Nowy muzyczny festiwal na mapie Polski!
BrassWoodFest to unikatowe wydarzenie, które połączy ze sobą magię akustycznych instrumentów muzycznych z brzemieniem DJów. Już w sobotę 25 lipca na sopockiej scenie wystąpią: L.U.C. & Rebel Babel, Paulina Przybysz, Bitamina, Bovska, Bisz oraz DJ Noz, Raidho&T.Etno.Live, Agim. Unikatowe warunki i uroki naturalne sceny z niestandardową gatunkową syntezą stworzą prestiżową noc muzyki brassowej i elektronicznej.
Pięciogodzinna impreza w Operze Leśnej w Sopocie to nie tylko powrót do koncertów na żywo i spotkań muzyków z fanami, ale także okazja do poznania nowych muzycznych brzmień. Będzie to też możliwość do przekonania się, że oba wydawałoby się odległe światy artystyczne, mogą ze sobą współgrać i kooperować.
„Zapraszam Was do BrassWood, w którym będziemy tworzyć małe Witu - krainę mitu, gdzie nic nie jest do kitu.” – zapowiada L.U.C, pomysłodawca wydarzenia, cytując kultowy utwór z albumu Planet LUC. „Mamy nadzieję, że ten niestandardowy festiwal, którego zerową edycję organizujemy w czasach wzmożonego reżimu sanitarnego, wyzwoli pozytywne emocje, trochę zapomnienia i da powiew wolności pośród wybitnie malowniczych i magicznych lasów otuliny trójmiejskiej.”
Sopocka scena zmieni się w noc 25 lipca w muzyczne miasteczko, które serwować będzie nie tylko dobrą muzykę, ale też jedzenie z najlepszych, trójmiejskich foodtrucków. Wakacyjny, festiwalowy klimat dopełnią lampiony i instalacje świetlne.
Festiwal zapowiada najnowszy klip L.U.Ca bit.ly/brassw00d
#BrassWoodFest
Obecnie bilety na wydarzenie są wyprzedane. Organizatorzy czekają na decyzje rządowe i możliwość zwiększenia liczby uczestników:
https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/brasswood-fest/
Więcej informacji:
https://www.facebook.com/events/285664922621278/
Kontakt dla mediów:
Marta Szadowiak
marta@projektpr.pl
Koncert z cyklu Jazz.PL w radiowej Dwójce zagra kwintet Blu/Bry
Technics na Audio Video Show 2024
Giełda winyli w Plejadzie! Każdy meloman znajdzie coś dla siebie!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Media
Tomasz Tylicki: W programach na żywo jak „Pytanie na śniadanie” niezbędna jest swoboda. Jeżeli scenariusz za dużo by nam narzucał, to byłoby sztywno
Gospodarz „Pytania na śniadanie” przyznaje, że niezwykle ważne jest dla niego tworzenie w studiu odpowiedniej atmosfery, co w efekcie przekłada się na wrażenia widzów. Kiedy bowiem prowadzący czują się swobodnie i komfortowo, to wzrasta jakość programu, a ci, którzy zasiadają przed telewizorami, nie mają powodu, by zmienić kanał na inny. Dlatego też Tomasz Tylicki czasem pozwala sobie na drobne odstępstwa od scenariusza i swoim niestandardowym zachowaniem zaskarbia sobie sympatię oglądających.
Problemy społeczne
W Polsce rodzi się najmniej dzieci w historii pomiarów. Duże znaczenie mają różnice w wykształceniu kobiet i mężczyzn oraz rynek pracy
Przez pierwsze trzy kwartały 2024 roku w Polsce urodziło się 192 tys. dzieci. To najmniej od zakończenia drugiej wojny światowej. Wskaźnik dzietności spadł do dramatycznie niskiego poziomu, a coraz mniej osób decyduje się na powiększenie rodziny. Wiele barier dotyczy kwestii finansowych. To m.in. trudna sytuacja mieszkaniowa, warunki na rynku pracy, np. zatrudnianie młodych dorosłych na czas określony, ale też różnice w wykształceniu kobiet i mężczyzn.
Film
Cezary Pazura: Jeżeli robię żart podczas kręcenia komedii i nikt na planie się nie śmieje, to trzeba go zmienić. Pierwsze wrażenie ekipy mówi mi najwięcej
Aktor wskazuje na dwa różne podejścia do produkcji komedii. Z jednej strony istnieje bowiem przekonanie, że dobra zabawa podczas kręcenia filmu nie gwarantuje jego końcowego sukcesu, on sam woli jednak postrzegać ekipę jako swoich pierwszych widzów i recenzentów. Cezary Pazura zaznacza też, że struktura komedii jest niezwykle delikatna. Nie chodzi w niej bowiem tylko o sam żart, ale także o zgodność wszystkich elementów – od tempa wypowiedzi, przez emocje na ekranie, po reakcje widowni.