Spotkanie autorskie online z Ochmanem
Krystian Ochman, zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland, prezentuje debiutancki album zatytułowany po prostu „Ochman”. O pracy nad krążkiem porozmawia z Katarzyną Borowiecką. Odpowie też na pytania internautów.
Na płycie znalazło się 11 utworów i nie mogło zabraknąć na niej takich singli jak „Światłocienie”, „Wielkie tytuły”, „Prometeusz”, „Wspomnienie”, czy „Ten sam ja”. Uczestnictwo Krystiana w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów. Ochman nazywany był objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski utwór „Światłocienie” typowano jako jeden z najlepszych debiutanckich singli laureatów The Voice of Poland. Piosenka zanotowała aż 300 tys. odtworzeń w serwisach streamingowych w tydzień. Singiel osiągnął status złotej płyty.
Ochman urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek, słynny polski tenor Wiesław Ochman, wysłuchał jego występu, poradził mu podjęcie studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach. Krystian jest również instrumentalistą – gra na fortepianie i trąbce. Aktywnie uczestniczy też w procesie produkcji swojego materiału muzycznego.
Na spotkanie z Ochmanem zaprasza Empik wspólnie z Universal Music Group oraz Going.
BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę...
"Święta cały rok" - Czadoman w duecie z Ciocią Agą
Łódź bez makijażu w debiutanckiej płycie Wolnych Bałut
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Finanse
Zbiórki internetowe przestały się już kojarzyć wyłącznie z finansowaniem leczenia. Ludzie zbierają także na podstawowe potrzeby i realizację marzeń
Połowa Polaków wspiera zbiórki charytatywne online – wynika z raportu przygotowanego przez SW Research dla Allegro. Najczęściej przekazujemy datki na pomoc humanitarną związaną z kataklizmami, wsparcie chorych, pomoc dzieciom czy zwierzętom. Jeszcze do niedawna zbiórki internetowe kojarzyły się głównie z finansowaniem terapii czy rehabilitacji dla ciężko chorych, ale coraz częściej ludzie zbierają na podstawowe potrzeby, takie jak żywność czy opał na zimę, ale również na realizację marzeń.