Komunikaty PR

Vinted wprowadza usługę weryfikacji elektroniki

2024-10-11  |  16:00
Biuro prasowe

Po niedawnym dodaniu nowej kategorii, elektroniki, platforma Vinted właśnie wprowadza usługę weryfikacji dla urządzeń elektronicznych, takich jak telefony komórkowe, tablety czy konsole wśród członków społeczności w Polsce i na Litwie. Dzięki niej, kupujący mają teraz możliwość sprawdzenia wybranych urządzeń elektronicznych przez zespół specjalistów.

 

Dedykowana przestrzeń dla urządzeń elektronicznych na Vinted stale się rozwija, i już teraz umożliwia członkom kupowanie i sprzedawanie telefonów komórkowych czy tabletów, z których już nie korzystają.

Rozumiejąc, że pewność i zaufanie są kluczowe w świecie zakupów używanych urządzeń online, Vinted właśnie wprowadza nową usługę weryfikacji urządzeń elektronicznych. Jest to opcjonalna, płatna usługa dla kupujących, która umożliwia sprawdzenie autentyczności wybranych produktów, ich stanu oraz funkcjonalności. Weryfikacja jest przeprowadzana przez zespół specjalistów za dodatkową opłatą w wysokości 5 EUR/20 PLN, zapewniając kupującym spokój ducha podczas zakupów urządzeń z drugiej ręki.

 

Jak skorzystać z usługi weryfikacji?

 

Urządzenia elektroniczne kwalifikujące się do usługi weryfikacji elektroniki są oznaczone ikonką. Podczas dokonywanej transakcji kupujący mogą zdecydować się na skorzystanie z niej i sprawdzenie urządzenia kwalifikującego się do weryfikacji.

 

„Kupujący chcą mieć pewność, że to, co kupują z drugiej ręki online, spełnia ich oczekiwania — niezależnie od tego, czy chodzi o autentyczność designerskiej torby, czy o to, czy tablet prawidłowo działa.” — mówi Adam Jay, dyrektor generalny Vinted Marketplace. „Nasza nowa usługa daje kupującym dodatkowy spokój ducha podczas zakupu używanych telefonów, tabletów i konsoli na Vinted, ułatwiając handel używanymi urządzeniami elektronicznymi online”.

 

Dedykowana kategoria i usługa buduje zaufanie do handlu używanymi urządzeniami elektronicznymi, zwiększając bezpieczeństwo i przyspieszając znalezienie nowych domów dla rzeczy, z których już nie korzystamy. Usługa weryfikacji będzie stopniowo wprowadzana na kolejne rynki.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Moda Okulary i soczewki w sylwestrowej stylizacji Biuro prasowe
2024-12-23 | 12:00

Okulary i soczewki w sylwestrowej stylizacji

Wybór między okularami a soczewkami na sylwestra zależy od kilku czynników, takich jak komfort, styl  i okoliczności.  Jeśli planujemy przetańczyć całą noc,
Moda Zima w stylu Black & White z Lee Cooper
2024-12-19 | 12:10

Zima w stylu Black & White z Lee Cooper

Buty bardzo Black W tym sezonie warto mieć w szafie czarne botki z rockowym, grunge’owym lub wojskowym sznytem. Można je zestawiać zarówno z jeansami i oversize’ową
Moda Modne, ciepłe i z futerkiem – zimowe buty od Lee Cooper
2024-12-19 | 12:10

Modne, ciepłe i z futerkiem – zimowe buty od Lee Cooper

Zimowe buty z futerkiem wkraczają na salony, a raczej na utwardzone ścieżki i miejskie chodniki. Czasy, kiedy śniegowce nosiło się tylko na stokach, a trapery jedynie na szlakach, odeszły

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Rynek saszetek nikotynowych w Polsce będzie uregulowany. Osoby nieletnie nie będą mogły ich kupić

Siódmego maja sejmowa Komisja Zdrowia zajmie się nowelizacją ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych, która w części reguluje rynek woreczków nikotynowych. Eksperci z Forum Prawo dla Rozwoju podkreślają pilną potrzebę objęcia tego rynku przepisami prawnymi. Podkreślają, że brak odpowiednich regulacji prawnych dotyczących tych produktów, obecnych na polskim rynku od pięciu lat, to realne zagrożenie dla zdrowia publicznego. Niezbędne są kompleksowe przepisy, które uregulują kwestię saszetek i ograniczą do nich dostęp młodzieży.

Prawo

Kobiety wciąż są w mniejszości we władzach spółek. Tylko część firm działa na rzecz równości płci

Luka w zatrudnieniu kobiet i mężczyzn spadła w UE do najniższego poziomu w ostatniej dekadzie. Jednocześnie jednak panie częściej niż na kierowniczych pracują na niższych i gorzej płatnych stanowiskach. W Polsce, jak wynika z danych 30% Club Poland, udział kobiet w zarządach i radach nadzorczych 140 największych spółek notowanych na GPW wynosi 18,4 proc. Wskazuje to na potrzebę wdrożenia skutecznych działań na rzecz zwiększenia udziału kobiet w najwyższych strukturach zarządzania, również na szczeblu unijnym.

Konsument

Czterech na 10 Polaków miało do czynienia z deepfake’ami. Cyberprzęstępcy coraz skuteczniej wykorzystują manipulowane treści

Deepfaki, czyli wygenerowane bądź też zmanipulowane przez sztuczną inteligencję zdjęcia, dźwięki lub treści wideo, to jedna z najbardziej kontrowersyjnych technologii naszych czasów. Do jej tworzenia wykorzystywane są zaawansowane algorytmy AI, dlatego użytkownikom coraz trudniej jest odróżnić treści rzeczywiste od fałszywych. Z raportu „Dezinformacja oczami Polaków 2024” wynika, że cztery na 10 badanych osób miało do czynienia z takimi treściami. To o tyle istotne, że deepfaki bywają wykorzystywane do manipulacji, szantażu, niszczenia reputacji, oszustw i wyłudzeń finansowych.