Komunikaty PR

Najnowocześniejsza technologia czystego powietrza hybrydowego oczyszczacza

2023-01-20  |  01:00
Biuro prasowe

Odkryj najnowocześniejszą technologię czystego powietrza według hybrydowego oczyszczacza powietrza Polska marka Mateko opracowała nową technologię ze współpracą z NASA i stworzyła urządzenie: hybrydowy oczyszczacz powietrza Aria, który doskonale poprawi jakość powietrza w naszym mieszkaniu. W dodatku to jedyny taki model na polskim rynku, który doskonale współgra z roślinami doniczkowymi.

Technologia dobra dla naszego zdrowia

Aria to hybrydowy oczyszczacz powietrza, który został zaprojektowany przez specjalistów. Wykorzystuje niezwykłą moc ukrytą w roślinach, by skuteczniej oczyścić powietrze. Zaawansowana filtracja i naturalne właściwości roślin, eliminują aż 99% wszystkich zanieczyszczeń, zapewniając aromatyczne i czyste powietrze. Jego technologia polega na oczyszczaniu nagromadzonego zanieczyszczonego powietrza, które najczęściej zawiera pyłki, kurz, spaliny. Hybrydowy oczyszczacz powietrza Aria ze skutecznością 99,99% eliminuje pył zawieszony PM2.5, bakterie i wirusy. Jego wydajność CADR to aż 299 m3 na godzinę. Dzięki tym parametrom, w połączeniu z użytą innowacyjną technologią Aria zostawia konkurencyjne oczyszczacze daleko w tyle.

Czyste powietrze w Twoim domu

Wydajna turbina zasysa zanieczyszczone powietrze z pomieszczenia. Aria filtruje je w trzech wysokiej jakości filtrach. Odfiltrowane powietrze trafia do komory z bakteriobójczym światłem UV-C. W ostatniej fazie, zanieczyszczenia nanoszone są na korzenie rośliny. Tam, zachodzi proces fitoremediacji, rozkładający metale ciężkie, formaldehydy i toksyny. Urządzenie jest przyjazne dla dzieci oraz dorosłych borykających się alergią. Poprawia nasz układ oddechowy, co sprawia, że jakość snu jest o wiele lepsza niż do tej pory.

Obsługa urządzenia na najwyższym poziomie

ARIA została wyposażona w wiele inteligentnych czujników. Sterowana jest za pomocą ekranu dotykowego. Dzięki spersonalizowanej aplikacji Aria masz możliwość ciągłego porównywania danych na wykresach czasowych, monitorowania otoczenia pod kątem jakości powietrza, wilgotności oraz temperatury. Łatwa obsługa sprawia, że każdy może nauczyć się zadbać o jakość i komfort powietrza we wnętrzu, w którym przebywa na co dzień. Urządzenie nadaje się zarówno do małych mieszkań, domów czy też do biura. „Oczyszczacz powietrza Aria to nasz pierwszy unikalny projekt, szykuje się kolejny. Arią chcieliśmy pokazać rynkowi produkt absolutnie unikalny. Jesteśmy po spotkaniach z klientami z Europy i mamy bardzo dobry odbiór, co napawa nas optymizmem w kwestii perspektyw rynkowych designerskiego, hybrydowego urządzenia” - mówi pan Marek Matecki z Mateko. 

www.mateko.pl

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia Niemal tysiąc osób pobiegnie jako pomarańczowi bohaterowie Biuro prasowe
2024-08-08 | 15:00

Niemal tysiąc osób pobiegnie jako pomarańczowi bohaterowie

Zapoczątkowana dziesięć lat temu przez Fundację „Maraton Warszawski” akcja #BiegamDobrze jest dziś największym charytatywnym, cyklicznym, biegowym wydarzeniem w Polsce. Nic
Styl życia „Czasami to by się przydała kąpiel w melisie” – kobiety o menopauzalnej złości
2024-08-07 | 12:00

„Czasami to by się przydała kąpiel w melisie” – kobiety o menopauzalnej złości

„Czasami to by się przydała kąpiel w melisie” – kobiety mówią o menopauzalnej złości   Złość menopauzalna to jeden z przejawów klimakterium, a
Styl życia 8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Sprawdź, jak wspierać te pożyteczne
2024-08-07 | 11:15

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Sprawdź, jak wspierać te pożyteczne

Rośliny zapylane przez pszczoły stanowią aż ponad 78 proc. wszystkich gatunków występujących na Ziemi. Bez nich wiele codziennych produktów spożywczych, takich jak owoce i

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Bogumiła Wander

Bogumiła Wander: Bardzo tęsknię za telewizją, oglądam bez przerwy. Żałuję, że tak wcześnie odeszłam z pracy

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Bogumiły Wander, jednej z najbardziej cenionych postaci polskiego świata medialnego. Z tej okazji pragniemy podzielić się z Państwem jednym z ostatnich wywiadów, jakich udzieliła naszej redakcji.

Dom i ogród

Beata Pawlikowska: Wiele razy planowałam życie w różnych miejscach z dala od Polski. Kupiłam nawet kawałek dżungli w Amazonii

Podróżniczka zaznacza, że choć do tej pory przemierzyła świat wzdłuż i wszerz, odwiedzając wiele nietuzinkowych zakątków, to najbardziej ze wszystkich ukochała sobie dżunglę amazońską. Ma do tego miejsca ogromny sentyment, lubi tam wracać i ładować życiowe akumulatory. Jak zaznacza, przebywanie wśród Indian, którzy są niezwykle dobrzy, prawdomówni i uczciwi, przywraca jej wiarę w ludzi i w lepszy świat. Beata Pawlikowska cieszy się również z tego, że kiedyś udało jej się kupić kawałek dżungli i ten wyjątkowy nabytek ma dla niej szczególne znaczenie.

Handel

Branża kosmetyczna z coraz większym wpływem na krajową gospodarkę. Polska jest piątym największym eksporterem kosmetyków w UE

Z najnowszego raportu „Kosmetyczna Polska”, który opublikowano po siedmiu latach od poprzedniego raportu o stanie sektora, wynika, że krajowa branża kosmetyczna jest w dobrej kondycji, z roku na rok się rozwija, a jej znaczenie zarówno dla polskiej gospodarki, jak i eksportu rośnie. Zmieniają się odbiorcy polskich kosmetyków, co związane jest z brexitem i sankcjami nałożonymi na Rosję. Prognozy zakładają dalszy wzrost wartości sektora, jednak stoi przed nim wiele wyzwań, z których najważniejsze dotyczą implementacji przepisów Europejskiego Zielonego Ładu.

Ochrona środowiska

Ocieplenie się klimatu oznacza poważne zmiany leśnego ekosystemu. Sosny, świerki czy modrzewie będą stopniowo zastępowane innymi gatunkami

Sosna zwyczajna, świerk pospolity, modrzew europejski i brzoza brodawkowata zajmują dziś 75 proc. powierzchni lasów w Polsce. Te cztery gatunki są najbardziej wrażliwe na wzrost temperatury i jego pośrednie skutki. Wielomiesięczne okresy suszy i gwałtowne huragany osłabiają drzewostany, które następnie padają ofiarą patogenów pojawiających się w naszym klimacie. – Nie grozi nam wylesienie, tylko wyparcie jednych gatunków przez inne. W konsekwencji czeka nas rewolucyjna zmiana ekosystemów – ocenia przyrodnik, dr hab. Krzysztof Świerkosz, prof. Uniwersytetu Wrocławskiego.