Nowe bezprzewodowe słuchawki stereo Panasonic RB-M600B z hybrydowym ANC
- Hybrydowa redukcja szumów (ANC) – z mikrofonami umieszczonymi zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz słuchawki
- Komfortowe dopasowanie – elegancki design z regulowanym pałąkiem i obrotowymi nausznikami
- Czysty dźwięk stereo – z funkcją XBS Deep zapewniającą wyjątkowo głęboki bas
- Czas pracy do 65 godzin[1] – z dodatkowymi 6 godzinami po szybkim 15-minutowym ładowaniu
- Bluetooth® 5.3 – dla szybkiego, łatwego i bezpiecznego połączenia
- Połączenie wielopunktowe – możliwość połączenia z dwoma urządzeniami jednocześnie
- Technologia ENC – redukcja hałasu z otoczenia, co zapewnia wyraźniejsze rozmowy
- Bezpośrednie przyciski dostępu do popularnych funkcji
- Asystent głosowy – kompatybilność z Siri i Asystentem Google
- Windows Swift Pair, Google Fast Pair – dla szybkiego połączenia z kompatybilnymi urządzeniami
Stworzone do muzyki i rozmów
Nowe, bezprzewodowe słuchawki Panasonic RB-M600B są przeznaczone dla osób szukających doskonałej jakości dźwięku, które chcą korzystać z aktywnej redukcji hałasu, najnowszej technologii Bluetooth® oraz baterii wystarczającej na lot dookoła świata – a wszystko to w przystępnej cenie.
Model M600B oferuje wygodne dopasowanie i wygładzony, opływowy design, który zawiera fizyczne przyciski do najważniejszych funkcji, takich jak regulacja głośności i asystent głosowy. Bluetooth® 5.3 zapewnia stabilną łączność bezprzewodową oraz możliwość połączenia z dwoma urządzeniami jednocześnie. Technologia ENC pomaga w wyraźnym odbieraniu rozmów, a funkcja XBS Deep dba o głębokie brzmienie muzyki.
Zaprojektowane dla jeszcze lepszej jakości dźwięku
Słuchawki Panasonic M600B są idealne dla osób, które chcą uwolnić się od kabli i niechcianych dźwięków otoczenia. Dzięki Bluetooth® 5.3 i hybrydowej technologii ANC, M600B doskonale spełniają te wymagania. Mikrofony typu Feed Forward identyfikują dźwięki zewnętrzne, podczas gdy mikrofony typu Feed Back eliminują niepożądane szumy wewnętrzne.
Dzięki wyściełanemu, regulowanemu pałąkowi i obrotowym nausznikom, słuchawki M600B zapewniają pełen komfort użytkowania. Gdy uszy są otulone nausznikami, a technologia ANC blokuje dźwięki otoczenia, użytkownik może skupić się na muzyce i rozmowach.
Funkcja XBS Deep (eXtra Bass System) oraz wydajne przetworniki o średnicy 30 mm sprawiają, że słuchawki M600B odtwarzają muzykę z wyrazistością i mocą. Dzięki temu użytkownicy mogą poczuć dodatkową energię, która postawi ich na nogi i przygotuje na intensywny dzień.
Moc na miarę świata
Można oblecieć świat w 65 godzin, czyli dokładnie tyle, ile słuchawki M600B mogą działać na jednym ładowaniu – i to z włączoną funkcją ANC. Jeśli ktoś potrzebuje dodatkowych 6 godzin słuchania, szybkie 15-minutowe ładowanie za pomocą dostarczonego kabla USB-C zapewni tę dodatkową moc.
Innymi słowy, bateria wystarczy większości ludzi na cały tydzień pracy - wliczając w to długie dojazdy w obie strony.
Wyraźne i wygodne połączenia
Dzięki technologii Bluetooth® 5.3, słuchawki M600B mogą szybko sparować się z dwoma urządzeniami jednocześnie, zapewniając stabilne połączenie nawet w zatłoczonych miejscach. Oferują wyższą jakość muzyki
i rozmów niż wcześniejsze wersje Bluetooth, a przy tym bardziej efektywne wykorzystanie baterii.
Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i technologii ENC (Environmental Noise Cancellation), słuchawki Panasonic M600B są równie dobre do prowadzenia wyraźnych rozmów, jak i do odtwarzania muzyki. Kompatybilność z Siri
i Asystentem Google sprawia, że są gotowe do współpracy ze smartfonami po naciśnięciu jednego przycisku
i użyciu słowa aktywującego.
Dodatkowo, funkcje Windows Swift Pair i Google Fast Pair umożliwiają szybkie połączenie z kompatybilnymi urządzeniami.
Ostatnie detale
Najtrudniejszą decyzją, jaką trzeba podjąć w przypadku słuchawek M600B, jest wybór pomiędzy eleganckim kremowym, a czarnym wykończeniem. Oba kolory idealnie uzupełniają gładki, aerodynamiczny design nowych słuchawek Panasonic. Te eleganckie linie obejmują fizyczne przyciski do kluczowych funkcji, takich jak regulacja głośności.
[1] Typowe użycie przy w pełni naładowanej baterii

Enej z napisem LOVE. To nowa trasa zespołu

BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę...

"Święta cały rok" - Czadoman w duecie z Ciocią Agą
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Motoryzacja

Qczaj: Na drogach szybkiego ruchu lubię mocniej wcisnąć pedał gazu. Niebawem planuję też zrobić prawo jazdy na motocykl
Trener podkreśla, że decyzja o zrobieniu prawa jazdy była jedną z najlepszych w jego życiu. Teraz, kiedy odpowiedni dokument ma już w kieszeni, z ogromną przyjemnością wsiada za kierownicę i mknie przed siebie. Najbardziej lubi drogi szybkiego ruchu, bo tam może mocniej wcisnąć pedał gazu. W innych okolicznościach jednak jeździ z dużą rozwagą, dostosowując prędkość do warunków panujących na jezdni. Qczaj zdradza też, że kolejnym krokiem będzie kurs na prawo jazdy na motocykl.
Edukacja
Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.
Edukacja
Polki coraz bardziej świadomie podchodzą do profilaktyki nowotworów piersi. Wciąż jednak blisko połowa się nie bada

Profilaktyka raka piersi przestaje być dla Polek źródłem lęku i tematem tabu. Coraz częściej motywacją do wykonania badań jest odpowiedzialność za siebie i bliskich – wynika z najnowszego badania Maison & Partners dla Henkel Polska. 36 proc. kobiet jako motywację wskazało rekomendacje lekarskie, a 30 proc. – potrzebę dbania o swój organizm. Mimo że około 40 proc. kobiet w wieku 20–60 lat bada się regularnie, wykonując badania palpacyjne czy USG, podobny odsetek nie bada się wcale, a co piąta deklaruje, że w ogóle nie interesuje się tym tematem.