Wyjątkowy koncert na zakończenie Mikołajkowego weekendu w Fabryce Norblina

Aleksandra Kaczorowska
Beyond Public Relations
ul. Franciszka Klimczaka 1
02-797 Warszawa
a.kaczorowska|bepr.pl| |a.kaczorowska|bepr.pl
504 907 388
www.bepr.pl
W pierwszą grudniową niedzielę, 3.12.2023, uczestnicy projektu e-Bank Talentów 2023 zagrają w Fabryce Norblina wyjątkowy koncert, podczas którego będzie można usłyszeć utwory Krzesimira Dębskiego oraz największe hity muzyki filmowej oraz radiowej w symfonicznym wydaniu przy udziale solistów oraz chóru Banku Talentów. Gwiazdami wieczoru będą: Natalia Nykiel, Marcin Maciejczak, Michał Grobelny, Marcin Sójka oraz w roli konferansjera Tomasz Jachimek. Koncert muzycznie poprowadzi dyrygent i aranżer Jan Stokłosa.
Niedzielne wydarzenie będzie kontynuacją cyklu koncertowego zapoczątkowanego w tegorocznej edycji Banku Talentów w Opolu. Jako organizatorzy - Fundacja Master Art – jesteśmy dumni, że nieprzerwanie od czterech lat możemy pomagać najwybitniejszej młodzieży, artystom i w ramach pionierskich projektów Banków Talentów wyrównywać społeczne szanse.
Na przekroju tego okresu nasi uczestnicy oraz stypendyści mogli inspirować się spotkaniami z wybitnymi osobowościami sceny muzycznej: Natalią Szroeder, Jakubem Józefem Orlińskim, Adamem Sztabą, Leszkiem Możdżerem, Krzesimirem Dębskim, Marcinem Maseckim, Grupą MoCarta, Czesławem Mozilem, Mery Spolsky, Ten Typ Mes, Atom String Quartet, Michałem Hanczakiem, Gabi Drzewiecką, Aleksandrem Dębiczem oraz wieloma innymi.
Celem programu Banku Talentów jest zapewnienie w pełni bezpłatnej pomocy najbardziej uzdolnionym artystycznie muzykom z całej Polski, wsparcie ich na wielu płaszczyznach, m.in. nabywania umiejętności poprzez indywidualną współpracę z najwybitniejszymi polskimi pedagogami m.in. Agatą Szymczewska, Mariuszem Patyrą, Wojciechem Koprowskim, Pawłem Gusnarem, Leszkiem Lorentem, czy Agatą Igras. Podczas programu młodzi artyści mają możliwość uczestniczenia w warsztatach z osobowościami medialnymi, uczestniczenia w zajęciach muzycznych dotyczących PR, rozwoju osobistego, współpracy z mediami, budowania zespołu, orkiestry symfonicznej oraz wieloma innymi potrzebnymi do budowy własnej kariery.
Głównymi partnerami tegorocznej edycji e-Banku Talentów są: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowy Instytut Muzyki i Tańca, Narodowy Instytut Wolności, Fundacja Lotto, Fundacja ARP, Państwowe Porty Lotnicze, Larsen Strings Denmark, Teraz Polska, Yamaha Polska oraz Fundacja Fabryki Norblina.
Niedzielny koncert rozpocznie się o godzinie 18:00 na poziomie +1 w budynku Plater.

Enej z napisem LOVE. To nowa trasa zespołu

BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę...

"Święta cały rok" - Czadoman w duecie z Ciocią Agą
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju
Prawo

400 gmin w Polsce nie ma na swoim terenie apteki i sytuacja co roku się pogarsza. Samorządowcy apelują o zmiany w prawie
W ciągu ostatnich kilku lat, od wejścia w życie przepisów Apteka dla Aptekarza, zamknięto ponad 2,2 tys. aptek w Polsce, a około 400 gmin nie posiada na swoim terenie apteki. Trzech na pięciu Polaków, aby kupić leki, musi się udać po nie do innej miejscowości. Sygnatariusze listu otwartego do minister zdrowia przygotowanego przez Koalicję „Na pomoc niesamodzielnym” apelują o zmianę priorytetów w legislacji dotyczącej rynku aptek. Wzywają też do podjęcia systemowych działań przeciwdziałających wykluczeniu zdrowotnemu ze względu na miejsce zamieszkania.
Podróże
Piotr Zelt: Na Święta Wielkanocne zamierzam wyjechać na narty w Alpy. Jak mam czas, to pracuję jako instruktor narciarski

Tak samo jak w ubiegłym roku, tym razem aktor również planuje wykorzystać świąteczną przerwę w pracy na wyjazd na narty. Od biesiadowania z rodziną przy suto zastawionym wielkanocnym stole woli bowiem szusowanie na alpejskich stokach.
Konsument
Cykl życia smartfona jest coraz dłuższy. Mimo to większość Polaków chciałaby go wymieniać maksymalnie co dwa lata

Cykl życia smartfonów w Polsce wyraźnie się wydłuża. Już 35 proc. Polaków używa swoich smartfonów ponad dwa lata – wynika z badania Smart Barometr opracowanego przez IQS dla bolttech. Jednocześnie jednak duża liczba osób chciałaby wymieniać smartfony częściej, nawet co roku. Dlatego kierunkiem rozwoju rynku mogą być elastyczne modele użytkowania, takie jak najem.