Wielki finał roztańczonej trasy Virtual Dancer w Atrium Targówek!
Energetyzująca zabawa, dziesiątki układów tanecznych do największych hitów muzycznych i do tego rytmiczna choreografia – przed nami roztańczony tydzień w Atrium Targówek! Ostatnim punktem na trasie największego tanecznego maratonu Virtual Dancer, jest warszawska galeria na Targówku. To tutaj w dniach 5-10 grudnia odbędą się emocjonujące rozgrywki, a towarzyszyć im będzie wiele atrakcji, w tym konkursy z nagrodami. Na wielki finał imprezy, w sobotę, zaplanowano spotkania na żywo z influencerami znanymi z TikTok’a.
Przez cały tydzień, od poniedziałku do piątku, z myślą o pasjonatach tańca w warszawskiej galerii staną małe strefy Virtual Dancer z kioskami tanecznymi i grą Just Dance, challengami i konkursami. Do wygrania będą cenne nagrody rzeczowe i pieniężne. W sobotę z kolei strefy weekendowe powiększone zostaną o scenę, a główną atrakcją będzie możliwość spotkania popularnych twórców z platformy Tik-Tok – Julią Żugaj, Ewą Poncyliusz, Wiciem i Dominikiem Rupińskim . W strefie meet&greet każdy będzie mógł spotkać się z idolem, zrobić sobie z nim zdjęcie, nagrać wspólnego TikTok’a, wziąć autograf czy zadać mu kilka pytań.
W ramach tygodniowego eventu odbędą się taneczne mistrzostwa miast w realu oraz mistrzostwa Polski w warunkach wirtualnych. Rozgrywki offline wyłonią zwycięzców z Warszawy, którzy następnie wezmą udział w weekendowych rywalizacjach z TikTokowymi idolami. Część online to rywalizacja, w której udział może wziąć każdy, a wygrywa ten, kto zdobędzie największą ilość polubień społeczności w ramach platformy TikTok.
Virtual Dancer to taneczne road show, w ramach którego, w największych miastach w Polsce, odbywają się turnieje w oparciu o grę Just Dance, polegającą na jak najwierniejszym odwzorowaniu ruchów z teledysków popularnych piosenek. Wydarzenie skupia nie tylko miłośników tańca, ale także użytkowników globalnej platformy rozrywkowej tik-tok. W tym roku przystankami ogólnopolskich rozrywek w ramach festiwalu stały się centra należące do Atrium, będącego partnerem wydarzenia.
Rozgrywki w Atrium Targówek odbywać się będą od poniedziałku do soboty w godzinach 12:00-20:00, spotkanie z infuencerami w sobotę w godz. 10:00-18:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na stronach:
https://atrium-targowek.pl/wielki-final-roztanczonej-trasy-virtual-dancer-i-spotkanie-z-influencerami/

Enej z napisem LOVE. To nowa trasa zespołu

BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę...

"Święta cały rok" - Czadoman w duecie z Ciocią Agą
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Mika Urbaniak: Cały czas tworzę i mam w szufladzie dużo utworów. Teraz kończę moją nową płytę i mam nadzieję, że znowu sporo się będzie wokół mnie działo
Artystka pracuje właśnie nad nową płytą, która ma się ukazać jesienią. Będzie to piąty album w jej karierze i powrót po sześciu latach przerwy. Zwiastunem tego wydawnictwa jest singiel „Co masz na myśli?”. Mika Urbaniak zaznacza, że nowe kompozycje odzwierciedlają jej przemyślenia na temat miłości, siły, nadziei i odnajdywania siebie, a także pułapek przemysłu muzycznego, w którym – jej zdaniem, kobiety radzą sobie coraz lepiej i są bardziej pewne siebie. Jeśli natomiast chodzi o warstwę muzyczną tego krążka, to oprócz powrotu do hip-hopowych korzeni, będzie także można usłyszeć wpływy funku i popu.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Farmacja
Endometrioza przez lata pozostawała lekceważonym problemem. Mimo że cierpi na nią 14 mln kobiet w Europie

Coraz więcej państw UE kompleksowo zaczyna się zajmować problemem endometriozy. W tej grupie państw jest także Polska, która od lipca wprowadziła nowy model bezpłatnej diagnostyki i opieki dla pacjentek z tą chorobą oznaczającą dla nich życie z chronicznym bólem. Podczas ubiegłotygodniowej debaty w Parlamencie Europejskim europosłowie wezwali Komisję Europejską do większej inicjatywy na forum unijnym: opracowania strategii walki z endometriozą i skierowania większych środków na badania nad tą chorobą.