Zimowa edycja Giełdy Winyli w Atrium Kasztanowa
Czas odkurzyć swój gramofon i posłuchać dobrej muzyki! Już 28 stycznia zapraszamy do Atrium Kasztanowa na pierwszą w tym roku Giełdę Winyli, prezentującą tysiące czarnych krążków z najrozmaitszymi utworami. Giełda płytowa to gratka dla miłośników różnych rodzajów muzyki odtwarzanej na gramofonie oraz z płyt CD. Wśród imponujących zbiorów będzie można znaleźć nie tylko popularne przeboje, ale również muzyczne perełki.
W ostatnią niedzielę stycznia w pilskim centrum handlowym kolekcjonerzy i wystawcy płyt analogowych zaprezentują swoje zbiory z muzycznymi hitami. Klienci Atrium Kasztanowa będą mogli wybierać spośród winyli i płyt z nagraniami różnych nurtów i stylów – od jazzu, bluesa, poprzez rocka, disco, punk, folk, pop, po muzykę polską, filmową czy klasyczną. Na wystawie znajdą się wielkie hity, bestsellery i albumy kolekcjonerskie. Na specjalnym stanowisku będzie można odsłuchać czarny krążek przed zakupem. To miejsce, na którym z pewnością każdy z gości znajdzie dla siebie unikalną płytę z ulubioną muzyką.
- Serdecznie zapraszamy wszystkich melomanów i sympatyków czarnych krążków do odwiedzenia nas w najbliższą niedzielę handlową. Giełda Winyli to dobra okazja dla wszystkich fanów dobrego brzmienia, aby uzupełnić swoją kolekcję płytową, nabyć nowe nagrania czy porozmawiać ze znawcami o muzyce. To miejsce dla każdego - nie ma znaczenia wiek, doświadczenie muzyczne czy też wielkość dorobku kolekcjonerskiego. Płyta winylowa może stać się także wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby– mówi Marta Borsukiewicz, dyrektor Atrium Kasztanowa.
Giełda Winyli odbędzie się 28 stycznia, w godz. 12.00-20.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Więcej informacji na stronie: www.atrium-kasztanowa.pl i na profilu www.facebook.com/AtriumKasztanowa.
BNDK wspiera Oasis w powrocie na scenę...
"Święta cały rok" - Czadoman w duecie z Ciocią Agą
Łódź bez makijażu w debiutanckiej płycie Wolnych Bałut
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Finanse
Zbiórki internetowe przestały się już kojarzyć wyłącznie z finansowaniem leczenia. Ludzie zbierają także na podstawowe potrzeby i realizację marzeń
Połowa Polaków wspiera zbiórki charytatywne online – wynika z raportu przygotowanego przez SW Research dla Allegro. Najczęściej przekazujemy datki na pomoc humanitarną związaną z kataklizmami, wsparcie chorych, pomoc dzieciom czy zwierzętom. Jeszcze do niedawna zbiórki internetowe kojarzyły się głównie z finansowaniem terapii czy rehabilitacji dla ciężko chorych, ale coraz częściej ludzie zbierają na podstawowe potrzeby, takie jak żywność czy opał na zimę, ale również na realizację marzeń.