Komunikaty PR

Odcinek specjalny i maraton „Craig znad Potoku” w Cartoon Network

2022-02-01  |  10:00
Biuro prasowe

W lutym w Cartoon Network prym będą wieźć przyjaciele. Stery przejmuje ekipa z Herkleton: stacja zaprasza na maraton „Przyjaciele znad Potoku”, a także na emisję odcinka specjalnego „Wojna o flagę”, który jest finałem najnowszego, 3. sezonu kreskówki. Maraton startuje już w sobotę 5 lutego o 10:45, a premiera odcinka specjalnego odbędzie się w sobotę 12 lutego o 10:45 – tylko w Cartoon Network.  

 

Fabuła serialu „Craig znad Potoku” zmienia się z odcinka na odcinek: w jednym z nich bohaterowie próbują odnaleźć się w zaśnieżonym miasteczku, gdzie zaspy pokryły krajobraz Herkleton. W innym przygotowują w tajemnicy specjalne prezenty na Dzień Ojca. W poszukiwaniu tych prezentów przechodzą nawet przez skąpany w ciemności most nad Przepustem, aby niespodziewanie dotrzeć do ukrytej Drugiej Strony Potoku.

 

Tytułowy Craig może zawsze liczyć na trójkę kumpli: charakterną Kelsey wraz z jej kompanem ptaszkiem Mortimorem i optymistycznego J.P. Dzięki emisji maratonu „Przyjaciele znad Potoku” widzowie mogą spędzać lutowe soboty i niedziele z odcinkami serialu. Cała trójka połączy siły, aby do spółki wraz z młodszą siostrą Craiga założyć domowe przedszkole i opiekować się młodszymi kolegami i koleżankami.

 

W drugi weekend trwania maratonu odbędzie się premiera 5-częściowego odcinka specjalnego „Wojna o flagę”, który jest wielkim finałem 3. sezonu kreskówki. To historia pojedynków odbywających się nad Potokiem. Różne drużyny, jak grupa Króla Xaviera i grupa Craiga, mobilizują swoich członków do udziału w bitwie o zdobycie cennej flagi. Dlaczego toczą się zacięte walki? Wszystko przez to, że już w latach 70. utarczki rozpoczęli Pierwsi Potokersi: dzieciaki, które w przeszłości królowały w tamtym regionie. Główni bohaterowie muszą znaleźć sposób na zakończenie potyczek i odkrycie, co wywołało pierwotne bitwy w czasie Pierwszych Potokersów.

 

 

Premiera maratonu „Przyjaciele znad Potoku” już w sobotę 5 lutego o 10:45 w Cartoon Network. Emisja w soboty i niedziele o 10:45.

Premiera 5-częściowego odcinka specjalnego „Wojna o flagę” w sobotę 12 lutego o 10:45.

Emisje powtórne 13 lutego o 12:30, 19 lutego o 11:40 i 27 lutego o 11:40.

 

 

 

 

O Cartoon Network

Cartoon Network, będący częścią WarnerMedia, to numer jeden wśród kanałów dziecięcych oferujący przepełnione humorem, angażujące i uznane na całym świecie produkcje dla dzieci i ich rodzin: „Ben 10”, „Craig znad potoku”, „DC Super Hero Girls”, „Steven Universe”, „Niesamowity świat Gumballa”, „Młodzi Tytani: Akcja!”, „Victor i Valentino” i wiele innych. Oglądany w ponad 185 krajach, w ponad 450 milionach domów i w 33 językach, Cartoon Network inspiruje kolejne pokolenia twórców i innowatorów. Wielokrotnie nagradzane inicjatywy prospołeczne – Stop Bullying: Speak Up i CN Bądź kumplem, nie dokuczaj – są często wykorzystywane przez dzieci i dorosłych poszukujących narzędzi, które mogą pomóc w radzeniu sobie z palącym problemem dokuczania.

