Komunikaty PR

„Czasami tęsknimy za toksycznymi ludźmi” – Małgorzata Beczek o trudnej relacji

2024-01-08  |  12:12
Biuro prasowe

Do sieci trafił nowy utwór Małgorzaty Beczek pt. „Za daleko”. Piosenka jest zapowiedzią pierwszego długogrającego krążka artystki, którego premiera zaplanowana jest na 2024 rok. Po znakomitym przyjęciu EP-ki pt. „2002” Małgorzata Beczek idzie o krok dalej, zarówno twórczo, jak i wizerunkowo.

 

Sięgam do korzeni – twierdzi artystka, która zdecydowała się po 10 latach wrócić do czerwonego koloru włosów, a także do samodzielnej pracy w studiu. „Za daleko” zostało nagrane w Hiszpanii, za produkcję utworu odpowiada Brainfreezer, który jak i w przypadku debiutanckiej EP-ki z 2021 roku, pozwolił Małgorzacie się trochę „porządzić”. Lubię określenie Gosia-Samosia – mówi z uśmiechem artystka i podkreśla, że „Za daleko” to jedynie początek nowego rozdziału jej twórczości, która przez ostatnie lata ewoluowała w zaskakującym kierunku. Nauczyłam się nagrywać i produkować swoje wokale, a aranżowanie harmonii to była wyjątkowo satysfakcjonująca praca, ale także ciekawe wyzwanie twórcze.

 

„Za daleko” to intensywnie basowa i emocjonalna pop-elektronika, do której można zarówno tańczyć, jak i płakać. Utwór opowiada o rozczarowaniu i stracie łamiącej serce. Kto tak rozczarował artystkę i dlaczego utwór ma swoją premierę tuż przed świętami?

 

Pisząc ten kawałek, myślałam o jednej osobie, a potem uświadomiłam sobie, że w moim ciele pali się jeszcze żal do kilku innych, których też nie ma już w moim życiu. Pomyślałam, że ta piosenka może trafić do osób, dla których święta nie kojarzą się aż tak pozytywnie i cukierkowo, a wręcz przeciwnie - przypominają o utracie kogoś ważnego – mówi o singlu artystka.

 

SŁUCHAJ W STREAMIE: https://ffm.to/zadaleko

 

Za teledysk do „Za daleko” odpowiada Paweł Weremiewicz z Heaven Media Films, który spełnił marzenie Małgorzaty Beczek o VHS-owym wideo, idealnie obrazującym wspomnienie toksycznej relacji, którą nasza wyobraźnia potrafi niebezpiecznie romantyzować i za którą potrafimy tęsknić, wbrew wszelkiej logice.

 

ZOBACZ TELEDYSK:

https://youtu.be/IEWPDhBF4YA

 

Małgorzata Beczek w socialach

 

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/malgorzatabeczek/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/beczek.malgorzata/

TIK-TOK: https://www.tiktok.com/@malgorzata.beczek

SPOTIFY: https://open.spotify.com/artist/7BkmJOi6iv9RIb9UP9Jb0C

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCrTY43ExlWQWYYknJoZwSXA

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Muzyka Enej z napisem LOVE. To nowa trasa zespołu Biuro prasowe
2025-02-21 | 16:30

Enej z napisem LOVE. To nowa trasa zespołu

Choć istnieją już ponad dwadzieścia lat, postanowili uczcić inny jubileusz. W dziesięciolecie powstania największego hitu, czyli utworu „Kamień z napisem love”, ruszają
Muzyka BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę...
2024-12-17 | 17:17

BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę...

BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę... Posłuchaj ich wersji „Rock 'N' Roll Star”! „Rock 'N' Roll Star” to trzeci singiel duetu BNDK, będący
Muzyka Święta cały rok - Czadoman w duecie z Ciocią Agą
2024-12-09 | 11:00

"Święta cały rok" - Czadoman w duecie z Ciocią Agą

Na płycie pojawił się niesamowity gość - Czadoman! Artysta jest niezwykle popularny w świecie muzyki rozrywkowej, zwycięzca 13-tej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Razem z Ciocią

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Psychologia

Bartłomiej Nowosielski: Kluczowe w leczeniu otyłości jest odpowiednie nastawienie psychiczne. Otoczenie nie zawsze jest wyrozumiałe i empatyczne

Aktor przyznaje, że osoby otyłe z powodu swojego wyglądu często przez otoczenie są odrzucane, marginalizowane i hejtowane. Brak akceptacji i zrozumienia wynika między innymi z tego, że nie brakuje tych, którzy myślą stereotypami i ich zdaniem dodatkowe kilogramy są wynikiem złego odżywiania i lenistwa. Bartłomiej Nowosielski tłumaczy, że otyłość jest chorobą przewlekłą, która wymaga leczenia. By terapia była skuteczna, potrzeba silnej woli i wielu wyrzeczeń. Dla niego w chwilach zwątpienia niezwykle ważne jest również wsparcie ze strony bliskich.

Problemy społeczne

Hejt w sieci dotyka coraz więcej dzieci w wieku szkolnym. Rzadko mówią o tym dorosłym

Coraz większa grupa dzieci zaczyna korzystać z internetu już w wieku siedmiu–ośmiu​ lat – wynika z raportu NASK „Nastolatki 3.0”. Wtedy też stykają się po raz pierwszy z hejtem, którego jest coraz więcej w mediach społecznościowych. Według raportu NASK ponad 2/3 młodych internautów uważa, że mowa nienawiści jest największym problemem w sieci. Co więcej, dzieci rzadko mówią o takich incydentach dorosłym, dlatego tym istotniejsze są narzędzia technologiczne służące ochronie najmłodszych.

Prawo

Kobietobójstwo jest typem przestępstwa niedookreślonym przez polskie prawo. Świadomość na ten temat jest wciąż zbyt mała

Brakuje usystematyzowanych danych na temat skali problemu, jakim jest kobietobójstwo – wskazuje organizacja Femicide in Poland. U źródeł problemu leży brak uspójnienia baz danych prowadzonych przez poszczególne organy państwowe. Organizacja pracuje nad narzędziami, które pozwolą je zgromadzić w jednym miejscu i udostępnić w formie interaktywnej mapy. Jej przedstawicielka wskazuje również na inne fundamentalne obszary do poprawy. To w szczególności egzekwowanie istniejącego prawa i intensyfikacja działań na rzecz edukacji.