Komunikaty PR

Kamil Bednarek odpowie na pytania fanów podczas spotkania online

2021-07-30  |  14:00
Biuro prasowe

Kamil Bednarek po czterech latach powraca z nową płytą. Premierowy materiał, zebrany na albumie „Inaczej”, fani usłyszą już 6 sierpnia. Natomiast dzień wcześniej, 5 sierpnia, będą mieli okazję zadać piosenkarzowi pytania. Artysta będzie bohaterem wirtualnego spotkania z cyklu Premiera online, podczas którego zdradzi, jakie niespodzianki przyszykował dla słuchaczy.

„Inaczej” to album pełen doświadczeń, przeżyć i obserwacji artysty. Bednarek stara się odpowiedzieć na wiele pytań, niekiedy bardzo trudnych, które nurtowały go w ostatnich miesiącach. Krążek powstał we współpracy z producentem Janem Smoczyńskim. Co ciekawe, nie dominuje w nim konkretny gatunek muzyczny i odgórnie ustalona stylistyka. Nowe wydawnictwo promują single „Bądź przy mnie”, „Wojownik światła” czy „pull up”, które tuż po premierze uzyskały status platyny i złota.

„Inaczej” to kolejny etap mojej muzycznej podróży, podczas której wciąż uczę się czegoś nowego i pozwalam sobie na odkrywanie i łączenie nieznanych mi wcześniej gatunków muzycznych. Wspólnie z Jankiem Smoczyńskim staraliśmy się, aby brzmiała nowocześnie, zaskakiwała formą, a przede wszystkim brzmiała „inaczej” niż wszystkie albumy, które dotychczas wydałem. Bądźcie ze mną w tej dźwiękowej ekspedycji i przeżywajcie ją całą wrażliwością, jaką w sobie macie – zachęca Kamil Bednarek.

Rozmowę z muzykiem poprowadzi Agnieszka Szydłowska. Interaktywna transmisja rozpocznie się o godz. 18:00 na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem.

Na wirtualne spotkanie z artystą zapraszają Empik wraz z Going., e-Muzyka oraz Space Records. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Muzyka Open’er, Jarocin, a może Od Nowa? Najciekawsze festiwale muzyczne według Polaków Biuro prasowe
2024-07-02 | 08:08

Open’er, Jarocin, a może Od Nowa? Najciekawsze festiwale muzyczne według Polaków

Wakacje kojarzą nam się z muzyką na żywo. Świadczy o tym fakt, że za najciekawsze letnie wydarzenia uznajemy właśnie koncerty i festiwale muzyczne. Blisko połowa z nas uczestniczyła w
Muzyka Refresh romansuje z Lady Pank? Sprawdź to!
2024-06-28 | 10:10

Refresh romansuje z Lady Pank? Sprawdź to!

Refresh (DJ i producent) po spektakularnym sukcesie remake’u megahitu „Nic nie może wiecznie trwać” konsekwentnie odświeża kolejnego evergreen’a! Tym razem nowe życie
Muzyka Postęp grupa z bangerem tych wakacji! Sprawdź singiel „Złap mnie”.
2024-06-27 | 14:00

Postęp grupa z bangerem tych wakacji! Sprawdź singiel „Złap mnie”.

Do sieci trafił właśnie pierwszy singiel zapowiadający materiał kolektywu Postęp Grupa. „Złap mnie” to pełen energii kawałek w humorystyczny sposób poruszający wątek

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.