Komunikaty PR

Nominuj Rodzinę do zabawy w Adventure Roomie w ferie!

2024-01-18  |  13:00
Biuro prasowe

Do 6 lutego można zgłaszać rodziny z Małopolski do plebiscytu „Nominuj Rodzinę do zabawy w Adventure Roomie Gamescape”. Nominować można te rodziny, które swoje obowiązki dzielą pomiędzy pracę zawodową, rodzicielstwo i działalność społeczną. Zgłoszenia przyjmowane są przez formularz na stronie https://nominuj-rodzine.gamescape.pl

Spośród nadesłanych nominacji zostanie wyłonionych 10 rodzin, które będą mogły skorzystać z bezpłatnego wejścia do pokoju zagadek w Krakowie. Darmowa rozrywka w Adventure Roomie będzie możliwa od 10 lutego do końca marca br. Organizatorem akcji jest Gamescape z Krakowa.

Ze względu na wysokie koszty utrzymania a także brak czasu wiele rodzin nie będzie mogło sobie pozwolić na zorganizowany, długi wyjazd w ferie. Zimowa przerwa to dobry czas, by spędzić chociaż jeden dzień z rodziną na dobrej i edukującej zabawie. Dlatego chcieliśmy wyjść naprzeciw potrzebom rodzin, które nie tylko dbają o własne dzieci, ale również aktywnie uczestniczą w budowaniu lokalnej społeczności, pomagają potrzebującym, edukują i troszczą się o swoje otoczenie. Często jest tak, że również one nie mogą sobie pozwolić na dodatkowy wydatek, żeby spędzić ten czas z własną rodziną. Zależy nam, by zostali nagrodzeni za swój trud i zaangażowanie.” – mówi Magdalena Budek, współwłaścicielka Gamescape i projektantka escape room.

Finaliści plebiscytu zostaną wybrani na podstawie uzyskanej liczby głosów i zaangażowania w sprawy społeczne, rozwój i aktywizację lokalnej społeczności.  Lista 10 zwycięzców zostanie opublikowana 9 lutego br.  na stronie www.gamescape.pl i na jej profilach społecznościowych. Regulamin akcji dostępny jest na stronie https://gamescape.pl/regulamin-akcji/ .

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Dlaczego oszczędzanie może kosztować życie? Czyli czy warto kupić używany foteli Biuro prasowe
2024-07-26 | 11:00

Dlaczego oszczędzanie może kosztować życie? Czyli czy warto kupić używany foteli

Zaktualizowane standardy bezpieczeństwa Wybór fotelika spełniającego nowe standardy, jak homologacja i-Size, jest kluczowy. Nowoczesne foteliki wykorzystują zaawansowane technologie
Dziecko Żywienie małego dziecka na wakacjach – 5 ważnych wskazówek od psychologa i ped
2024-07-23 | 09:00

Żywienie małego dziecka na wakacjach – 5 ważnych wskazówek od psychologa i ped

Wakacyjny wyjazd to czas beztroski i odpoczynku dla całej rodziny, często to także okazja do kulinarnych eksperymentów, próbowania i poznawania nowych smaków. Jednak,
Dziecko Połowa Polaków chce zmiany określenia „urlop macierzyński” na neutralne
2024-07-16 | 12:00

Połowa Polaków chce zmiany określenia „urlop macierzyński” na neutralne

Tylko ⅕ Polaków nie widzi potrzeby zmiany nazwy „urlop macierzyński”, a ⅖ jest zdania, że sugeruje ona, że czas opieki nad niemowlęciem jest czasem odpoczynku.

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Moda

Nauka

Młodym singlom coraz bardziej podoba się życie w pojedynkę. Znacząca zmiana w ciągu dekady

Dzisiejsi nastoletni single są bardziej zadowoleni z bycia stanu wolnego niż ich rówieśnicy 10 lat temu – wynika z badań niemieckiego Uniwersytetu Johannesa Gutenberga w Moguncji. Ich autorzy podkreślają, że może to być następstwem obserwowanych w ostatnich latach trendów, kiedy spada liczba małżeństw i są one zawierane przez coraz starszych ludzi. Bycie singlem stało się  bardziej normalne i akceptowalne w społeczeństwie. Większej satysfakcji ze stanu wolnego badacze nie stwierdzili jednak wśród starszych grup badanych.

Ochrona środowiska

Patrzenie na zieleń może zwiększyć komfort życia mieszkańców miast. Najbardziej kojąco działał widok drzew

Zmniejszenie odczucia lęku i zwiększenie odprężenia to główne korzyści wynikające z nawet wzrokowego kontaktu z zielenią – dowiedli brytyjscy i izraelscy naukowcy. Okazało się, że największe korzyści czerpiemy z patrzenia na drzewa, a wyraźny dobroczynny wpływ natury na dobrostan psychiczny można zauważyć nawet po krótkim spacerze. To ważne wskazówki dla urbanistów, które mogą być pomocne w optymalnym planowaniu przestrzeni miejskiej. Kontakt wzrokowy z zielenią nie wpływa natomiast na zdolności poznawcze.