Komunikaty PR

Muzyka na żywo w centrum handlowym Promenada – posłuchaj bałkańskiej muzyki w wy

2023-11-16  |  14:00
Biuro prasowe
Do pobrania docx ( 0.07 MB )

Występy na żywo w warszawskiej Promenadzie! Już 18 listopada odwiedzający galerię będą mogli wysłuchać zespołu dętego Urwani z Wesela. Artyści specjalizujący się w bałkańskiej muzyce zachwycą słuchaczy energetycznym brzmieniem i niepowtarzalnym stylem, przenosząc publiczność w malownicze krajobrazy Bałkanów, nadając im jednocześnie nowoczesny i energetyczny charakter.


Urwani z Wesela to niezwykły zespół dęty specjalizujący się w muzyce bałkańskiej. Artyści przynoszą na scenę intensywność, pasję i radość, charakterystyczne dla tego regionu świata. Zespół występuje na prestiżowych festiwalach muzyki bałkańskiej, w tym najbardziej znanym na świecie Festiwalu Trąbki w Gucy. Ich repertuar obejmuje tradycyjne utwory, którym nadają nowoczesne brzmienie.

Podczas koncertów Urwani z Wesela nie tylko prezentują wirtuozerię muzyczną, ale także angażują publiczność do wspólnego świętowania i tańczenia. Zespół to nie tylko orkiestra bałkańska – to prawdziwe doświadczenie muzyczne, które pozostawia niezapomniane wrażenia i sprawia, że każda uroczystość staje się niepowtarzalnym świętem dźwięku i radości. Atmosfera, którą tworzą, jest pełna pozytywnej energii i spontaniczności, przenosząc słuchaczy w wir ekscytującej podróży przez brzmienia prosto z Bałkanów.

Już w sobotę 18 listopada zespół porwie odwiedzających warszawskie centrum handlowe Promenada. Występ będzie można obejrzeć w godzinach: 14:00, 15:00 oraz 16:00, a każdy koncert trwa około 40 minut.

Więcej informacji na stronie https://warszawa.promenada.com/urwani-z-wesela/ oraz na profilu Fb:https://www.facebook.com/AtriumPromenada.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Muzyka Muzyczny marzec w centrum handlowym Reduta: wesołe melodie i kreatywne tworzenie Biuro prasowe
2024-03-04 | 16:00

Muzyczny marzec w centrum handlowym Reduta: wesołe melodie i kreatywne tworzenie

Poczuj wiosenny przypływ kreatywności wraz z Redutą! Od jutra każda sobota marca w warszawskim centrum handlowym na Ochocie upłynie przy akompaniamencie radosnych melodii,
Muzyka POZNAJCIE CIOCIĘ AGĘ - NASTĘPCZYNIĘ MAJKI JEŻOWSKIEJ!
2024-02-28 | 11:11

POZNAJCIE CIOCIĘ AGĘ - NASTĘPCZYNIĘ MAJKI JEŻOWSKIEJ!

Ciocia Aga to bezapelacyjnie fenomen na rynku piosenki dziecięcej! Bezwarunkowo kocha dzieci i muzykę a owocem tej miłości są piosenki, których ilość na dziś wystarczy na trzy
Muzyka Zapraszamy na Silesia Writing Camp w dniach od 9 do 11 kwietnia!
2024-02-26 | 14:05

Zapraszamy na Silesia Writing Camp w dniach od 9 do 11 kwietnia!

Andy Dust - twórca wielu europejskich hitów muzyki klubowej. Współpracował z takimi gwiazdami jak Inna, Martin Jensen, Vinai,, Lizot. Współtwórca

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Farmacja

Polska odstaje od innych państw UE w leczeniu raka prostaty. Od kwietnia br. z programu lekowego mogą wypaść kolejne nowoczesne terapie [DEPESZA]

W Polsce każdego roku rak prostaty diagnozowany jest u 18 tys. mężczyzn. Średnio 25 proc. z nich w momencie rozpoznania ma już przerzuty, a nowotwór jest w stadium zaawansowanym. Tacy pacjenci nie kwalifikują się do leczenia chirurgicznego. Jedyną opcją są dla nich nowoczesne leki, dzięki którym rak może się zamienić w chorobę przewlekłą, a nie śmiertelną. W Polsce dostęp do takich terapii w ostatnich dwóch–trzech latach znacznie się poprawił, ale organizacje pacjenckie obawiają się, że od kwietnia br. z programu lekowego mogą wypaść dwa nowoczesne leki, co ograniczy im możliwości leczenia. Podkreślają też, że w naszym kraju konieczne jest ułatwienie dostępu do badań i wizyt u urologa, aby móc diagnozować raka prostaty na jak najwcześniejszym etapie.

Zdrowie

Naukowcy zbadali korzyści dla organizmu z postu przerywanego. Wyniki mogą posłużyć stworzeniu nowych strategii walki z otyłością

Obniżenie ciśnienia krwi i tętna, lepszy poziom cukru, poprawa synchronizacji z rytmem dobowym – między innymi na takie korzyści płynące ze stosowania postu przerywanego zwrócili uwagę naukowcy z Holandii i Danii. Jak przekonują, ludzie są ewolucyjnie dobrze przystosowani do strategii niejedzenia przez kilkanaście godzin dobowo czy kilka dni w tygodniu. Podczas gdy do organizmu nie są dostarczane składniki pokarmu, w wątrobie wytwarzane jest alternatywne dla węglowodanów paliwo, którym zasilany jest mózg. Osoby stosujące głodówkę często mówią, że odczuwają korzystne efekty w pracy umysłu. Zdarza się też, że doświadczają stanów euforycznych.