BrassWoodFest edycja 0,1 w sierpniu 2021 w Sopocie
Po entuzjastycznie przyjętej zerowej edycji sopockiego, akustyczno-elektronicznego festiwalu czas na odsłonę 0,1, która odbędzie się 7 sierpnia na scenie Lasy Opery Leśnej w Sopocie. 221 specjalnych kolekcjonerskich biletów trafiło do sprzedaży na https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/brasswood/
Bonusem jest nie tyko numerowany bilet z pierwszej puli, ale także rękodzieło w postaci pamiątkowego drewnianego breloczka.
„W 2020 spełniło się moje marzenie. Połączyliśmy magię akustycznych instrumentów z elektronicznymi brzmieniami, tworząc wyjątkową w magicznym lesie krainę dźwięków i spotkań muzycznych ponad gatunkami i podziałami - wyjaśnia Łukasz L.U.C. Rostkowski, pomysłodawca wydarzenia #BrassWoodFest. "Do pełnej wizji tego boutiqe festiwalu nam jeszcze daleko, ale edycja 0,1 będzie kolejnym krokiem w jej kierunku w duchu "slow fest".
Tak było w zeszłym roku: https://www.youtube.com/watch?v=iOAjc6e7nik&feature=youtu.be
7 sierpnia 2021 po raz drugi odbędzie się muzyczna noc dialogu tradycji z futuryzmem, podczas której prawie 50% koncertów odbędzie się bez nagłośnienia z naturalnym dźwiękiem żywych instrumentów. Nie wiadomo jeszcze jaka pula biletów trafi finalnie do sprzedaży, ale będzie ona prawdopodobnie ograniczona ponieważ organizatorzy chcą zadbać o komfort i przestrzeń dla uczestników.
Wydarzenie, na którym będą sukcesywnie będą ogłaszane szczegóły
https://www.facebook.com/events/442169277195156
Kontakt dla mediów:
Marta Szadowiak, tel. 502 404 394, marta@projektpr.pl
Koncert z cyklu Jazz.PL w radiowej Dwójce zagra kwintet Blu/Bry
Technics na Audio Video Show 2024
Giełda winyli w Plejadzie! Każdy meloman znajdzie coś dla siebie!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Media
Tomasz Tylicki: W programach na żywo jak „Pytanie na śniadanie” niezbędna jest swoboda. Jeżeli scenariusz za dużo by nam narzucał, to byłoby sztywno
Gospodarz „Pytania na śniadanie” przyznaje, że niezwykle ważne jest dla niego tworzenie w studiu odpowiedniej atmosfery, co w efekcie przekłada się na wrażenia widzów. Kiedy bowiem prowadzący czują się swobodnie i komfortowo, to wzrasta jakość programu, a ci, którzy zasiadają przed telewizorami, nie mają powodu, by zmienić kanał na inny. Dlatego też Tomasz Tylicki czasem pozwala sobie na drobne odstępstwa od scenariusza i swoim niestandardowym zachowaniem zaskarbia sobie sympatię oglądających.
Problemy społeczne
W Polsce rodzi się najmniej dzieci w historii pomiarów. Duże znaczenie mają różnice w wykształceniu kobiet i mężczyzn oraz rynek pracy
Przez pierwsze trzy kwartały 2024 roku w Polsce urodziło się 192 tys. dzieci. To najmniej od zakończenia drugiej wojny światowej. Wskaźnik dzietności spadł do dramatycznie niskiego poziomu, a coraz mniej osób decyduje się na powiększenie rodziny. Wiele barier dotyczy kwestii finansowych. To m.in. trudna sytuacja mieszkaniowa, warunki na rynku pracy, np. zatrudnianie młodych dorosłych na czas określony, ale też różnice w wykształceniu kobiet i mężczyzn.
Film
Cezary Pazura: Jeżeli robię żart podczas kręcenia komedii i nikt na planie się nie śmieje, to trzeba go zmienić. Pierwsze wrażenie ekipy mówi mi najwięcej
Aktor wskazuje na dwa różne podejścia do produkcji komedii. Z jednej strony istnieje bowiem przekonanie, że dobra zabawa podczas kręcenia filmu nie gwarantuje jego końcowego sukcesu, on sam woli jednak postrzegać ekipę jako swoich pierwszych widzów i recenzentów. Cezary Pazura zaznacza też, że struktura komedii jest niezwykle delikatna. Nie chodzi w niej bowiem tylko o sam żart, ale także o zgodność wszystkich elementów – od tempa wypowiedzi, przez emocje na ekranie, po reakcje widowni.