Komunikaty PR

Marta Kruk prezentuje singiel pt. „Zawsze chciała być facetem”.

2022-06-24  |  13:30
Biuro prasowe
Kontakt
Pracownia Artystyczna
pr.artystyczna|gmail.com| |pr.artystyczna|gmail.com
+48609194985
brak

Wokalistka jest także autorką tekstu. Kompozytorem i producentem muzyki jest Jan Krzysztof Górski.  

https://youtu.be/ngrZmMllXGk

Zawsze chciała być facetem” i tytułowa kobieca perspektywa przy powstawaniu tekstu nałożona została na postrzegane i odczuwane problemy człowieka współczesnego. Bohaterką jest kobieta z jednej strony bardzo wrażliwa, a z drugiej strony silna "jak zwierz", która patrzy na otaczający świat i cierpi, ponieważ nie może pogodzić się z tym co się dzieje, ale też nie zamierza się poddać. Nieustannie szuka sposobów, aby przetrwać i zawalczyć o lepszy byt. 

Marta Kruk: „Singiel "Zawsze chciała być facetem" śpiewany przez kobietę, o kobiecie i dla kobiet, dotyczy jej codziennych zmagań i rozterek. Emocje, dylematy, wybory… Każda z nas wie, co czym mówię. Kobieta to wulkan doświadczeń i przeżyć. Czasem po prostu mamy dość, tracimy życiowy balans, nie możemy dogonić codzienności… Czy to ma sens? Chcemy być najlepsze na każdym polu życia, co więcej, czujemy się odpowiedzialne za wiele aspektów codzienności: perfekcyjnie czysty dom, świetna praca, idealna figura, wakacje itd… I tak gonimy bez przerwy oglądając się na innych…  Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma? Ale… może jednak łatwiej być… facetem? Podrzucam temat do dyskusji…” 

Marta Kruk - to prawdziwa power woman, szczere emocje i niedoskonała prawda. Wzrusza na koncertach, niosąc prawdziwe przeżycia, począwszy od lat 80 do trudnej teraźniejszości, w której obecnie staramy się funkcjonować. Artystka od początku stawia na indywidualny styl, nie ulega modom. Doskonale potrafi opisać problemy natury człowieka, które zarówno w latach 80 jak i teraz są prawie takie same. Najbliższy jej sercu jest rock i często sięga po legendarne utwory, które interpretuje po swojemu i wykonuje na scenie i w sieci.  

Wokalistka, autorka tekstów i wierszy, właścicielka Agencji Muzycznej oraz Szkoły Artystycznej Musicflow. Certyfikowany Trener Wokalny  PVC ( Professional Vocal Coach ) Metodą Mix i Doctor Vox Techniq. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu w Łomży, skąd pochodzi oraz wokalistykę jazzową na kierunku Jazz i muzyka estradowa w Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Zwyciężczyni Rock Star Festiwal Katowice 2015 z grupą Dobre Wiadomości. Finalistka konkursu na interpretację piosenek Kaliny Jędrusik – festiwal Pejzaż bez Ciebie 2017.  Ma na swoim koncie singiel  „Rozsypane kadry”, do którego nakręciła, autorską EP-kę pt.” My śni My” z zespołem Dobre Wiadomości oraz płytę akustycznego duetu AnyTime pt. „Cherish Dreams”.

Obecnie, wraz z producentem muzycznym Janem Krzysztofem Górskim, pracuje nad realizacją autorskiego albumu pt. „Meteoryt”

https://www.youtube.com/channel/UCvhE...

https://www.facebook.com/martakrukpl   

https://www.instagram.com/martakrukpl

https://twitter.com/MerlinCrow24

https://ffm.to/MartaKrukZawsze

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Muzyka „Klasyka w szortach” w Fuzji. Kwartet smyczkowy dla całej rodziny Biuro prasowe
2024-07-24 | 11:35

„Klasyka w szortach” w Fuzji. Kwartet smyczkowy dla całej rodziny

Program kolejnego koncertu z cyklu „Klasyka w szortach” organizowanego przez Akademię Muzyczną w Łodzi i Fuzję został zaprojektowany z myślą o odbiorcach w każdym wieku.
Muzyka Muzyczne niedziele w Fuzji
2024-07-24 | 11:30

Muzyczne niedziele w Fuzji

Niedzielne popołudnie warto spędzić na dobrej zabawie by zakończyć weekend z przytupem. Fuzja w każdą niedzielę już od południa zaprasza wszystkich do wspólnej muzycznej zabawy i
Muzyka BRAK ZDJĘCIA
2024-07-24 | 10:00

Manu Summer Jazz Sundays powraca

W sierpniowe niedziele na rynek Manufaktury powrócą lubiane przez łodzian jazzowe koncerty w ramach cyklu Manu Summer Jazz Sundays. Od 14 lat wydarzenie umila wakacyjne niedziele w mieście. Co zaplanowano na tegoroczną

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Handel

Podatki od żywności wysokoprzetworzonej mogą pomóc walczyć z otyłością. Wpływy z nich można przeznaczyć na dopłaty do zdrowego jedzenia

Nie tylko napoje słodzone, jak ma to miejsce w Polsce, ale i cała niezdrowa żywność powinna być objęta dodatkowym opodatkowaniem – przekonują badacze z Centrum Ekonomiki Zdrowia i Polityki Innowacji w Imperial College Business School, którzy przyjrzeli się wynikom badań w tym zakresie z całego świata. Pieniądze z podatku od żywności wysokoprzetworzonej, z dużą zawartością soli czy cukru, powinny ich zdaniem zostać spożytkowane na dopłaty do zdrowego jedzenia. Okazuje się, że zwłaszcza w krajach o niskich i średnich dochodach to czynnik ekonomiczny decyduje o wyborze niezdrowego jedzenia, które jest mocno reklamowane i często tańsze.

Gwiazdy

Aleksandra Popławska: Pomysł na trenowanie boksu zrodził się u mnie z fascynacji Sashą Sidorenko. Dyscyplina ta wymaga skupienia, a właśnie tego mi na co dzień brakuje

Aktorka zaznacza, że trenuje boks, bo pozwala jej nauczyć się trzeźwo myśleć, analizować i szybko podejmować decyzje. Z uprawiania tej dyscypliny czerpie sporą przyjemność, zwłaszcza że robi to pod okiem mistrzyni – Sashy Sidorenko. Aleksandra Popławska podkreśla, że dla niej nie tyle liczy się zwycięstwo na ringu, ile taktyka gry, jaką przyjmuje się wobec przeciwnika.