Kakadu karaoke & bar rozbrzmiewa w Elektrowni Powiśle
W Elektrowni Powiśle otwarto nową przestrzeń rozrywkową – pierwszy taki lokal karaoke w Polsce. Kakadu karaoke & bar to koncept z azjatyckim podejściem do karaoke, w którym zamiast sceny znajduje się aż 7 prywatnych pokoi mieszczących grupy od 3 do 15 osób. W każdym z nich można wybierać spośród 100 tysięcy piosenek w 17 językach, a dzięki technologicznym rozwiązaniom – korzystać z tabletu do składania zamówień z baru bezpośrednio do pokoju.
Kakadu karaoke & bar w Elektrowni Powiśle to miejsce, w którym każdy może być gwiazdą (nie tylko) wieczoru, a muzyka i zabawa w gronie znajomych łączą się w niezapomniane doświadczenie. Nowe miejsce na rozrywkowej mapie stolicy wyróżnia się azjatyckim podejściem do karaoke. Zamiast tradycyjnej sceny, goście mogą cieszyć się śpiewem w jednym z 7 prywatnych pokoi karaoke, które zapewniają intymność i komfort. Do dyspozycji są pokoje: Kakadu i Zodiak, mieszczące do 10 osób, Ptasie Radio dla największej grupy do 15 osób, Eden, Jungle i Jazz przeznaczone dla 6 osób oraz najbardziej kameralny Love Birds z miejscem dla 2-3 osób.
Każdy z pokoi został zaprojektowany w spójnym, ale wyróżniającym go stylu. Ściany przestrzeni zdobią kolorowe tapety z roślinno-zwierzęcymi motywami prosto z rajskiej dżungli. W każdym pokoju znajdują się wygodne sofy, stoliki oraz duże ekrany. Wyróżnikiem Kakadu karaoke & bar jest również technologia – za pomocą tabletów dostępnych w każdym pokoju, goście mogą nie tylko wybierać piosenki, ale też zamawiać koktajle, napoje i przekąski bez konieczności opuszczania pokoju.
Główna i ogólnodostępna przestrzeń Kakadu to koktajl bar, w którym barmani tworzą autorskie pozycje w kolorowym wnętrzu miejskiej dżungli. W ofercie barowej goście znajdą napoje, koktajle w wersji alkoholowej i bezalkoholowej, przekąski, a podczas rezerwacji online mogą również wybrać opcję cateringu w formie setów z finger foodsami.
Muzycznych wrażeń w Kakadu karaoke & bar dostarcza fińska aplikacja Singa, w ofercie której jest ponad 100 tysięcy piosenek w 17 językach. Koncept w Elektrowni Powiśle jest jedynym miejscem karaoke w Polsce z tak bogatą ofertą muzyczną. Oprócz hitów w języku polskim, najwięcej utworów jest po angielsku, francusku i hiszpańsku. Nie brakuje również hitów k-pop czy j-pop.
Kakadu karaoke & bar sprawdzi się nie tylko jako miejsce do wspólnego śpiewu, ale też celebrowania urodzin, wieczorów panieńskich i kawalerskich czy spotkań integracyjnych. Miejsce to oferuje możliwość udekorowania wybranego pokoju zgodnie z zapotrzebowaniem.
Kakadu karaoke & bar znajduje się w Elektrowni Powiśle na poziomie 0 w sąsiedztwie Food Hallu.
BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę...
"Święta cały rok" - Czadoman w duecie z Ciocią Agą
Łódź bez makijażu w debiutanckiej płycie Wolnych Bałut
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
Luna: Status materialny moich rodziców przeszkadza mi w karierze. Przestaję postrzegać siebie jako niezależną artystkę, tylko córkę bogaczy
Wokalistka podkreśla, że ścieżka jej kariery i sukcesy w branży muzycznej budzą wiele emocji, również ze względu na to, czym zajmują się jej rodzice. Jest ona bowiem córką milionera Andrzeja Wielgomasa, założyciela i właściciela firmy Dawtona. Jednak jak zaznacza, to, że pochodzi z zamożnego domu, nie ułatwia jej życia, a wręcz jest swoistym balastem. Luna ma świadomość tego, że w opinii niektórych ludzi wszystko, co ma i co osiągnęła, zawdzięcza tylko bogatym rodzicom.
Konsument
Kobiety podchodzą ostrożne do pracowniczych planów kapitałowych. Większość z nich traktuje PPK jako poduszkę finansową
Z ponad 3,6 mln uczestników pracowniczych planów kapitałowych (PPK) 48 proc. stanowią kobiety – wynika z danych PFR Portal PPK. Zdaniem ekspertów podchodzą one bardzo ostrożnie do tego typu programów i starają się uzupełniać wiedzę na temat działania mechanizmów finansowych. Większość z nich traktuje PPK jako poduszkę finansową, ale coraz więcej osób widzi w nich instrument inwestycyjny.
Media
Maciej Rock: Nie mam ulubionego gatunku muzyki ani wykonawcy. Zetknięcie się z artystami wykonującymi muzykę rockową, mroczną czy disco polo jest niezwykle fascynujące
Prezenter tłumaczy, że rolą prowadzących „Must Be the Music” jest między innymi wspieranie i motywowanie uczestników programu, którzy stresują się przed wejściem na scenę. Wartością dodaną jest natomiast dla niego to, że może poznać artystów, którzy grają niezwykle różnorodną muzykę, i bywa tak, że jakieś wykonanie bądź utwór dosłownie „wbija go w fotel”. Maciej Rock zapewnia, że nie zamyka się na żaden gatunek. Często jakieś nietuzinkowe utwory odkrywa dzięki rekomendacjom znajomych.