MoreApps–jak w kilka sekund zainstalować aplikacje na nowych smartfonach Huawei?
Mimo kilku już istniejących sposobów na instalowanie aplikacji na nowych urządzeniach mobilnych Huawei, internauci i użytkownicy smartfonów marki wciąż szukają nowych sposób na pobranie swoich faworytów wśród aplikacji.
Jedną z takich metod jest wykorzystanie aplikacji MoreApps. Pozwala ona na łatwe i szybkie pobranie najpopularniejszych na świecie aplikacji, wprost na najnowsze urządzenia z systemem operacyjnym Android, funkcjonujące w oparciu o HMS.
Stosując tę aplikację użytkownicy oszczędzają czas (potrzebny na wyszukanie plików instalacyjnych interesujących aplikacji poza AppGallery), ale mają także okazję pobrać aplikacje niedostępne na rodzimym rynku.
Aplikacja MoreApps zapewnia użytkownikom szereg linków do sprawdzonych źródeł, z których można pobrać upragnioną aplikację czy grę. Co więcej, jeśli użytkownik nie znajdzie pożądanej aplikacji, program sam podpowie alternatywne aplikacje o podobnym działaniu i funkcjach.
Dzięki MoreApps użytkownicy nowych smartfonów Huawei mogą w kilka minut pobrać oficjalnie niedostępne na tych urządzeniach aplikacje jak YouTube, Google Maps, GMail czy Netflix.
Aplikację MoreApps można pobrać ze sklepu Huawei AppGallery na najnowsze urządzenia Huawei oparte o ekosystem HMS – czyli na smartfony Huawei Mate 30 Pro, Huawei Mate Xs oraz całą serię Huawei P40.
Aby zainstalować MoreApps na swoim telefonie, wystarczy odszukać aplikację w Huawei AppGallery, zainstalować ją, a następnie wyszukać interesującą nas aplikację. W kolejnym kroku należy wybrać źródło, z jakiego pobieramy aplikację i zainstalować ją na swoim telefonie.
Link do pobrania MoreApps: https://appgallery.cloud.huawei.com/marketshare/app/C101921403
Aplikacje na smartfony Huawei można pobierać również z innych źródeł:
- Pierwszym z nich jest AppGallery – czyli sklep Huawei, który w swojej ofercie posiada już ponad 11 tysięcy aplikacji, a na całym świecie z tego repozytorium korzysta ponad 400 milionów użytkowników.
- Drugim sposobem jest przeniesienie danych, w tym aplikacji, ze starego telefonu na nowy przy użyciu aplikacji Huawei Phone Clone. Jest ona dostępna zarówno na platformę Android, jak i iOS. Ta metoda zapewnia możliwość sklonowania danych bez użycia kabli czy sieci Wi-Fi.
- Trzecim sposobem jest pobranie aplikacji bezpośrednio ze stron producenta – jak np. w przypadku Facebook’a czy WhatsAppa.
Dreame comes true – doskonały rok marki
Trzy asy sprzątania od Dreame w promocji
A gdybyście tak tej zimy wspólnie zanurzyli się w magii… immersji?
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
Krystian Ochman: Uwielbiam musicale i bardzo chciałbym wrócić na taką scenę. Nigdy nie grałem w polskim musicalu, ale mógłbym spróbować
Zwycięzca 11. edycji programu „The Voice of Poland” podkreśla, że ma duży sentyment do amerykańskich musicali. W kilku muzycznych spektaklach już zagrał i nie wyklucza powrotu na scenę właśnie w takiej roli. Krystian Ochman zaznacza, że wolałby się zmierzyć z jakimś testem w języku angielskim, ale polski projekt też byłby dla niego ciekawym wyzwaniem.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Problemy społeczne
Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie
Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.