelaznej 51/53 w Warszawie. PRM to nowa marka na mapie Europy,
Moda Spełnij swoje ślubne marzenia z marką SHEIN
2024-04-23 | 14:30

Spełnij swoje ślubne marzenia z marką SHEIN

Ślub to nie tylko wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej pary, ale również czas, kiedy marzenia o pięknej ceremonii i eleganckich strojach stają się rzeczywistością. Sezon ślubny

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Konsument

Tanie dekoracje do domu coraz poważniejszym problemem dla środowiska. Eksperci ostrzegają przed skutkami fast homeware

Sztuczne dekoracje kwiatowe, wiosenne wianki, puchate króliki, kurczaczki wielkanocne czy plastikowe świecidełka bożonarodzeniowe – ostatnie lata to prawdziwy boom na sezonowe dekoracje do domu. Trend ten znacząco zyskał na popularności w czasie pandemii, kiedy w domach pracowaliśmy i spędzaliśmy większość wolnego czasu, a podchwyciły go sklepowe marki, które wprowadziły do oferty taki asortyment i kuszą sezonowymi promocjami na niego. Eksperci podkreślają, że o ile w dekorowaniu domu nie ma nic złego, o tyle wybieranie tanich dekoracji i zmienianie ich co kilka tygodni czy miesięcy to trend szkodliwy i dla naszych portfeli, i dla środowiska. I porównują fast homeware do szkodliwości fast fashion, czyli taniej mody w naszych szafach.

Psychologia

Beata Pawlikowska: To wszystko, czego doświadczyłam w dżungli amazońskiej, wstrząsnęło mną i pokazało mi prawdę o sobie samej. To właśnie był początek zmian w moim życiu

Pisarka preferuje podróżowanie w pojedynkę. Lubi wyjeżdżać w trudne, niedostępne rejony świata, bo takie wyprawy są także podróżą w głąb siebie. Chociażby w dżungli amazońskiej przekonała się, że decyzje, jakie podejmujemy na różnych etapach naszego życia, wynikają właśnie z naszego postrzegania samych siebie i świata. A z kolei to postrzeganie zależy od podświadomych przekonań, które są naszym wewnętrznym programem wgranym w dzieciństwie. W swojej książce zatytułowanej „Kody podświadomości” podróżniczka tłumaczy, że jeśli ktoś podświadomie wierzy na przykład w to, że nie ma prawa do szczęścia i jest gorszy od innych, to jego życiowa droga będzie właśnie wiernym odbiciem tych przekonań.