OSHEE REBEL – dawka owoców i witamin w środku zimy
OSHEE zaprasza do odkrycia galaktycznej serii napojów REBEL. Wzbogacone ekstraktem z schisandry, wody witaminowe uwodzą orzeźwiającym smakiem soczystych owoców takich jak arbuz, pitaja oraz aloes. Oto pełnia smaku nawet w samym środku zimy!
Seria napojów OSHEE to propozycja dla tych, którzy lubią spędzać czas w stylu REBEL. Napoje łączą w sobie właściwości popularnych izotoników i lubianej wody witaminowej. Zadbają o odpowiednie nawodnienie, a także solidną dawkę witamin. OSHEE REBEL zaspokoi pragnienie podczas aktywnych zimowych dni spędzonych na stoku. Jesteś zwolennikiem klasyki i wybierasz szusowanie na nartach? Czy może szukasz dodatkowego dreszczyku adrenaliny i uwielbiasz snowboardowy freeride w lekkim, białym puchu? Z gracją wykonujesz piruety na tafli lodowiska? Zawsze wtedy, gdy poczujesz spadek mocy, warto sięgnąć po porcję niesamowitej energii zamkniętą w pysznym napoju o egzotycznym smaku.
W czym zatem tkwi sekret OSHEE REBEL? To tajemnicza schisandra, inaczej zwana jagodą wiecznej młodości. Pochodząca z Dalekiego Wschodu roślina posiada wiele właściwości prozdrowotnych. Stosowana od wielu tysięcy lat, doskonale zda egzamin także w XXI wieku. Przeciwdziała zmęczeniu fizycznemu i psychicznemu, poprawia pamięć i koncentrację i podnosi odporność organizmu i przyspiesza proces zdrowienia. Dzięki temu szybciej zregenerujesz się nawet po intensywnym wysiłku. A do tego uznawana jest za naturalny afrodyzjak!
Napoje OSHEE REBEL zostały wzbogacone unikalną kompozycją witaminową, która dodatkowo podnosi efekt prozdrowotny. Zawartość witamin z grupy B (niacyna, biotyna, witamina B6 i B12) wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i krwionośnego oraz pracę mięśni. W butelkach OSHEE REBEL nie znajdziemy sztucznych aromatów, barwników, konserwantów.
W linii dostępne jest 5 wariantów smakowych: pitaja, aloes, arbuz, mango-pomarańcza-kardamon oraz czerwona pomarańcza i guarana.

Jak pestycydy trafiają na nasze stoły? - nowy raport ujawnia niespójności w polityce UE

Czy dzieci mogą jeść pieczarki i od jakiego wieku jest to bezpieczne?

Polacy mylą piwo alkoholowe i bezalkoholowe - połowa z nich chce zakazu reklamy dla obu wariantów
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Mika Urbaniak: Cały czas tworzę i mam w szufladzie dużo utworów. Teraz kończę moją nową płytę i mam nadzieję, że znowu sporo się będzie wokół mnie działo
Artystka pracuje właśnie nad nową płytą, która ma się ukazać jesienią. Będzie to piąty album w jej karierze i powrót po sześciu latach przerwy. Zwiastunem tego wydawnictwa jest singiel „Co masz na myśli?”. Mika Urbaniak zaznacza, że nowe kompozycje odzwierciedlają jej przemyślenia na temat miłości, siły, nadziei i odnajdywania siebie, a także pułapek przemysłu muzycznego, w którym – jej zdaniem, kobiety radzą sobie coraz lepiej i są bardziej pewne siebie. Jeśli natomiast chodzi o warstwę muzyczną tego krążka, to oprócz powrotu do hip-hopowych korzeni, będzie także można usłyszeć wpływy funku i popu.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Farmacja
Endometrioza przez lata pozostawała lekceważonym problemem. Mimo że cierpi na nią 14 mln kobiet w Europie

Coraz więcej państw UE kompleksowo zaczyna się zajmować problemem endometriozy. W tej grupie państw jest także Polska, która od lipca wprowadziła nowy model bezpłatnej diagnostyki i opieki dla pacjentek z tą chorobą oznaczającą dla nich życie z chronicznym bólem. Podczas ubiegłotygodniowej debaty w Parlamencie Europejskim europosłowie wezwali Komisję Europejską do większej inicjatywy na forum unijnym: opracowania strategii walki z endometriozą i skierowania większych środków na badania nad tą chorobą.