Komunikaty PR

Giełda Winyli w Atrium Copernicus

2021-09-24  |  14:12
Biuro prasowe

Trend na muzykę odtwarzaną z gramofonu nie słabnie od lat, a wręcz odwrotnie – przybiera na sile! Dla prawdziwych fanów winyli, 25 września w Atrium Copernicus odbędzie się giełda, podczas której kolekcjonerzy i wystawcy płyt analogowych z całej Polski zaprezentują bogatą płytotekę z najróżniejszą muzyką.

 

Każda okazja jest dobra, aby powiększyć swoją kolekcję, tym bardziej gdy chodzi o unikatowe płyty winylowe. Wyjątkowa możliwość nadarzy się już w ostatnią sobotę września w Atrium Copernicus, gdzie zaplanowano Giełdę Płyt Winylowych. Podczas wydarzenia będzie można nabyć bestsellery muzyczne i płyty największych zespołów ostatnich dekad, a także akcesoria do pielęgnacji czarnych krążków i gramofonu. Giełda będzie funkcjonować zgodnie z obowiązującymi zasadami sanitarnymi.

 

- Giełda Winyli to wspaniała okazja na uzupełnienie lub powiększenie kolekcji czarnych krążków. W najbliższą sobotę w Toruniu czeka nas kolejna dawka doznań muzycznych i wspomnień zapisanych na płytach. Szeroki wybór gatunków muzycznych sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie do słuchania. Natomiast osoby, które nie miały jeszcze okazji do poznania świata winyli, być może właśnie teraz odkryją swoją nową pasję mówi Ewa Machowska-Górna, dyrektor Atrium Copernicus.

 

Giełda Płyt Winylowych odbędzie się 25 września w godzinach od 9.00 do 20.00. Stoiska wystawców zlokalizowane będą w rotundzie wejścia głównego do centrum handlowego.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie: https://atrium-copernicus.pl/targi-winyli-w-atrium-copernicus/.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Muzyka Open’er, Jarocin, a może Od Nowa? Najciekawsze festiwale muzyczne według Polaków Biuro prasowe
2024-07-02 | 08:08

Open’er, Jarocin, a może Od Nowa? Najciekawsze festiwale muzyczne według Polaków

Wakacje kojarzą nam się z muzyką na żywo. Świadczy o tym fakt, że za najciekawsze letnie wydarzenia uznajemy właśnie koncerty i festiwale muzyczne. Blisko połowa z nas uczestniczyła w
Muzyka Refresh romansuje z Lady Pank? Sprawdź to!
2024-06-28 | 10:10

Refresh romansuje z Lady Pank? Sprawdź to!

Refresh (DJ i producent) po spektakularnym sukcesie remake’u megahitu „Nic nie może wiecznie trwać” konsekwentnie odświeża kolejnego evergreen’a! Tym razem nowe życie
Muzyka Postęp grupa z bangerem tych wakacji! Sprawdź singiel „Złap mnie”.
2024-06-27 | 14:00

Postęp grupa z bangerem tych wakacji! Sprawdź singiel „Złap mnie”.

Do sieci trafił właśnie pierwszy singiel zapowiadający materiał kolektywu Postęp Grupa. „Złap mnie” to pełen energii kawałek w humorystyczny sposób poruszający wątek

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.