 

Biuro prasowe, Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa

Barbara Izowska

Senior PR & Marketing Manager CEE

Benelux and GAS

Katarzyna Tumielewicz

Marketing & PR Manager

katarzyna.tumielewicz@warnermedia.com

tel. +48 22 43 86 104

Joanna Więckowska

Project Manager | dotrelations

joanna.wieckowska@dotrelations.pl 

+48 690 995 770

 

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Innowacyjna przestrzeń edukacyjna – STEM Kindloteka – debiutuje w gliwickim Biblioforum Biuro prasowe
2025-06-12 | 06:00

Innowacyjna przestrzeń edukacyjna – STEM Kindloteka – debiutuje w gliwickim Biblioforum

Gliwice dołączyły do ogólnopolskiej sieci Amazon STEM Kindlotek – przestrzeni edukacyjnych wspierających rozwój dzieci i młodzieży w obszarach nauk ścisłych
Dziecko Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba
2024-12-23 | 01:00

Powrót na Lwią Skałę z zestawami LEGO Simba

Klocki LEGO dla młodych odkrywców! Zestaw Lwiątko Simba to doskonały sposób na przybliżenie najmłodszym przygód „Króla Lwa”. Dzieci od 6 roku życia
Dziecko Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce
2024-12-20 | 11:00

Avionaut wspiera SOS Wioski Dziecięce

W okresie świątecznym polski producent fotelików samochodowych, firma Avionaut, zaangażował się w akcję charytatywną na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W ramach

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Dorota Gardias: Do sklepu czy na działkę najczęściej jeżdżę rowerem. W drodze do pracy ciężko byłoby mi utrzymać fryzurę, a przed kamerą muszę dobrze wyglądać

Pogodynka zachęca do refleksji nad swoimi nawykami i wprowadzania takich zmian, które mogą mieć długofalowe korzyści zarówno dla środowiska, jak i dla naszego zdrowia. Jej zdaniem nawet drobne gesty, takie jak: oszczędzanie wody, unikanie plastiku czy korzystanie z roweru zamiast jazdy samochodem, mają wpływ na poprawę jakości naszej planety. Dorota Gardias przekonuje, że kiedy tylko może, to nie wsiada za kierownicę auta, ale wybiera jednoślad, bo w ten sposób przyczynia się do zmniejszenia emisji CO2 i dba o czystsze powietrze w swojej okolicy.

Konsument

Konflikty i żywioły wpływają na wakacyjne plany Polaków. Bezpieczeństwo coraz ważniejsze przy wyborze letniej destynacji

Sytuacja geopolityczna i pogodowa sprawia, że Polacy coraz rozważniej podchodzą do wyboru wakacyjnych kierunków. Choć nieprzewidziane zdarzenia mogą się zdarzyć w każdym miejscu na świecie, to minimalizowaniu ryzyka służą m.in. sprawdzanie ostrzeżeń dla podróżnych na stronach Ministerstwa Spraw Zagranicznych, rejestracja w systemie Odyseusz, który zadziała w razie kryzysowej sytuacji, a także wyjazd z ubezpieczeniem turystycznym. Koszty ewentualnego leczenia czy repatriacji znacząco przewyższają bowiem wysokość składki.

Farmacja

Na horyzoncie nowe terapie w leczeniu rdzeniowego zaniku mięśni. Rosną wyzwania w opiece nad dorosłymi pacjentami w Polsce

Polska należy do światowej czołówki w diagnostyce i leczeniu rdzeniowego zaniku mięśni (SMA). Do tego sukcesu przyczyniły się m.in. badania przesiewowe noworodków, dostęp do terapii oraz przełomowa decyzja o włączaniu do leczenia kobiet z SMA w czasie ciąży. Teraz trwają prace nad nowymi cząsteczkami, które mogą jeszcze bardziej poprawić sytuację pacjentów. Mimo wielu sukcesów eksperci wskazują na konieczność rozwiązania kilku istotnych kwestii, które utrudniają opiekę nad chorymi, zwłaszcza dorosłymi.