MoreApps–jak w kilka sekund zainstalować aplikacje na nowych smartfonach Huawei?
Mimo kilku już istniejących sposobów na instalowanie aplikacji na nowych urządzeniach mobilnych Huawei, internauci i użytkownicy smartfonów marki wciąż szukają nowych sposób na pobranie swoich faworytów wśród aplikacji.
Jedną z takich metod jest wykorzystanie aplikacji MoreApps. Pozwala ona na łatwe i szybkie pobranie najpopularniejszych na świecie aplikacji, wprost na najnowsze urządzenia z systemem operacyjnym Android, funkcjonujące w oparciu o HMS.
Stosując tę aplikację użytkownicy oszczędzają czas (potrzebny na wyszukanie plików instalacyjnych interesujących aplikacji poza AppGallery), ale mają także okazję pobrać aplikacje niedostępne na rodzimym rynku.
Aplikacja MoreApps zapewnia użytkownikom szereg linków do sprawdzonych źródeł, z których można pobrać upragnioną aplikację czy grę. Co więcej, jeśli użytkownik nie znajdzie pożądanej aplikacji, program sam podpowie alternatywne aplikacje o podobnym działaniu i funkcjach.
Dzięki MoreApps użytkownicy nowych smartfonów Huawei mogą w kilka minut pobrać oficjalnie niedostępne na tych urządzeniach aplikacje jak YouTube, Google Maps, GMail czy Netflix.
Aplikację MoreApps można pobrać ze sklepu Huawei AppGallery na najnowsze urządzenia Huawei oparte o ekosystem HMS – czyli na smartfony Huawei Mate 30 Pro, Huawei Mate Xs oraz całą serię Huawei P40.
Aby zainstalować MoreApps na swoim telefonie, wystarczy odszukać aplikację w Huawei AppGallery, zainstalować ją, a następnie wyszukać interesującą nas aplikację. W kolejnym kroku należy wybrać źródło, z jakiego pobieramy aplikację i zainstalować ją na swoim telefonie.
Link do pobrania MoreApps: https://appgallery.cloud.huawei.com/marketshare/app/C101921403
Aplikacje na smartfony Huawei można pobierać również z innych źródeł:
- Pierwszym z nich jest AppGallery – czyli sklep Huawei, który w swojej ofercie posiada już ponad 11 tysięcy aplikacji, a na całym świecie z tego repozytorium korzysta ponad 400 milionów użytkowników.
- Drugim sposobem jest przeniesienie danych, w tym aplikacji, ze starego telefonu na nowy przy użyciu aplikacji Huawei Phone Clone. Jest ona dostępna zarówno na platformę Android, jak i iOS. Ta metoda zapewnia możliwość sklonowania danych bez użycia kabli czy sieci Wi-Fi.
- Trzecim sposobem jest pobranie aplikacji bezpośrednio ze stron producenta – jak np. w przypadku Facebook’a czy WhatsAppa.

Husqvarna szuka najstarszego robota koszącego i ogłasza technologię wizyjną opartą na sztucznej inteligencji

Dreame comes true – doskonały rok marki

Trzy asy sprzątania od Dreame w promocji
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii


Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Muzyka

Marta Wiśniewska: Konkurs Eurowizji jest odrobinę polityczny i tam są różne dziwne sytuacje. Mam jednak nadzieję, że Justyna Steczkowska rozwali system
Wokalistka zapewnia, że mocno kibicuje Justynie Steczkowskiej w drodze po zwycięstwo w 69. Konkursie Piosenki Eurowizji w Szwajcarii. I choć te zmagania mają drugie dno i nie zawsze liczą się tylko umiejętności wokalne reprezentantów poszczególnych krajów, to Marta Wiśniewska wierzy, że talent i potencjał polskiej gwiazdy będą ponad wszelkimi podziałami. Tancerka zaznacza też, że ona sama nie wzięłaby udziału w tym konkursie.
Konsument
Eksperci apelują do Ministerstwa Zdrowia o zmianę w polityce nikotynowej. Powinna lepiej chronić dzieci i młodzież

Wprowadzanie kolejnych zakazów w ustawie tytoniowej nie przyniesie spodziewanego rezultatu – oceniają lekarze i terapeuci pracujący z osobami uzależnionymi. Według nich należy osobno rozpisać działania rozwiązujące problem na poziomie osób dorosłych, które już palą, i te, które będą nakierowane na ochronę dzieci i młodzieży przed dostępem do wyrobów nikotynowych. Stowarzyszenie Jump93 wraz z przedstawicielami środowisk psychiatrycznych i zdrowia publicznego zaapelowało o systemowe podejście do polityki nikotynowej, z uwzględnieniem potencjału strategii redukcji szkód.
Prawo
Rząd planuje dalsze zmiany w opiece wczesnodziecięcej. Ma to pomóc odwrócić negatywne trendy demograficzne

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej prowadzi prekonsultacje dotyczące dalszych etapów reformy opieki wczesnodziecięcej i podkreśla, że jest to jedno z kluczowych zadań podjętych przez resort. Ma to pomóc w zatrzymaniu negatywnych trendów demograficznych. W 2024 roku w Polsce urodziło się 252 tys. dzieci, czyli o ponad 20 tys. mniej niż w poprzednim roku i najmniej w całym okresie powojennym.