Unikalna przestrzeń Moliera2 x Motorola w sercu Warszawy
26 i 27 czerwca w butiku przy ul. Moliera 2 w Warszawie miało miejsce uroczyste otwarcie wspólnej przestrzeni Moliera2 i firmy Motorola. Wydarzenie było inspirowane składanymi smartfonami motorola razr 50 ultra, razr 50 oraz flagowym modelem edge 50 ultra, a kolorem przewodnim był odcień Peach Fuzz, wybrany przez Instytut Pantone na kolor roku 2024.
Technologia i moda w jednym miejscu: Moliera2 łączy siły z Motorolą
Otwarcie strefy Peach Fuzz to zwieńczenie kilkumiesięcznej, współpracy Moliera2 z marką Motorola. Partnerzy biznesowi, współpracownicy, zaprzyjaźnieni fani oraz fanki obu marek spotkali się pod koniec czerwca w butiku Moliera2 w Warszawie, aby wspólnie celebrować sukces w stylizowanej brzoskwiniowej strefie, stanowiącej połączenie świata mody i technologii. Przy lampce Prosecco oraz muzyce na żywo goście mieli szansę zobaczyć najnowszy model ikonicznej „klapki” motorola razr 50 ultra w kolorze Peach Fuzz oraz stworzoną specjalnie na tę okazję, kapsułową kolekcją projektantki Justyny Chrabelskiej. Trendsetterki oraz trendsetterów modowych i technologicznych zapraszamy na oficjalną stronę moliera2.com - w ofercie dostępne są zarówno smartfony, jak i kolekcja modowa inspirowana odcieniem Peach Fuzz.
- Mamy nadzieję, że nasze klientki będą miały okazję często tu wracać - skomentowała wieczór Joanna Piórko, Head of Brand w Moliera2. - Moliera2 i Motorola we wspólnej przestrzeni dają możliwość odkrycia pięknej strony technologii w otoczeniu kolekcji światowych marek modowych. Urok miejsca podkreślają klimatyczne elementy designu takie jak futurystyczny sufit, przyjemne w dotyku materiały i faktury – dodaje.
Smartfon, który przełamuje schemat
Motorola razr 50 ultra to jedyny na rynku składany smartfon, który tak mocno inspirowany jest modą i najnowszymi trendami. Łączy największy zewnętrzny wyświetlacz wśród wszystkich modeli z klapką, z niebanalnym wzornictwem, wykończeniem klasy premium i kolorystką Pantone. Najnowszy razr jest nie tylko piękny, ale też funkcjonalny i kryje w sobie wysokiej klasy podzespoły. W jego nieszablonowym formacie oraz niepowtarzalnym wzornictwie można się zakochać. Będzie idealnym uzupełnieniem wieczorowej kreacji, ale także idealnym urządzeniem na co dzień dla osób o wysokiej wrażliwości na swój indywidualny styl.
- Dzięki naszej współpracy w Warszawie powstała wyjątkowa strefa, która łączy technologię z modą. Jest to unikalny projekt w skali europejskiej, który udało się zrealizować w Polsce w oparciu o nasze wspólne doświadczenia. Motorola jest jego częścią, ponieważ nasze smartfony są w pewien sposób wyjątkowe i niepowtarzalne. Rozumiemy modę, rozumiemy potrzebę piękna i potrafimy połączyć design z funkcjonalnością. Projektujemy urządzenia z myślą o użytkownikach - powiedziała Anna Staszyńska, Head of Marketing w firmie Motorola.
Kolekcja inspirowana Peach Fuzz
Szczegóły tworzące niesamowitą, spójną całość to też znak rozpoznawczy ubrań autorstwa Justyny Chrabelskiej. Projektantka słynie z prostych, a równocześnie nieszablonowych rozwiązań. Łatwe do noszenia ubrania, zestawienie miejskiego szyku i luzu oraz wyraziste detale będące modową kropką nad i, to cechy wyróżniające dzieła Justyny. Podczas czerwcowego wydarzenia uczestnicy mogli zapoznać się z najnowszą kolekcją inspirowaną m.in. odcieniem Peach Fuzz.
Moliera2 i Motorola pracują nad kolejnymi wspólnymi projektami
Celebracja harmonii zachodzącej pomiędzy światem mody a innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi - tak określić można współpracę Moliera2 i firmy Motorola. Marki połączyły siły już w zeszłym roku. Świąteczno-noworoczna kampania Moliera2 została uzupełniona o smartfon motorola razr 40 ultra inspirowany kolorami Pantone. Autorem sesji zdjęciowej był Mateusz Stefanowski. Po ostatnim sukcesie, marki się nie zatrzymują. Moliera2 i Motorola pracują nad kolejnymi wspólnymi projektami, zapowiadając równie inspirujące nowości na drugą połowę 2024 roku. Kooperacja ta oparta jest na wspólnej wizji przyszłości i definiowania nowych standardów łączących świat mody i innowacji.
Nowo otwarta strefa Peach Fuzz w butiku Moliera2 będzie dostępna dla klientów przez najbliższe kilka miesięcy, oferując ekspozycję smartfonów Motorola oraz możliwość ich zakupu.

Moda w natarciu… ma szansę zmienić nasz świat na lepsze – ciekawe spojrzenie na trendy na konferencji w Osace

TATUUM i Miś Uszatek zaprezentowali łódzką modę na EXPO 2025 w Osace

Okulary i soczewki w sylwestrowej stylizacji
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Mika Urbaniak: Cały czas tworzę i mam w szufladzie dużo utworów. Teraz kończę moją nową płytę i mam nadzieję, że znowu sporo się będzie wokół mnie działo
Artystka pracuje właśnie nad nową płytą, która ma się ukazać jesienią. Będzie to piąty album w jej karierze i powrót po sześciu latach przerwy. Zwiastunem tego wydawnictwa jest singiel „Co masz na myśli?”. Mika Urbaniak zaznacza, że nowe kompozycje odzwierciedlają jej przemyślenia na temat miłości, siły, nadziei i odnajdywania siebie, a także pułapek przemysłu muzycznego, w którym – jej zdaniem, kobiety radzą sobie coraz lepiej i są bardziej pewne siebie. Jeśli natomiast chodzi o warstwę muzyczną tego krążka, to oprócz powrotu do hip-hopowych korzeni, będzie także można usłyszeć wpływy funku i popu.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Farmacja
Endometrioza przez lata pozostawała lekceważonym problemem. Mimo że cierpi na nią 14 mln kobiet w Europie

Coraz więcej państw UE kompleksowo zaczyna się zajmować problemem endometriozy. W tej grupie państw jest także Polska, która od lipca wprowadziła nowy model bezpłatnej diagnostyki i opieki dla pacjentek z tą chorobą oznaczającą dla nich życie z chronicznym bólem. Podczas ubiegłotygodniowej debaty w Parlamencie Europejskim europosłowie wezwali Komisję Europejską do większej inicjatywy na forum unijnym: opracowania strategii walki z endometriozą i skierowania większych środków na badania nad tą chorobą.