Komunikaty PR

Najlepsze kreacje na Gali Osobowości i Sukcesy Roku 2022

2022-05-19  |  16:10
Biuro prasowe

9 maja w Warszawie miała miejsce Gala Osobowości i Sukcesy Roku 2022. To był wyjątkowy wieczór. W jednym miejscu spotkali się przedstawiciele świata mediów, biznesu, kultury i sztuki. Wśród zaproszonych gości pojawiły się takie osobowości i gwiazdy jak: Jolanta Kwaśniewska, Beata Drzazga, Urszula Dudziak, Izabela Trojanowska, Zenek Martyniuk, Michał Milowicz, Marcin Miller. Oprawę artystyczną w iście magiczny sposób zapewnił znany mistrz iluzji Marcin Muszyński wraz z żoną Eweliną Muszyńską, która towarzyszyła mu na scenie.

Gala Osobowości i Sukcesy Roku 2022 to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń towarzysko-biznesowych w Polsce organizowane przez Mariusza Pujszo - aktora, scenarzystę, reżysera oraz wydawcę magazynu „Osobowości i Sukcesy”. Wydarzenie przyciąga zawsze wybitne osobowości z różnych dziedzin życia społecznego, które w innych okolicznościach nigdy by się ze sobą nie spotkały. Ta różnorodność tworzy jedność i niepowtarzalność tej imprezy. Gala odbyła się w luksusowym Renaissance Warsaw Airport Hotel w Warszawie.

Na szczególną uwagę warto zwrócić na kreacje, które nie były przypadkowe. Na klasykę postawiły takie gwiazdy jak Jolanta Kwaśniewska, która zaprezentowała się w eleganckiej czerni. Klasę na salonach zaprezentowali także Zenek i Danuta Martyniuk, która postawiła na wiosenny błękit, ze złotymi dodatkami. Urszula Dudziak założyła klasykę, z kolei Izabela Trojanowska wyróżniała się dzięki marynarce w kolorze ciemnego fioletu. Niezwykle spektakularne stroje mieli na sobie Marcin i Ewelina Muszyńscy – duet magików, którzy specjalnie na ten wieczór założyli kreacje wykonane przez projektanta tworzącego stroje na gale Oscarów.

- Na tę wyjątkową Galę wybrałem kreację ze skór i materiałów od Versace, wykonaną przez projektanta gwiazd Grzegorza Kasperka. Moja żona Ewelina, także wystąpiła w kreacji tego projektanta - podkreśla iluzjonista Marcin Muszyński, twórca i reżyser największego Magic Show w Polsce. Szerszej publiczności znany z programu „Mam Talent”, gdzie jako pierwszy iluzjonista w Polsce dotarł do ścisłego finału i pierwszej czwórki najbardziej utalentowanych ludzi w Polsce.

Wyróżnienie „Najbardziej Wpływowa Osobowość 2022” przyznano laureatom takim jak: Marcin Muszyński, Anna Kolisz, Marek Posobkiewicz, Iwona Kossmann, Marcin Miller, Zenon Martyniuk, Stanisław Tępiński, Beata Drzazga, prof. Zbigniew Kledyński, prof. Mirosław Ząbek, prof. Andrzej Horban, Alicja Węgorzewska, Urszula Dudziak, Władysław Grochowski, Andrzej Kraśnicki i Marek Roefler.

Podczas tego wieczoru wręczono również statuetki „Osobowość Roku 2022”, które otrzymali: Filip Prokop, Grzegorz Nowak, Edyta Pawłowska, Zbigniew Cierniak, Kamil Bilecki, Leszek Klin, Adam Zdanowicz, Piotr Nowaczyk, Ireneusz Cichoński, Wojciech Kurowski, Artur Zaczyński, Maciej Gonciarz, Agnieszka Celmer, Mariusz Wójcik, Andrzej Nejman, Robert Korólczyk, Tadeusz Łysiak, Tadeusz Burczyński oraz Czesław Czapliński.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Moda Stylowe lato z kolekcją SHEIN Summer Sale Collection Biuro prasowe
2022-06-27 | 10:15

Stylowe lato z kolekcją SHEIN Summer Sale Collection

  Lato 2022 czas start! Lato to czas gorących wakacji, niezapomnianych chwil oraz idealna pora na eksperymentowanie z modą. Każda z nas lubi w tym czasie puścić wodze fantazji
Moda Moda na zero waste, czyli wielki sukces wyprzedaży garażowej Laurelli
2022-06-21 | 19:25

Moda na zero waste, czyli wielki sukces wyprzedaży garażowej Laurelli

Marka odzieżowa Laurella, w opozycji do nadmiernego konsumpcjonizmu oraz trendu fast fashion, po raz kolejny zorganizowała tzw. wyprzedaż garażową, podczas której można było
Moda Wakacje to idealny czas na stworzenie szafy kapsułowej
2022-06-21 | 16:00

Wakacje to idealny czas na stworzenie szafy kapsułowej

Less is more. Ta uniwersalna i fundamentalna prawda sprawia, że styliści, fashionistki i influencerki na całym świecie testują i popularyzują trend garderoby kapsułowej – czyli

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Film

Problemy społeczne

U młodych pacjentek rak piersi występuje rzadko, ale jest bardziej agresywny. Dla wielu z nich taka diagnoza brzmi jak wyrok

Liczba zachorowań na raka piersi w Polsce sukcesywnie wzrasta. Co roku taką diagnozę słyszy ok. 20 tys. kobiet. Pacjentki przed 30. rokiem życia stanowią niewielki odsetek chorych, ale w ich przypadku często nowotwór jest bardziej agresywny. To m.in. dlatego dla młodych kobiet, które są aktywne zawodowo, mają rodziny i dzieci bądź planują je mieć w przyszłości, taka diagnoza często brzmi jak wyrok. – Niektóre kobiety mają poczucie, że jak rozpoczną leczenie, to skończy im się życie, że nie będą mogły już realizować najprostszych ról społecznych. To nie jest prawdą – podkreśla psychoonkolog, dr Mariola Kosowicz. Lekarze wskazują, że metody leczenia raka piersi są już dziś na tyle zaawansowane, że ten nowotwór, o ile zostanie wcześnie wykryty, może być niemal w 100 proc. uleczalny.

Konsument

Ostatni dzień na złożenie deklaracji w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Spóźnienie może skutkować grzywną

Właścicielom i zarządcom nieruchomości został już tylko jeden dzień, żeby złożyć deklarację do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków i wskazać w niej swoje źródło ogrzewania. Ci, którzy nie dopełnią tego obowiązku, muszą się liczyć z karą grzywny. Trzeba też pamiętać, że obowiązkiem zgłoszenia do CEEB są objęte wszystkie budynki – mieszkalne i niemieszkalne – wybudowane i oddane do użytkowania przed styczniem 2022 roku. 

Partner serwisu