Natalia Przybysz w nowym teledysku interpretuje utwór Tego Typa Mesa
„Studio, scena, łóżko” to hip-hopowy klasyk z repertuaru Tego Typa Mesa, zaśpiewany w nowej interpretacji przez Natalię Przybysz, w ramach projektu Lech Music: Festiwale Inaczej. Premierowy utwór, który oddaje w pełni klimat FEST Festivalu i wypełnia tegoroczne lato muzycznymi emocjami, właśnie doczekał się oficjalnego teledysku!
Lech Music i Albo Inaczej do stworzenia zupełnie na nowo, jednego z pięciu zapowiedzianych klasyków polskiego hip-hopu, zaprosili wyjątkowych artystów, a wśród nich wokalistkę, znaną w Polsce z nieszablonowego podejścia do muzyki. Natalia Przybysz, we współpracy z głównym aranżerem projektu Albo Inaczej Mariuszem Obijalskim, przygotowała niestroniącą od nowoczesnych brzmień, oryginalną odsłonę kultowego już nagrania Tego Typa Mesa, którą od 20 lipca możemy słuchać w serwisach streamingowych. Od dzisiaj można również obejrzeć teledysk towarzyszący singlowi, w całości dedykowany FEST Festivalowi.
„Studio, scena, łóżko” inaczej, to festiwalowa interpretacja istniejącego utworu opisującego to, co w życiu artysty najważniejsze. W zaskakującej, elektronicznej aranżacji, słowami autora oryginału, Natalia Przybysz zdradza jakie emocje towarzyszą na scenie podczas koncertów i odnosi się do pozytywnej energii, którą artyści łapią od swoich fanów, co roku licznie zgromadzonych pod sceną.
Utwór dopełnia teledysk, który bazuje na wspomnieniach uczestników FEST Festivalu. Jego pierwsza edycja odbyła się w sierpniu 2019 roku na terenie malowniczego Parku w Chorzowie. W ciągu zaledwie 2 dni na 8 różnych gatunkowo scenach pojawiło się wówczas ponad 90 międzynarodowych i polskich artystów. W klipie możemy zobaczyć teren festiwalu oczami jego uczestników, poznać ich sentymentalne historie, których doświadczyli podczas sierpniowych nocy w Chorzowie. To właśnie one w połączeniu z nową aranżacją muzyczną „Studio, scena, łóżko” oraz niezwykłą animacją przeplatającą się z prawdziwymi ujęciami z wydarzenia i śpiewającą wokalistką, pozwalają w pełni poczuć niesamowity klimat, towarzyszący uczestnikom FESTa.
Singiel Tego Typa Mesa w interpretacji Natalii Przybysz jest dostępny na kanale Alkopoligamii
i Spotify Albo Inaczej. Za jego brzmienie odpowiada Mariusz Obijalski, kompozytor i producent numeru. Teledysk do pierwszego utworu, który znajdzie się na płycie winylowej Albo Inaczej - Lech Music: Festiwale Inaczej, można obejrzeć w całości na YouTube Alkopoligamii i na http://www.lech.pl/festiwaleinaczej.
Link do singla: https://youtu.be/r0F3CjI53Mc

Enej z napisem LOVE. To nowa trasa zespołu

BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę...

"Święta cały rok" - Czadoman w duecie z Ciocią Agą
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Prawo

400 gmin w Polsce nie ma na swoim terenie apteki i sytuacja co roku się pogarsza. Samorządowcy apelują o zmiany w prawie
W ciągu ostatnich kilku lat, od wejścia w życie przepisów Apteka dla Aptekarza, zamknięto ponad 2,2 tys. aptek w Polsce, a około 400 gmin nie posiada na swoim terenie apteki. Trzech na pięciu Polaków, aby kupić leki, musi się udać po nie do innej miejscowości. Sygnatariusze listu otwartego do minister zdrowia przygotowanego przez Koalicję „Na pomoc niesamodzielnym” apelują o zmianę priorytetów w legislacji dotyczącej rynku aptek. Wzywają też do podjęcia systemowych działań przeciwdziałających wykluczeniu zdrowotnemu ze względu na miejsce zamieszkania.
Podróże
Piotr Zelt: Na Święta Wielkanocne zamierzam wyjechać na narty w Alpy. Jak mam czas, to pracuję jako instruktor narciarski

Tak samo jak w ubiegłym roku, tym razem aktor również planuje wykorzystać świąteczną przerwę w pracy na wyjazd na narty. Od biesiadowania z rodziną przy suto zastawionym wielkanocnym stole woli bowiem szusowanie na alpejskich stokach.
Konsument
Cykl życia smartfona jest coraz dłuższy. Mimo to większość Polaków chciałaby go wymieniać maksymalnie co dwa lata

Cykl życia smartfonów w Polsce wyraźnie się wydłuża. Już 35 proc. Polaków używa swoich smartfonów ponad dwa lata – wynika z badania Smart Barometr opracowanego przez IQS dla bolttech. Jednocześnie jednak duża liczba osób chciałaby wymieniać smartfony częściej, nawet co roku. Dlatego kierunkiem rozwoju rynku mogą być elastyczne modele użytkowania, takie jak najem.