Spotkanie autorskie online z Adamem Nergalem Darskim (Me and That Man)
Zespół Me and That Man powraca z trzecim krążkiem „New Man, New Songs, Same Shit, vol. 2”. Z okazji premiery albumu studio Empiku odwiedzi frontman grupy Adam Nergal Darski, aby odpowiedzieć na pytania fanów. Rozmowę z muzykiem poprowadzi Agnieszka Szydłowska.
Po przebojowym i chwytliwym „New Man, New Songs, Same Shit, vol. 1”, Me And That Man prezentują zupełnie nowe oblicze. Otwierający ich nowy album utwór „Black Hearse Cadillac” to złowieszczy początek podróży przez mroczne dźwiękowe pejzaże. „Under The Spell” (z wokalem Mary Goore) przywołuje atmosferę spaghetti westernu. Utwory takie jak „Witches Don't Fall in Love” (Kristoffer Rygg/Ulver), mocno rockowy „Blues & Cocaine” (Michale Graves) i tajemniczy „Goodbye” (Alissa White-Gluz) ukazują różnorodność i nieprzewidywalność płyty. Na albumie nie zabrakło także bardziej uduchowionych kompozycji, takich jak blues-rockowa ballada „Angel of Light” z udziałem Myrkur.
Zespół Me and That Man powstał w 2016 roku z inicjatywy lidera Behemoth, Adama Nergala Darskiego. Muzyka grupy to połączenie rocka, mrocznego bluesa, folku i country. Lider formacji określił ją jako „budującą pomost pomiędzy dwoma światami: ekstremalną sceną, z której się wywodzi i zupełnie nowym obszarem, pełnym cieni i znaków zapytania”.
Na spotkanie zaprasza Empik wspólnie z Mystic Production oraz Going.
BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę...
"Święta cały rok" - Czadoman w duecie z Ciocią Agą
Łódź bez makijażu w debiutanckiej płycie Wolnych Bałut
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Finanse
Zbiórki internetowe przestały się już kojarzyć wyłącznie z finansowaniem leczenia. Ludzie zbierają także na podstawowe potrzeby i realizację marzeń
Połowa Polaków wspiera zbiórki charytatywne online – wynika z raportu przygotowanego przez SW Research dla Allegro. Najczęściej przekazujemy datki na pomoc humanitarną związaną z kataklizmami, wsparcie chorych, pomoc dzieciom czy zwierzętom. Jeszcze do niedawna zbiórki internetowe kojarzyły się głównie z finansowaniem terapii czy rehabilitacji dla ciężko chorych, ale coraz częściej ludzie zbierają na podstawowe potrzeby, takie jak żywność czy opał na zimę, ale również na realizację marzeń.