HARDMADE CITY FESTIVAL 2022
TMPR
Aleje Ujazdowskie 22
00-478 Wwa
mateusz.madiuk|tailormadepr.pl| |mateusz.madiuk|tailormadepr.pl
530014999
tailormadepr.pl/
Hardmade City Festival wraca w nowym sezonie. W tym roku czekają 3 miasta, 3 weekendy pełne wolności i line-up pełen zaskakujących propozycji. To druga edycja serii miejskich festiwali, w czasie których możesz wszystko, ale nie musisz nic.
Hardmade City Festival to sposób na festiwalowy vibe w samym centrum miasta. W tym roku ponownie odwiedzimy Warszawę i Gdańsk i po raz pierwszy wpadniemy do Krakowa. Razem z nami pojawi się w tych miastach atmosfera totalnego luzu. Będzie kolorowo, wesoło i bez presji.
Zaczynamy 10 czerwca br. w warszawskim Lunaparku. Zadbaliśmy o mocną muzyczną ekipę. Na scenie będzie można zobaczyć Bassa Astrala, Kubę Karasia, Glass Hunters, Kuvaua i wielu innych artystów. Dobre zamknięcie weekendu zapewnią Jake The Rapper, Sima i Speys, czyli silna drużyna Splotu Słonecznego – dziennej imprezy, której nie trzeba nikomu przedstawiać.
Hardmade City Festival to nie tylko muzyka. Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w warsztatach tie-dye, spróbować swoich sił w tatuażu, odwiedzić vinyl market i rozerwać się w czasie Jengi XXL.
– Pierwsza edycja pokazała nam, że obraliśmy dobry kierunek. Młodzi ludzie potrzebują przestrzeni, w której mogą czuć się sobą. Na Hardmade City Festivalu nie ma oczekiwań, znika wszechobecne „muszę” i pojawia się „mogę”. Możesz tańczyć, możesz wziąć udział w warsztatach, ale możesz też po prostu wrzucić na luz ze znajomymi. Tutaj każda decyzja jest dobra – mówi Ewelina Zacharczuk kierownik marki Hardmade.
Następne przystanki Hardmade City Festival to gdańska 100cznia (15-17.07) i krakowskie Forum (5-7.08). Wystąpią tam między innymi: Rosalie, Spisek Jednego, Skarby, Kamp!, Jarecki live, Lulu Malina i Deaf Can Dance. Z atrakcji będzie: silent disco, vintage market, warsztaty, skate jam i dużo okazji, żeby spróbować czegoś nowego.
Jak chcesz to wpadaj!
Warszawa (Lunapark) 10-12.06.2022
Gdańsk (100cznia) 15-17.07.2022
Kraków (Forum) 5-7.08.2022
Za konceptem miejskiego festiwalu stoi marka Hardmade Kompanii Piwowarskiej, która od początku niczego nie narzuca, bo wie, że łatwiej powiedzieć tak, jeśli możesz powiedzieć nie. Hardmade City Festival wspiera cykl audycji „II śniadanie by Hardmade” w radiu newonce prowadzonych przez Sworo oraz ekipę influencerską w składzie: Kamil Baks (@instabaks), Katarzyna Wolska (@catarinaapolonia), Zuza Ok (@zuzaok) i Filip Głodek (@glodek.chef).
Szczegóły i rozkład jazdy Hardmade City Festival 2022 znajdziesz na: https://www.facebook.com/hardmadePL/
Koncert z cyklu Jazz.PL w radiowej Dwójce zagra kwintet Blu/Bry
Technics na Audio Video Show 2024
Giełda winyli w Plejadzie! Każdy meloman znajdzie coś dla siebie!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Media
Katarzyna Dowbor: Mamy z synem umowę, że nie rozmawiamy o pracy. Cieszę się, że został ciepło przyjęty przez widzów TVN i ma dobre wyniki oglądalności
Prezenterka związana z formatem śniadaniowym Dwójki cieszy się, że jej syn pracuje w konkurencyjnej stacji. Nie czuje nutki rywalizacji, nawet gdy „Dzień Dobry TVN” kolejny raz z rzędu ma wyższy słupek oglądalności niż „Pytanie na śniadanie”. Katarzyna Dowbor wie, że Maciej przed kamerami czuje się jak ryba w wodzie, z radością obserwuje jego rozwój zawodowy i uważa, że doskonale radzi sobie w kilkugodzinnym programie realizowanym „na żywo”. Obydwoje unikają jednak rozmów o pracy.
Gwiazdy
Maja Klajda (Miss Polonia 2024): Obecność w Zespole Tańca Ludowego Lublin obudziła we mnie poczucie polskości, patriotyzmu i folkloru
Miss Polonia 2024 była członkinią Zespołu Tańca Ludowego w Lublinie przez 11 lat. Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się od baletu. Wtedy właśnie jedna z nauczycielek wzbudziła w niej zainteresowanie folklorem i zasugerowała, by spróbowała swoich sił w lokalnej grupie. Maja Klajda traktuje to jako jedno z cenniejszych doświadczeń życiowych.
Problemy społeczne
Polska ochrona zdrowia niegotowa na kolejny kryzys. Eksperci: nie wyciągnęliśmy lekcji z pandemii
Polski system ochrony zdrowia jest w tej chwili słabo przygotowany na sytuacje kryzysowe, jak kolejne pandemie czy katastrofy naturalne. Poprawy wymaga w zasadzie każdy jego element: od polityki kadrowej, poprzez finansowanie świadczeń, aż po rozwiązania prawne – wynika z raportu omawianego przez ekspertów podczas konferencji „Zmiany w Ochronie Zdrowia 2024”. Wskazują oni, że nie wyciągnęliśmy wniosków z pandemii COVID-19.