Nowe odcinki „Scooby-Doo i… zgadnij kto?” w Boomerangu!
Słynny dog niemiecki z paczką przyjaciół zagości na kanale Boomerang, aby rozwiązywać zagadki i tropić duchy. Jednak… czy na pewno są one prawdziwe? W nowych odcinkach do ekipy detektywów dołączą światowe sławy takie jak Cher, Morgan Freeman czy Lucy Liu. Premiera już w poniedziałek 3 maja na antenie Boomeranga.
Pies Scoobert, znany jako Scooby-Doo, wraz z przyjaciółmi rozwiązuje nietypowe sprawy. Paczka poznała się w liceum i choć każdy z nich ma zupełnie inny charakter, razem tworzą zgraną drużynę. Niezdarny Kudłaty, ponadprzeciętnie mądra Velma, odważna Daphne i wysportowany Fred wsiadają w niebieski Wehikuł Tajemnic i ruszają vanem w stronę przygód. W swojej detektywistycznej karierze spotkali już Batmana, uciekali przed wybudzonym dinozaurem i połączyli siły z modelką Gigi Hadid.
W nowych odcinkach czekają ich spotkania z gwiazdami!
- Legendarna piosenkarka Cher zaprasza ekipę nastoletnich detektywów na urodzinowy rejs luksusowym jachtem. Niestety niespodziewanie zabawę zakłócają duchy-rekiny.
- Słynny aktor Sean Astin, który grał Sama we „Władcy pierścieni”, jest dobrym znajomym Daphne. Drużyna spotyka go podczas tropienia roślinnego potwora.
- Aktor Morgan Freeman nagrywa film dokumentalny o duchu Jeana Lebeau – ekipa detektywów bardzo chce wziąć udział w produkcji. Przyjaciele nie wiedzą jeszcze, że więzienna zjawa wciąż straszy.
- Aktorka i mistrzyni kina akcji Lucy Liu zaprasza nastolatków do swojego niezwykłego muzeum. Kiedy Daphne, Fred, Kudłaty, Velma i Scooby oglądają wystawę, jedna z rzeźb ożywa i przegania zwiedzających.
- Aktorka Jessica Biel wybiera się z bohaterami w podróż do Afryki. Jednak zamiast buszować po safari, postaci trafiają na gigantycznego, siejącego spustoszenie goryla. Kluczem do rozwikłania jego zagadki będzie odkodowanie zaszyfrowanego dziennika.
A to tylko jedne z wielu gwiazd, które pozna gang młodych detektywów. Przed nimi również poszukiwania złotego mikrofonu, występ w telewizyjnym quizie i spotkanie z kosmitami.
Nowe odcinki „Scooby-Doo i… zgadnij kto?” już w poniedziałek 3 maja o 15:00 na antenie Boomeranga. Emisja premierowych epizodów codziennie o 15:00.
O Boomerang
Boomerang to kanał telewizji kablowej i satelitarnej, który swoim odbiorcom przez 24 godziny na dobę dostarcza powodów do śmiechu. Stacja prezentuje skierowane do dzieci w wieku 4-7 lat seriale animowane, które zapewniają lekką, pełną humoru rozrywkę zarówno najmłodszym, jak i ich rodzicom. Obok popularnych kreskówek, takich jak „Wyluzuj, Scooby-Doo!”, „Tom i Jerry Show”, „Nowe Zwariowane Melodie”, na widzów czekają też ich ulubione postacie z takich produkcji jak „Jaś Fasola”, „Angelo rządzi”, „Grizzy i lemingi”, „Dorotka i Czarnoksiężnik z Krainy Oz” czy „The HAPPOS Family”. Boomerang jest dostępny w 140 milionach domów w 165 krajach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Ameryki Łacińskiej i Azji. Właścicielem marki Boomerang jest WarnerMedia.
Biuro prasowe, Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa
Barbara Izowska Senior Marketing & PR Manager Eastern Europe & Poland | Katarzyna Tumielewicz Marketing & PR Manager katarzyna.tumielewicz@warnermedia.com tel. +48 22 43 86 104 | Joanna Hała PR Manager | dotrelations joanna.hala@dotrelations.pl +48 690 995 770
|
![Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba Biuro prasowe](/files/_uploaded/glownekonf_574828242,w_299,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba
![Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce](/files/_uploaded/glownekonf_262925430,w_254,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
![Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa](/files/_uploaded/glownekonf_1377003196,w_230,wo_300,ho_169,_small.jpg)
Edukacja sensoryczna to więcej niż zabawa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
![](/files/1922771799/n-innowacje_1.png)
Jedynka Newserii
![](/files/1922771799/n-biznes_1.png)
Dom i ogród
![](/files/1922771799/majdan-dom-foto-ram,w_274,_small.jpg)
Radosław Majdan: Jestem zniesmaczony tym, ile czasu poświęciliśmy na załatwianie pozwoleń na budowę domu. Teraz zastanawiamy się, czy nie wybrać planu B
Były piłkarz przyznaje, że w przypadku jego małżeństwa droga do budowy wymarzonego domu w Konstancinie-Jeziornie okazała się niezwykle długa, kręta i bardziej skomplikowana, niż się spodziewali. Uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń trwało ponad dwa lata i nie zakończyłoby się sukcesem, gdyby nie pomoc specjalisty, który miał w tym doświadczenie. W obliczu tych problemów i kolejnych wyzwań przyszło jednak zwątpienie i myśl o rezygnacji z kontynuowania tego projektu. Radosław Majdan podkreśla jednak, że niezależnie od tego, jaką decyzję podejmą, za jakiś czas będą mieli własny, piękny dom.
Problemy społeczne
Miasta będą się starzały wolniej niż reszta kraju. Jednak w niektórych do 2050 roku seniorzy będą stanowić 37 proc. populacji
![](/files/1922771799/kmon-karpinska-seniorzy-foto2-1,w_133,_small.jpg)
Udział osób starszych w populacji Polski będzie się stopniowo zwiększał i w 2050 roku wyniesie 34 proc. Dla porównania w 12 największych miastach będzie to 31 proc. – wynika z raportu Centrum Analiz i Badań Unii Metropolii Polskich. To oznacza, że metropolie – chociaż nie wszystkie – będą się starzeć nieco wolniej niż reszta kraju. Z tym procesem wiąże się szereg wyzwań dla samorządów i zadań związanych m.in. z przygotowaniem usług dla zróżnicowanej grupy seniorów i dostosowania przestrzeni miejskiej.
Farmacja
Nowoczesne formy podania leków pozwalają uniknąć hospitalizacji. To duże ułatwienie dla pacjentów z chorobami przewlekłymi
![](/files/1922771799/podanie-ma-znaczenie-foto,w_133,_small.jpg)
Opracowywanie nowoczesnych form podania leków to odpowiedź na stale rosnącą liczbę pacjentów z chorobami przewlekłymi, m.in. onkologicznymi, hematologicznymi i psychiatrycznymi. Jeden zastrzyk zamiast codziennego łykania tabletek, wlewów czy klasycznych chemioterapii ułatwia życie pacjentom, pozwalając im uniknąć hospitalizacji, stresu i ryzyka z tym związanego oraz szybciej wrócić do codziennych zajęć. To także korzyść dla personelu medycznego i systemu ochrony zdrowia. Inicjatorzy kampanii „Podanie ma znaczenie” podkreślają, że pacjent powinien mieć wpływ na wybór formy przyjmowanego leku.