Snickers® na Pol’and’Rock Festival 2021
W specjalnej strefie marki na odwiedzających czekać będzie platforma, która dostarczy głodnym emocji uczestnikom nieoczekiwanych wrażeń.
Tegoroczny festiwal Pol’and’Rock, zaplanowany na 29-31 lipca 2021, odbędzie się w formie hybrydowej. Oznacza to, że każdy chętny będzie mógł wziąć w nim udział, nawet jeśli nie udało mu się zdobyć wejściówki. Wydarzenie będzie bowiem odbywało się także online.
Aura festiwalu opiera się przede wszystkim na niepowtarzalnej atmosferze i wspólnym przeżywaniu wydarzenia. Aby dostarczyć dodatkowych emocji zarówno uczestnikom eventu, jak i tym, którzy śledzą go online, marka Snickers® zorganizowała konkurs na Facebooku. Polega on na napisaniu kreatywnych pozdrowień dla losowego uczestnika festiwalu. Czas na nadsyłanie zgłoszeń upływa 18 lipca. Autorzy 10 najciekawszych wiadomości wygrają podwójne zaproszenie na Pol’and’Rock Festival 2021.
Strefa pełna wrażeń
Na głodnych wrażeń uczestników wydarzenia „na żywo” czekać będzie natomiast specjalna scena. Wchodząc na platformę, uczestnik będzie mógł doświadczyć losowo wybranej atrakcji (np. wystrzału proszku holi, confetti, podmuchu CO2 czy zapadni). Przeżycia pełne emocji gwarantowane!
W samej strefie Snickers® nie zabraknie także innych atrakcji. Na uczestników festiwalu czekać będzie koło fortuny z brandowymi gadżetami do wygrania. A wszystkie niezapomniane wrażenia będzie można uwiecznić w fotobudce! Do zobaczenia – offline i online!

Enej z napisem LOVE. To nowa trasa zespołu

BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę...

"Święta cały rok" - Czadoman w duecie z Ciocią Agą
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Gwiazdy

Krzysztof Skórzyński: Dla mnie Wielkanoc ma wymiar symboliczny i duchowy. Podczas przygotowań w kuchni ja jestem od wykonywania poleceń córki
Gospodarz programu „Dzień Dobry TVN” lubi celebrować Wielkanoc w dużym, rodzinnym gronie. Z ekscytacją czeka więc na te świąteczne dni i zapowiada, że w tym czasie nie stroni również od obowiązków w kuchni. Co prawda szefują w niej panie, ale on dwoi się i troi, by pomóc jak najwięcej. Krzysztof Skórzyński zapewnia, że w menu oczywiście nie zabraknie „królowej” świątecznego stołu – tradycyjnej sałatki jarzynowej, a on będzie miał duży udział w jej przygotowaniu.
Medycyna
Polscy naukowcy rozwijają technologię hodowania bionicznej trzustki. Może ona rozwiązać problem cukrzycy insulinozależnej

Zespół polskich naukowców rozwija technologię hodowania bionicznej trzustki, którą będzie można wszczepiać pacjentom kwalifikowanym obecnie do przeszczepu od zmarłego dawcy. Taka procedura jest stosowana w najcięższych przypadkach cukrzycy typu 1, a niekiedy również w cukrzycy typu 2. Badacze, tworząc innowacyjną metodę leczenia dołożyli starań, by rozwiązać ryzyko najgroźniejszego powikłania, jakim jest odrzucenie wszczepianego narządu poprzez wykrzepianie. Do zbudowania narządu będą wykorzystywane komórki pacjenta, więc układ immunologiczny nie powinien odczytywać go jako obcy.
Prawo
400 gmin w Polsce nie ma na swoim terenie apteki i sytuacja co roku się pogarsza. Samorządowcy apelują o zmiany w prawie

W ciągu ostatnich kilku lat, od wejścia w życie przepisów Apteka dla Aptekarza, zamknięto ponad 2,2 tys. aptek w Polsce, a około 400 gmin nie posiada na swoim terenie apteki. Trzech na pięciu Polaków, aby kupić leki, musi się udać po nie do innej miejscowości. Sygnatariusze listu otwartego do minister zdrowia przygotowanego przez Koalicję „Na pomoc niesamodzielnym” apelują o zmianę priorytetów w legislacji dotyczącej rynku aptek. Wzywają też do podjęcia systemowych działań przeciwdziałających wykluczeniu zdrowotnemu ze względu na miejsce zamieszkania.