Czy Aleksander Siczek zabierze nas ze sobą?
Światło dzienne ujrzał najnowszy singiel Aleksandra Siczka "Zabierz mnie". Idealna propozycja aby przedłużyć lato, którego utraty boi się tak wielu z nas!
"Zabierz mnie" to utwór o mocnych brzmieniach, który pewniakiem ściągnie ludzi na parkiety ale sprawdzi się też idealnie do śpiewania w trakcie przemierzania szerokich dróg. Klubowo-popowe brzmienia wyprodukował Mike Johnson. Za tekst i kompozycję odpowiada Alek, który sam siebie zaskakuje tym, co serce podpowiada mu w sprawach muzycznych.
Słuchaj w streamie: https://adm.ffm.to/nocnydzien
Kiedy usłyszysz, nie przestaniesz tańczyć - reakcja gwarantowana!
Youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=-ysj3eMQTaQ&t=1s
Wcześniejsze teledyski Alka:
jeszcze się nie nazywa
https://youtu.be/zEyT_n98sx0?feature=shared
Rejs [z Grażyną Szapołowską]
https://www.youtube.com/watch?v=gGo_PDGmz-k
Kino, Muranów
https://www.youtube.com/watch?v=6PazZb78A54
Duchy Miasta
https://www.youtube.com/watch?v=sfPrfUaLNWA
Aleksander Siczek w social mediach:
Instagram: https://www.instagram.com/aleksiczek/
TikTok: https://www.tiktok.com/@aleksiczek

Enej z napisem LOVE. To nowa trasa zespołu

BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę...

"Święta cały rok" - Czadoman w duecie z Ciocią Agą
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Motoryzacja

Qczaj: Na drogach szybkiego ruchu lubię mocniej wcisnąć pedał gazu. Niebawem planuję też zrobić prawo jazdy na motocykl
Trener podkreśla, że decyzja o zrobieniu prawa jazdy była jedną z najlepszych w jego życiu. Teraz, kiedy odpowiedni dokument ma już w kieszeni, z ogromną przyjemnością wsiada za kierownicę i mknie przed siebie. Najbardziej lubi drogi szybkiego ruchu, bo tam może mocniej wcisnąć pedał gazu. W innych okolicznościach jednak jeździ z dużą rozwagą, dostosowując prędkość do warunków panujących na jezdni. Qczaj zdradza też, że kolejnym krokiem będzie kurs na prawo jazdy na motocykl.
Edukacja
Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.
Edukacja
Polki coraz bardziej świadomie podchodzą do profilaktyki nowotworów piersi. Wciąż jednak blisko połowa się nie bada

Profilaktyka raka piersi przestaje być dla Polek źródłem lęku i tematem tabu. Coraz częściej motywacją do wykonania badań jest odpowiedzialność za siebie i bliskich – wynika z najnowszego badania Maison & Partners dla Henkel Polska. 36 proc. kobiet jako motywację wskazało rekomendacje lekarskie, a 30 proc. – potrzebę dbania o swój organizm. Mimo że około 40 proc. kobiet w wieku 20–60 lat bada się regularnie, wykonując badania palpacyjne czy USG, podobny odsetek nie bada się wcale, a co piąta deklaruje, że w ogóle nie interesuje się tym tematem.