Komunikaty PR

Modne drzwi dwuskrzydłowe

2020-09-29  |  13:00
Biuro prasowe
Do pobrania Raumplus ( 0.47 MB )

Nowa wersja bestsellerowych drzwi przejściowych Raumplus przeznaczona jest do wnętrz z szerokimi przejściami pomiędzy pomieszczeniami. Składa się z głównego skrzydła z klamką oraz dodatkowego, otwieranego w razie potrzeby. Maksymalny wymiar każdego z nich to 855 x 2478 mm, natomiast maksymalny wymiar całych drzwi to 1740 x 2500 mm.

 

Nowość Raumplus została zaprojektowana w uniwersalny sposób, dzięki temu doskonale sprawdza się w przestrzeniach mieszkalnych, jaki i komercyjnych. Od domowych salonów czy jadalni, po gabinety, sale konferencyjne, czy strefy SPA.  Bez względu na przeznaczenie, Swing Door Slim Line gwarantują maksymalną elastyczność i wizualną lekkość.

 

Model ma ramę z anodyzowanego aluminium, która z wypełnieniem z przezroczystego lub przyciemnianego szkła, zapewnia duży dostęp światła do pomieszczenia. Alternatywą jest szkło barwione lub pełne panele pokryte różnego rodzaju laminatami imitującymi lakier lub fornir. To rozwiązanie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zależy nam na prywatności. Innym sposobem na zindywidualizowanie wyglądu drzwi są dekoracyjne szprosy, których układ można samodzielnie wybrać. Szprosy nadają drzwiom modnego industrialnego charakteru i kojarzą się ze stylem Bauhausu. Dodatkowo model świetnie wkomponowuje się w aranżację każdego wnętrza dzięki niewidocznej ościeżnicy i parze niewielkich zawiasów typu pivot. 

 

Dwuskrzydłowa wersja drzwi Swing Door Slim Line została doceniona przez złożone z ekspertów jury German Design Council. Modelowi przyznano nagrodę „German Design Award 2020” w kategorii „Doskonały design produktu”, wskazując, że jest on „źródłem twórczej inspiracji dla projektowania wnętrz z dużymi otworami drzwiowymi”. www.raumplus.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele? Biuro prasowe
2025-05-13 | 06:00

Deweloperzy ukrywają ceny mieszkań. Z troski o klientów czy swoje portfele?

Rynek nieruchomości w Polsce rządzi się swoimi prawami. Klient nierzadko poznaje ceny lokali dopiero wtedy, gdy zapyta o nie sprzedawcę. Najlepiej osobiście, podczas spotkania
Dom Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?
2025-04-29 | 18:00

Więcej przestrzeni, mniej hałasu – dlaczego Polacy coraz częściej wybierają przedmieścia?

Rynek nieruchomości przeszedł w ostatnich latach dużą metamorfozę. Coraz więcej osób, zamiast mieszkania w centrum dużego miasta, wybiera życie na przedmieściach.
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Muzyka

Piotr Kupicha: Feel to jeden z ostatnich bastionów żywego rock’n’roll’owego grania. Myślę, że to jest klucz do tego, że jesteśmy na scenie już 20 lat

Lider zespołu Feel przyznaje, że 2025 rok jest szczególnym w ich karierze, świętują bowiem 20-lecie istnienia. Muzyk nie kryje wzruszenia i jest dumny z tego, że udało im się przetrwać w branży przez tyle lat i odnieść duży sukces. Swój jubileusz grupa będzie świętować w piątek, 23 maja podczas Sopot Hit Festival. Z tej okazji nie zabraknie niespodzianek. Na scenie pojawi się chociażby Zespół Pieśni i Tańca Śląsk.

Problemy społeczne

60 proc. młodych ludzi chce posiadać mieszkanie na własność. Główna bariera to brak wkładu własnego

Posiadanie własnego mieszkania jest aspiracją większości młodych Polaków – wskazują dane badaczy z SGH. Jednak ze względów finansowych jest ono dostępne dla części z nich, a na dodatek wiąże się ze zobowiązaniem na kilkadziesiąt lat. W luce czynszowej, czyli w sytuacji, gdy kogoś nie stać na zakup własnego M, ale jest zbyt bogaty na mieszkanie komunalne, jest ok. 35 proc. społeczeństwa. I to dla tej grupy potrzebna jest oferta państwa. Budownictwo społeczne mogłoby być alternatywą, ale nie odpowiada na potrzebę posiadania nieruchomości na własność.