Komunikaty PR

Najlepsze koncerty w ARTE.TV!

2022-06-27  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Maria Kowalska
Face it

Bagatela 10
02-003 Warszawa
j.owsianko|agencjafaceit.pl| |j.owsianko|agencjafaceit.pl
+48 503 543 876
www.agencjafaceit.pl

Lato to czas relaksu, dobrej muzyki i koncertów, także w ARTE.tv! Behemoth, Muse, Sting, Sepultura, The Offspring, Cigarettes After Sex, Scorpions, Bullet For My Valentine, Bring Me The Horizon, Suicidal Tendencies, Pete Doherty, Hania Rani i wiele innych występów najpopularniejszych artystów, które dali na najciekawszych festiwalach lub podczas prywatnych koncertów, jest teraz dostępnych bezpłatnie. Najlepsze koncerty metalowe, rockowe, popowe, punkowe i muzyki poważnej można obejrzeć i posłuchać za darmo na platformie streamingowej ARTE.tv pod linkiem https://www.arte.tv/pl/arte-concert/.

 

Cigarettes After Sex wystąpią niebawem na tegorocznym Openerze, ale w ARTE.tv można zobaczyć ich na prywatnym koncercie w Paryżu. Ten i wiele innych wspaniałych występów jest dostępnych na platformie streamingowej ARTE.tv, która udostępnia za darmo najlepsze europejskie film, reportaże i koncerty. Znajdą się wśród nich najlepsi współcześni artyści: Muse, Sting, Sepultura, The Offspring, Scorpions, Bullet For My Valentine, Bring Me The Horizon, Suicidal Tendencies, Pete Doherty & Frédéric Lo, polska pianistka Hania Rani, która elektryzuje słuchaczy nawet kilkoma brzmieniami, a także słynny występ Behemotha w zniszczonym kościele i bez publiczności.

KONCERTY W ARTE.TV:

SCORPIONS, Francja, 2022

Działający od prawie pół wieku zespół Scorpions nieustannie utrzymuje się na szczytach list przebojów, sprzedając ponad 100 milionów płyt. Nadal koncertuje na całym świecie, a ARTE.tv transmituje cały ich koncert na Hellfest 2022.

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/108949-000-A/scorpions/

BULLET FOR MY VALENTINE, Francja, 2022

W 2003 roku oficjalnie narodził się Bullet For My Valentine. Wcześniej walijski zespół nazywał się Jeff Killed John i wykonywał utwory Metalliki i Nirvany. Nowa nazwa, nowy świat: zespół Matta Tucka łączy punk i oldschoolowy metal. Na koncercie podczas festiwalu Hellfest, BFMV prezentuje swój album „Bullet for My Valentine”, który ukazał się w zeszłym roku.

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/108954-057-A/bullet-for-my-valentine/

BRING ME THE HORIZON, Francja, 2022

Chłopaki z Bring Me The Horizon wydorośleli. Dojrzalsi i więksi niż kiedykolwiek, zachwycają Hellfest swoim metalcore'owym brzmieniem.

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/108954-059-A/bring-me-the-horizon/

BEHEMOTH: “IN ABSENTIA DEI”, Polska, 2021

“Deus absens est" - "Bóg jest nieobecny", podobnie jak publiczność. Dystans jest wyczuwalny. Podczas tego koncertu, zarejestrowanego w czasie kryzysu koronawirusa, muzycy Behemotha grają w zniszczonym kościele.

Behemoth wiedział, jak zamienić koncert podczas lockdownu w wielkie widowisko. We wrześniu 2020 roku dali koncert na żywo w tajnym miejscu w Polsce. Publiczność była obecna, ale nie na miejscu, lecz w domu, na kanapie przed telewizorem.

Fani black metalu mogą ponownie przeżyć ten wybuchowy występ i w ten sposób zapełnić sobie czas oczekiwania na wydanie nowego albumu, który zapowiadany jest na 2022 rok. W programie koncertu znajdą się najbardziej znane utwory z historii zespołu, od jego początków po ostatni album wydany w 2018 roku, w tym te, które przyniosły zespołowi międzynarodową sławę: „Wolves of Siberia” czy „Pagan Vastelands”. Czterej członkowie polskiego zespołu uwielbiają bawić się motywami z horrorów i przekręcać chrześcijańskie symbole.

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/108580-001-A/behemoth-in-absentia-dei/

CIGARETTES AFTER SEX, Francja, 2019

Na specjalnym prywatnym koncercie w Paryżu Greg Gonzales i jego zespół zaprezentują utwory z drugiego albumu „Cry” (2019).

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/091885-000-A/cigarettes-after-sex/

 

MUSE, Czechy, 2019

Trio prowadzone przez Matthew Bellamy'ego to jedna z najbardziej wybuchowych i kreatywnych sił w muzyce rockowej ostatnich dwóch dekad. Nie ma nikogo innego, kto mógłby się równać z Muse. Zobaczcie ich zaangażowany występ na berlińskim Tempelhof Sounds Festival 2022.

