Cris Mili zapewnia: „Moje Opowieści” skrywają coś więcej
Po świetnie przyjętych singlach „Deszcz”, „Miasto Grzechu” i „Fenomenalny”, Cris Mili prezentuje singiel zatytułowany „Moje Opowieści”.
Słuchaj w serwisach cyfrowych: https://adm.ffm.to/mojeopowiesci
Utwór „Moje Opowieści” nawiązuje charakterem do swoich poprzedników. Przesycony metaforami i niedopowiedzeniami tekst daje do myślenia. Czy podmiotem lirycznym do którego śpiewa artystka jest osoba, czy może coś zupełnie innego?
- W „Moich Opowieściach” poruszam wątek relacji, która nie zawsze jest dla Nas dobra, a jednak jej pragniemy. Na chwilę jesteśmy w stanie się z niej otrząsnąć, ale pojawia się tęsknota i trudno wymazać piękne chwile z pamięci. Wracamy, ale wiemy, że nie jest to dla Nas do końca dobre. On, kimkolwiek lub czymkolwiek jest, kusi i zniewala, powoli od siebie uzależnia i w pewnym momencie zdajemy sobie sprawę, że nie możemy bez niego sobie poradzić – mówi o swoim singlu artystka.
Do utworu powstał spontaniczny teledysk.
- W trakcie ostatnich Andrzejek wpadliśmy na pomysł mojego kolejnego teledysku. Reżyserią i montażem zajął się Piotr Cortés, a większość ujęć zrealizowali Patryk Fudali i Magdalena Zagrajek z Metropoland Entertaiment. Pierwotnie miałam nagrać wyłącznie ujęcia swojego tańca, a teraz czekam na premierę teledysku. Wyszło naprawdę nieziemsko – wspomina Cris Mili.
Zobacz teledysk:
https://www.youtube.com/watch?v=Mx4Q5Dg001Y
Cris Mili - wokalistka, flecistka, kochająca klimaty latino. Ukończyła PPSM im. E. Młynarskiego w Warszawie „Mała Miodowa” i uczęszczała do PSM im F. Chopina II st. „Bednarska” w klasie fletu poprzecznego. Laureatka konkursów ogólnopolskich i lokalnych. Wcześniej związana z chórem przy Teatrze Wielkim „Alla Polacca”, zespołem wokalnym „Vocalove”, zespołem afrykańskim „BaKuBa”. Aleksandra jest również znana szerszej publiczności z produkcji filmowych lat 90-tych. Największy rozgłos uzyskała wcielając się w Basię Halską, córkę komisarza Halskiego w „Ekstradycji”.
Prawdziwa miłość do muzyki tak naprawdę zaczęła się podczas pobytu w Brazylii, gdzie dużo czasu spędzała z lokalnymi artystami, śpiewając, grając i tańcząc Sambę. Jej twórczość to nieoczywisty pop alternatywny. Każdy z utworów jest inny, a jednak charakteryzuje go pewien styl, z wpływami Ameryki Południowej. Teksty mają swoje odbicie w życiu, a melodie komponuje przechadzając się ulicami Warszawy. W 2021 roku w plebiscycie organizowanym przez Polska Muzyka Alternatywna zdobyła tytuł Artysta Roku za autorską piosenkę „Miasto Grzechu”. Jej pierwsze single, zostały bardzo dobrze przyjęte zarówno przez słuchaczy jak i przez media. Wiele stron muzycznych poświęciło swoje łamy Artystce i jej utworom, które pojawiły się też na znaczących playlistach Spotify.
Z ciekawością będziemy śledzić, jak rozwinie się ścieżka kariery tej nietuzinkowej artystki. Zachęcamy do uczęszczania na koncerty Cris Mili, gdzie na żywo można posłuchać emocjonalnej muzy. Wszelkie info na social mediach:
BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę...
"Święta cały rok" - Czadoman w duecie z Ciocią Agą
Łódź bez makijażu w debiutanckiej płycie Wolnych Bałut
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Finanse
Zbiórki internetowe przestały się już kojarzyć wyłącznie z finansowaniem leczenia. Ludzie zbierają także na podstawowe potrzeby i realizację marzeń
Połowa Polaków wspiera zbiórki charytatywne online – wynika z raportu przygotowanego przez SW Research dla Allegro. Najczęściej przekazujemy datki na pomoc humanitarną związaną z kataklizmami, wsparcie chorych, pomoc dzieciom czy zwierzętom. Jeszcze do niedawna zbiórki internetowe kojarzyły się głównie z finansowaniem terapii czy rehabilitacji dla ciężko chorych, ale coraz częściej ludzie zbierają na podstawowe potrzeby, takie jak żywność czy opał na zimę, ale również na realizację marzeń.