Komunikaty PR

Najlepsze koncerty w ARTE.TV!

2022-06-27  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Maria Kowalska
Face it

Bagatela 10
02-003 Warszawa
j.owsianko|agencjafaceit.pl| |j.owsianko|agencjafaceit.pl
+48 503 543 876
www.agencjafaceit.pl

Lato to czas relaksu, dobrej muzyki i koncertów, także w ARTE.tv! Behemoth, Muse, Sting, Sepultura, The Offspring, Cigarettes After Sex, Scorpions, Bullet For My Valentine, Bring Me The Horizon, Suicidal Tendencies, Pete Doherty, Hania Rani i wiele innych występów najpopularniejszych artystów, które dali na najciekawszych festiwalach lub podczas prywatnych koncertów, jest teraz dostępnych bezpłatnie. Najlepsze koncerty metalowe, rockowe, popowe, punkowe i muzyki poważnej można obejrzeć i posłuchać za darmo na platformie streamingowej ARTE.tv pod linkiem https://www.arte.tv/pl/arte-concert/.

 

Cigarettes After Sex wystąpią niebawem na tegorocznym Openerze, ale w ARTE.tv można zobaczyć ich na prywatnym koncercie w Paryżu. Ten i wiele innych wspaniałych występów jest dostępnych na platformie streamingowej ARTE.tv, która udostępnia za darmo najlepsze europejskie film, reportaże i koncerty. Znajdą się wśród nich najlepsi współcześni artyści: Muse, Sting, Sepultura, The Offspring, Scorpions, Bullet For My Valentine, Bring Me The Horizon, Suicidal Tendencies, Pete Doherty & Frédéric Lo, polska pianistka Hania Rani, która elektryzuje słuchaczy nawet kilkoma brzmieniami, a także słynny występ Behemotha w zniszczonym kościele i bez publiczności.

KONCERTY W ARTE.TV:

SCORPIONS, Francja, 2022

Działający od prawie pół wieku zespół Scorpions nieustannie utrzymuje się na szczytach list przebojów, sprzedając ponad 100 milionów płyt. Nadal koncertuje na całym świecie, a ARTE.tv transmituje cały ich koncert na Hellfest 2022.

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/108949-000-A/scorpions/

BULLET FOR MY VALENTINE, Francja, 2022

W 2003 roku oficjalnie narodził się Bullet For My Valentine. Wcześniej walijski zespół nazywał się Jeff Killed John i wykonywał utwory Metalliki i Nirvany. Nowa nazwa, nowy świat: zespół Matta Tucka łączy punk i oldschoolowy metal. Na koncercie podczas festiwalu Hellfest, BFMV prezentuje swój album „Bullet for My Valentine”, który ukazał się w zeszłym roku.

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/108954-057-A/bullet-for-my-valentine/

BRING ME THE HORIZON, Francja, 2022

Chłopaki z Bring Me The Horizon wydorośleli. Dojrzalsi i więksi niż kiedykolwiek, zachwycają Hellfest swoim metalcore'owym brzmieniem.

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/108954-059-A/bring-me-the-horizon/

BEHEMOTH: “IN ABSENTIA DEI”, Polska, 2021

“Deus absens est" - "Bóg jest nieobecny", podobnie jak publiczność. Dystans jest wyczuwalny. Podczas tego koncertu, zarejestrowanego w czasie kryzysu koronawirusa, muzycy Behemotha grają w zniszczonym kościele.

Behemoth wiedział, jak zamienić koncert podczas lockdownu w wielkie widowisko. We wrześniu 2020 roku dali koncert na żywo w tajnym miejscu w Polsce. Publiczność była obecna, ale nie na miejscu, lecz w domu, na kanapie przed telewizorem.

Fani black metalu mogą ponownie przeżyć ten wybuchowy występ i w ten sposób zapełnić sobie czas oczekiwania na wydanie nowego albumu, który zapowiadany jest na 2022 rok. W programie koncertu znajdą się najbardziej znane utwory z historii zespołu, od jego początków po ostatni album wydany w 2018 roku, w tym te, które przyniosły zespołowi międzynarodową sławę: „Wolves of Siberia” czy „Pagan Vastelands”. Czterej członkowie polskiego zespołu uwielbiają bawić się motywami z horrorów i przekręcać chrześcijańskie symbole.

