Komunikaty PR

GABRIEL DELGADO Z ENERGETYCZNYM SINGLEM „TELL ME”

2024-02-06  |  12:12
Biuro prasowe

GABRIEL DELGADO POWRCA Z SINGLEM „TELL ME”

„Tell me” to utwór z gatunku electro-pop znanego producenta muzycznego i Dj’a - Gabriela Delgado. 

SŁUCHAJ W STREAMIE: https://www.feiyr.com/x/BU9CY

Starannie dopracowana produkcja muzyczna leży po stronie Antidoto Records w osobie samego Gabriela Delgado - gwaranta wysokiej jakości, niezapomnianych wrażeń muzycznych. Magnetyzująca muzyka genialnie komponuje się z klipem, który został nagrany w klimatycznym i gorącym Los Angeles – co ciekawe, zwykłym iPhone. 

Zobacz klip: 

https://www.youtube.com/watch?v=FdBhhkD0FrQ

Gabriel Delgado, czyli od dzieciaka „zajaranego” prowadzeniem dyskotek do producenta muzycznego.

Jako nastolatek z dobrym uchem kochał muzykę i już w wieku 13 lat zaczął prowadzić dyskoteki, zaczynając od szkolnych. Mając 18 lat wyjechał do Włoch, gdzie poznał tajniki pracy Dj’a, i wypracował własne techniki. Włoska stacja radiowa „Power Station 89.3 Roma’ szybko poznała się na jego talencie i zaprosiła do współpracy przy programie „The Night Dream”, gdzie miksował na antenie największe przeboje. Kiedy w jego kolekcji pojawiła się konsola Pioneera, wzięty DJ zaczął podbijać serca kolejnych włoskich stacji radiowych i ich słuchaczy, ciesząc się ogromną słuchalnością. Dzięki zdobytemu za granicą doświadczeniu i wiedzy dojrzał jako artysta a jego styl stał się globalnie rozpoznawalny. 

Gabriel Delgado zagrał w ponad dwustu klubach i dyskotekach w Polsce i za granicą. W swoim dorobku artystycznym ma już ponad 50 produkcji i remiksów.

Nawiązał współpracę z kilkoma wytwórniami w Polsce. W 2007 podpisał kontrakt z Amerykańską wytwórnią South Records. Ostatecznie w 2013 roku założył własną, niezależną wytwórnię fonograficzną Antidoto Records, dzięki której stale realizuje swoje muzyczne marzenia, a także pomaga te marzenia spełniać innym młodym artystom wspierając ich talenty. Wielu z nich można usłyszeć w rozgłośniach radiowych. 

Gabriel Delgado absolutnie jest również właścicielem i marką wysokiej klasy Pokazów Laserowych. W 2013 założył agencję z Przestrzennymi Pokazami Laserowymi, które podczas występów artysty są niesamowitą atrakcją dla dyskotek i klubów w całej Europie.

GABRIEL DELGADO W SOCIAL MEDIACH:

https://www.instagram.com/gabriel_delgado_bitcoin/

https://www.facebook.com/gabrieldelgadobitcoin

https://www.tiktok.com/@gabriel_delgado_bitcoin

https://www.facebook.com/profile.php?id=61556022361194

SŁUCHAJ:

https://www.beatport.com/artist/gabriel-delgado/65611

https://music.apple.com/pl/artist/gabriel-delgado/338987270

https://open.spotify.com/artist/3XbWXZNscOS4OsvbXZtSM8

https://www.youtube.com/antidotorecords

https://www.junodownload.com/artists/Gabriel+Delgado/releases/

https://tidal.com/browse/artist/3987843

https://soundcloud.com/antidotorecords

https://www.deezer.com/pl/artist/1703665

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Muzyka Giełda winyli i kaset CD w Atrium Biała Biuro prasowe
2024-03-27 | 12:55

Giełda winyli i kaset CD w Atrium Biała

Czas odkurzyć swój gramofon i posłuchać dobrej muzyki! W dniach 5-6 kwietnia zapraszamy do Atrium Biała na giełdę winyli, prezentującą tysiące czarnych krążków z
Muzyka Czy polska piosenka dla dzieci umarła?
2024-03-22 | 01:00

Czy polska piosenka dla dzieci umarła?

Każde pokolenie ma swojego „bohatera” w świecie muzyki, z którym utożsamia swoją młodość i okres dojrzewania czy wczesną dorosłość. Starsi słuchacze z rozrzewnieniem
Muzyka DAGGA PREZENTUJE „DON’T HOLD ME” WE WSPÓŁPRACY Z MAD CHOCOLATE I E
2024-03-18 | 09:00

DAGGA PREZENTUJE „DON’T HOLD ME” WE WSPÓŁPRACY Z MAD CHOCOLATE I E

"Don't Hold Me" to elektryzujący utwór pop eurodance, który zagłębia się w głębiny samotności. Napędzany energetyczną instrumentacją, piosenka uchwytuje

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Film

Handel

Kakao podrożało w ekspresowym tempie. Czekolada może się stać towarem luksusowym

Błyskawicznie rosnące w tym roku ceny kakao na globalnym rynku przyciągają uwagę już nie tylko inwestorów, ale i mediów skierowanych do szerokiego grona odbiorców. Przyczyną dynamicznego wzrostu cen są niesprzyjające warunki pogodowe w Afryce Zachodniej, której kraje są głównymi dostawcami kakao na światowe rynki. Przekłada się to na wielkość i jakość zbiorów, a przy tym trudno oczekiwać zmiany trendu w krótkim terminie. W konsekwencji rosną ceny produktów czekoladowych na rynku detalicznym.

Problemy społeczne

Doświadczenie gnębienia w dzieciństwie rzutuje na zdrowie w całym życiu. Naukowcy alarmują, że osoby gnębione mogą żyć krócej

Doświadczenia znęcania się w dzieciństwie pogarszają dobrostan psychiczny i rzutują na całe dorosłe życie – wykazali brytyjscy naukowcy na podstawie trwającej 60 lat analizy. Mogą mieć wpływ również na funkcjonowanie na rynku pracy, a nawet zwiększają prawdopodobieństwo przedwczesnej śmierci. Naukowcy podkreślają, że należy się skupić na tym, by zapobiegać zjawisku gnębienia dzieci, które okazuje się być wciąż niepokojąco powszechne. Przemocy chociaż raz w swoim życiu doświadczyło niemal 80 proc. polskich dzieci, a jedna czwarta jest zaniedbywana emocjonalnie.