Komunikaty PR

Music Stories: kategoria z suspensem, a do tego prawdziwie międzynarodowa.

2022-02-23  |  14:00
Biuro prasowe
Kontakt
Anna Litwińska
Be Communications S.C.

Kijowska 5
03-738 Warszawa
a.litwinska|becomms.pl| |a.litwinska|becomms.pl
+48 669 404 434
www.becomms.pl
Do pobrania PYC Music ( 0.02 MB )

9. edycja programu Papaya Young Creators.

Klip dla utworu muzycznego, który jeszcze nie miał premiery? Dlaczego nie?

Music Stories: kategoria z suspensem, a do tego prawdziwie międzynarodowa

 

Chcesz stworzyć teledysk dla gwiazdy polskiej sceny muzycznej, takiej jak Igo czy Paulina Przybysz? A może bliżej Ci do wschodzącej gwiazdy europejskiej sceny rapowej, która w swoich kawałkach łączy brzmienia neo-soul, grime albo do eksperymentalnych i organicznych dźwięków w cyfrowej aranżacji? W tegorocznej edycji Papaya Young Creators każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

Music Stories to jedna ze sztandarowych kategorii konkursu Papaya Young Creators, w której, w przeciwieństwie do pozostałych kategorii, należy przygotować nie pomysł na reklamę, ale koncepcję video-klipu. W tym roku uczestnicy mogą zgłaszać swoje pomysły dla pięciu zupełnie różnych artystów z polski i zagranicy. Autorki i autorzy propozycji powinni oczywiście nawiązać oraz autorsko zinterpretować utwory muzyczne znanych artystów. Ale czy to ogranicza kreatywność twórców?

 

Doświadczenie pokazuje, że nie. Music Stories to kategoria, która od czterech edycji przyciąga coraz większą liczbę pomysłów. Zaangażowani w konkurs artyści dzielą się przestrzenią swojej twórczości, aby ukazać i rozwijać twórczość osób startujących w konkursie. W historii Papaya Young Creators, uczestnicy i uczestniczki stworzyli już teledyski dla gwiazd takich jak Kayah, Krzysztof Zalewski, Karaś i Rogucki, Skubas czy Barbara Wrońska.  W tym roku obok artystów z Polski: IGO (Igora Walaszka), Pauliny Przybysz czy BRK ft. Udoo, po raz pierwszy w historii kategorii teledyski można też tworzyć dla artystów zagranicznych. 

 

IGO prezentuje się z utworem „I need no love”. Artysta tworzący obraz do tej piosenki może pytać „czy aby na pewno?” Paulina Przybysz oferuje interpretację utworu pod tytułem „Wracając”, który nie miał jeszcze swojej premiery a w panelu konkursowym znajduje się jego wersja demo. Osoba, która zdecyduje się zaproponować koncepcję klipu ma szansę debiutować wraz z artystką. Bardzo wyraźne zaproszenie do współpracy „tu i teraz” dla młodych twórców kieruje BRK ft. Udoo, ponieważ tytuł jego utworu to „Let’s do it now”.

 

Międzynarodowa reprezentacja artystów to Hellwana, wychowana w Wielkiej Brytanii wokalistka i wschodząca gwiazda czeskiej i słowackiej sceny rapowej oraz hiszpański duet występujący pod nazwą Jansky. Hellwana w swoich kawałkach łączy brzmienia neo-soul, grime i trap ze zmysłowym wokalem i jasnymi, wznoszącymi się liniami gitary, a duet Jansky wykorzystuje eksperymentalne organiczne dźwięki w cyfrowej aranżacji, flety i…poezję. Warto sprawdzić ich ostatni projekt, Insecta Dance Music, który opiera się na śpiewających owadach z Majorki.

 

Wszystkie utwory w wersji audio są dostępne po zalogowaniu w panelu uczestnika na stronie www.papayayoungdirectors.com Można to zrobić do 28 lutego br.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Muzyka Jaki jest PawBeats poza sceną? Biuro prasowe
2024-05-06 | 11:00

Jaki jest PawBeats poza sceną?

PawBeats od wielu lat to nieprzerwane pasmo sukcesów. Dobrze sprzedające się płyty; wyprzedane koncerty i niezliczona liczba bardzo ciekawych gości, którzy chętnie biorą
Muzyka Nadszedł czas, aby pomyśleć o niezapomnianych rodzinnych wakacjach w Türkiye
2024-04-25 | 15:30

Nadszedł czas, aby pomyśleć o niezapomnianych rodzinnych wakacjach w Türkiye

Turkusowe wybrzeża, rozciągające się od Morza Śródziemnego po Morze Egejskie, to jeden z najpiękniejszych krajobrazów Türkiye (Turcji). Słońce świeci tutaj
Muzyka Plenerowa scena muzyki elektronicznej podczas AIR MOTO SHOW
2024-04-24 | 20:30

Plenerowa scena muzyki elektronicznej podczas AIR MOTO SHOW

Pilskie lotnisko przygotowuje się na kolejną niezwykłą majówkę! AIR MOTO SHOW 2024, największe w Wielkopolsce wydarzenie motorsportowe i lotnicze, zaprasza wszystkich

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Psychologia

Beata Pawlikowska: To wszystko, czego doświadczyłam w dżungli amazońskiej, wstrząsnęło mną i pokazało mi prawdę o sobie samej. To właśnie był początek zmian w moim życiu

Pisarka preferuje podróżowanie w pojedynkę. Lubi wyjeżdżać w trudne, niedostępne rejony świata, bo takie wyprawy są także podróżą w głąb siebie. Chociażby w dżungli amazońskiej przekonała się, że decyzje, jakie podejmujemy na różnych etapach naszego życia, wynikają właśnie z naszego postrzegania samych siebie i świata. A z kolei to postrzeganie zależy od podświadomych przekonań, które są naszym wewnętrznym programem wgranym w dzieciństwie. W swojej książce zatytułowanej „Kody podświadomości” podróżniczka tłumaczy, że jeśli ktoś podświadomie wierzy na przykład w to, że nie ma prawa do szczęścia i jest gorszy od innych, to jego życiowa droga będzie właśnie wiernym odbiciem tych przekonań.

Konsument

Coraz więcej Europejczyków ogranicza spożycie mięsa na rzecz produktów roślinnych. Większe wsparcie ze strony rządów i legislacji mogłoby zwiększyć ich popularność

Ponad połowa Europejczyków jedzących mięso aktywnie ogranicza jego roczne spożycie. Niemal 30 proc. co najmniej raz w tygodniu spożywa przynajmniej jedną roślinną alternatywę mięsa lub nabiału – wynika z badania ProVeg. Zmiana nawyków konsumenckich napędza branżę produktów roślinnych, ale wspomogłyby ją także zmiany systemowe, m.in. szersze dofinansowanie produkcji roślinnej kosztem mięsnej czy obniżenie podatku na żywność o niskim śladzie środowiskowym.