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/108548-022-A/muse/  

STING W PANTEONIE, Francja, 2021

Z okazji swojego 50-lecia francuska stacja radiowa FIP zaprosiła brytyjskiego artystę Stinga na prywatny koncert w Panteonie w Paryżu. Nigdy wcześniej muzyka pop nie zagrała w słynnej Hall of Fame. 

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/105870-000-A/sting-w-panteonie/

THE OFFSPRING, Francja, 2022

Fani punk rocka zacierają ręce: The Offspring wydali nowy album! I oczywiście nie przegapią okazji, by zaprezentować „Let the Bad Times Roll” na Hellfest.

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/108954-065-A/the-offspring/  

SEPULTURA, Francja, 2022

Kultowy brazylijski zespół Sepultura powraca na Hellfest i wyładowuje swój hard thrash metal na rozgrzanej publiczności.

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/108954-015-A/sepultura/

SUICIDAL TENDENCIES, Francja, 2022

Wraz z Suicidal Tendencies na Hellfest zagoszczą prawdziwe sławy crossover i thrash metalu, które sprawią, że scena zatrzęsie się w posadach!

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/108954-007-A/suicidal-tendencies/

PETE DOHERTY & FRÉDÉRIC LO, Francja, 2021

Odkryj pierwszy wspólny koncert Pete'a Doherty'ego i Frédérica Lo. Intymny moment nagrany w nadmorskim miasteczku Etretat w Normandii w domu, w którym powstał ich nowy album „The Fantasy Life of Poetry and Crime”.

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/106740-000-A/peter-doherty-frederic-lo/

HANIA RANI, Francja, 2022

Hania Rani, polska pianistka, kompozytorka i wokalistka, potrafi poruszyć swoich słuchaczy zaledwie kilkoma nutami. Przekonajcie się samo podczas jej koncertu na Piano Day.

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/107064-002-A/hania-rani/

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Muzyka Koncert Ukraińskiej Orkiestry Wolności bezpłatnie na ARTE.tv Biuro prasowe
2022-08-04 | 09:00

Koncert Ukraińskiej Orkiestry Wolności bezpłatnie na ARTE.tv

W czwartek 28 lipca w Teatrze Wielkim w Warszawie odbył się uroczysty i przepiękny koncert Ukraińskiej Orkiestry Wolności pod kierownictwem dyrygentki Keri-Lynn Wilson. Najlepsi ukraińscy
Muzyka Odwiedź strefę Fundacji Avalon podczas Pol’and’Rock Festival!
2022-07-29 | 12:30

Odwiedź strefę Fundacji Avalon podczas Pol’and’Rock Festival!

To już czwarty raz, kiedy Fundacja Avalon będzie edukować uczestników Najpiękniejszego Festiwalu Świata w zakresie kwestii związanych z niepełnosprawnością. W strefie Fundacji,
Muzyka Festiwal im. Jana Kiepury po raz trzeci gości słynną pianistkę Beatę Szałwińską
2022-07-29 | 01:00

Festiwal im. Jana Kiepury po raz trzeci gości słynną pianistkę Beatę Szałwińską

Już 55. raz Krynica-Zdrój na kilka dni stanie się stolicą kultury i muzyki. Na tegorocznym festiwalu im. Jana Kiepury usłyszymy nie tylko utwory operowe. Organizatorzy przygotowali w

Transmisje online

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Media

Handel

Rodzice zaczynają kompletować szkolną wyprawkę. Powrót jednego ucznia do szkoły będzie kosztował średnio 347 zł [DEPESZA]

Co piąty rodzic przeznaczy na wyprawkę dla dziecka od 400 do 500 zł, 16 proc. – powyżej tej kwoty – wynika z Barometru Providenta. Średnio powrót do szkoły jednego ucznia, według deklaracji badanych, będzie kosztował 347 zł. To tylko nieznacznie więcej niż rok temu, chociaż rodzice obawiają się wyższych cen. Największym obciążeniem dla budżetu będzie zakup nowych podręczników oraz ubrań. Z tego względu wielu rodziców rozkłada zakupy na kilka tygodni, by nie kumulować wydatków na przełomie sierpnia i września.

Edukacja

Rzeź Woli to jedna z najmniej znanych kart historii Powstania Warszawskiego. Powstaje nowy projekt edukacyjny w wirtualnej rzeczywistości

Rusza drugi etap rewitalizacji placu Męczenników Warszawskiej Woli. To jedno z ważniejszych miejsc pamięci Powstania Warszawskiego, gdzie w sierpniu 1944 roku wymordowano mieszkańców Woli i Ochoty. Fundacja PGE i opiekujący się placem ojcowie redemptoryści stworzą tutaj ścieżkę edukacyjną z multimedialnymi lekcjami w technologii wirtualnej rzeczywistości (VR), dzięki czemu z wiedzą o tragicznych wydarzeniach sprzed 78 lat łatwiej będzie dotrzeć do młodych odbiorców. Mimo wielu dekad prac badaczy szczegóły rzezi Woli nadal pozostają nieodkryte.

Partner serwisu