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/108580-001-A/behemoth-in-absentia-dei/

CIGARETTES AFTER SEX, Francja, 2019

Na specjalnym prywatnym koncercie w Paryżu Greg Gonzales i jego zespół zaprezentują utwory z drugiego albumu „Cry” (2019).

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/091885-000-A/cigarettes-after-sex/

 

MUSE, Czechy, 2019

Trio prowadzone przez Matthew Bellamy'ego to jedna z najbardziej wybuchowych i kreatywnych sił w muzyce rockowej ostatnich dwóch dekad. Nie ma nikogo innego, kto mógłby się równać z Muse. Zobaczcie ich zaangażowany występ na berlińskim Tempelhof Sounds Festival 2022.

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/108548-022-A/muse/  

STING W PANTEONIE, Francja, 2021

Z okazji swojego 50-lecia francuska stacja radiowa FIP zaprosiła brytyjskiego artystę Stinga na prywatny koncert w Panteonie w Paryżu. Nigdy wcześniej muzyka pop nie zagrała w słynnej Hall of Fame. 

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/105870-000-A/sting-w-panteonie/

THE OFFSPRING, Francja, 2022

Fani punk rocka zacierają ręce: The Offspring wydali nowy album! I oczywiście nie przegapią okazji, by zaprezentować „Let the Bad Times Roll” na Hellfest.

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/108954-065-A/the-offspring/  

SEPULTURA, Francja, 2022

Kultowy brazylijski zespół Sepultura powraca na Hellfest i wyładowuje swój hard thrash metal na rozgrzanej publiczności.

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/108954-015-A/sepultura/

SUICIDAL TENDENCIES, Francja, 2022

Wraz z Suicidal Tendencies na Hellfest zagoszczą prawdziwe sławy crossover i thrash metalu, które sprawią, że scena zatrzęsie się w posadach!

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/108954-007-A/suicidal-tendencies/

PETE DOHERTY & FRÉDÉRIC LO, Francja, 2021

Odkryj pierwszy wspólny koncert Pete'a Doherty'ego i Frédérica Lo. Intymny moment nagrany w nadmorskim miasteczku Etretat w Normandii w domu, w którym powstał ich nowy album „The Fantasy Life of Poetry and Crime”.

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/106740-000-A/peter-doherty-frederic-lo/

HANIA RANI, Francja, 2022

Hania Rani, polska pianistka, kompozytorka i wokalistka, potrafi poruszyć swoich słuchaczy zaledwie kilkoma nutami. Przekonajcie się samo podczas jej koncertu na Piano Day.

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/107064-002-A/hania-rani/

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Face it
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Muzyka Open’er, Jarocin, a może Od Nowa? Najciekawsze festiwale muzyczne według Polaków Biuro prasowe
2024-07-02 | 08:08

Open’er, Jarocin, a może Od Nowa? Najciekawsze festiwale muzyczne według Polaków

Wakacje kojarzą nam się z muzyką na żywo. Świadczy o tym fakt, że za najciekawsze letnie wydarzenia uznajemy właśnie koncerty i festiwale muzyczne. Blisko połowa z nas uczestniczyła w
Muzyka Refresh romansuje z Lady Pank? Sprawdź to!
2024-06-28 | 10:10

Refresh romansuje z Lady Pank? Sprawdź to!

Refresh (DJ i producent) po spektakularnym sukcesie remake’u megahitu „Nic nie może wiecznie trwać” konsekwentnie odświeża kolejnego evergreen’a! Tym razem nowe życie
Muzyka Postęp grupa z bangerem tych wakacji! Sprawdź singiel „Złap mnie”.
2024-06-27 | 14:00

Postęp grupa z bangerem tych wakacji! Sprawdź singiel „Złap mnie”.

Do sieci trafił właśnie pierwszy singiel zapowiadający materiał kolektywu Postęp Grupa. „Złap mnie” to pełen energii kawałek w humorystyczny sposób poruszający wątek

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.