Komunikaty PR

Osiedle Przy Jeziorach. Nowe domy w granicach miasta

2022-10-06  |  13:00
Biuro prasowe

Domy na przedmieściach Poznania i mieszkania w mieście – w takim kształcie rozwija się niemal cały poznański rynek pierwotny. Nowe osiedla domów wolnostojących, czy bliźniaczych, ale w granicach Poznania zachwycają klientów, między innymi dlatego, że jest ich mniej, choć nie tylko. Przykładowo Osiedle Przy Jeziorach pozwala na nieograniczony dostęp do centrum, a z drugiej strony gwarantuje sąsiedztwo Strzeszyna i Jeziora Rusałka. Deweloper More Place realizuje z sukcesami już III etap inwestycji.

 

Komfortowych, przestronnych domów w granicach miasta Poznania przybywa najwolniej i niemal każdy klient na rynku pierwotnym już się do tej sytuacji przyzwyczaił. Często w ofertach deweloperów po prostu dominuje budownictwo wielorodzinne – gwarantujące inwestorom większą rentowność, pozwalające trafić do szerszej grupy klientów dzięki zróżnicowanym powierzchniom. Zazwyczaj takie mieszkania są też bezpieczną przystanią dla kapitału, który na koncie bankowym topnieje ze względu na inflację. - Nasza firma zdecydowała, by swoją inwestycją o nazwie Osiedle Przy Jeziorach przełamać ten schemat, dlatego oferujemy przestronne domy przy poznańskich jeziorach, ale też z dostępem do transportu publicznego, co ma znaczenie już dziś, a z pewnością będzie jeszcze ważniejsze w przyszłości. Przystanek autobusowy znajduje się około 2 minuty spaceru od inwestycji. W sąsiadujących Złotnikach jest do dyspozycji węzeł przesiadkowy Poznańskiej Kolei Metropolitalnej, gdzie można zostawić auto i przesiąść się do szynobusa jadącego do centrum – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu More Place. Nowe domy od dewelopera spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem – takiego „produktu” brakowało na poznańskim rynku. – Z pewnością taka inwestycja była w Poznaniu wyczekiwana, zwłaszcza wśród rodzin z dziećmi. Wraz z kolejnymi budowanymi domami, osiedle stało się jeszcze bardziej rozpoznawalne. Klienci chętnie odwiedzają budowę, jak i gotowy lokal pokazowy. Dzięki temu w pełni poznają nasz projekt i go doceniają – zauważa Tomasz Pietrzyński.

 

Nowy, pachnący jeszcze świeżością dom od dewelopera w granicach miasta to mnóstwo zalet. Pozwala wykończyć wnętrza według własnych preferencji, cieszyć się przestronnym, zielonym ogrodem, ale też korzystać łatwego dojazdu do centrum. W tej okolicy, w promieniu 2-3 km od Jeziora Kierskiego, Jeziora Kierskiego Małego, a także Jeziora Strzeszyńskiego nie powstaje żadna inwestycja. Osiedle Przy Jeziorach cieszy się sporą popularnością i blisko 40 lokali w zabudowie bliźniaczej zostało sprzedanych.

 

Domy na Osiedlu Przy Jeziorach, oprócz lokalizacji w granicach miasta wyróżniają się przestrzenią i są dostępne w dwóch wariantach powierzchni, tj.: 111,47 i 110,44 m kw. Na parterze każdego domu, oprócz salonu, kuchni i łazienki, znajduje się przestrzeń na dodatkowy pokój lub nawet dwa takie pomieszczenia – jest to uzależnione od wybranego wariantu. Z kolei na piętrze są dwie sypialnie, przestronna łazienka, garderoba, a także pomieszczenie gospodarcze, które można zaaranżować jako pralnię i suszarnię.

Proponujemy rozwiązanie projektowe każdego domu z dachem spadzistym, a klienci doceniają taką klasyczną architekturę. Budowa III etapu inwestycji trwa i aktualnie w sprzedaży mamy pięć lokali bliźniaczych, dlatego warto zgłosić się do naszego biura sprzedaży odpowiednio wcześniej – podsumowuje Tomasz Pietrzyński z firmy More Place.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór Biuro prasowe
2025-04-25 | 06:00

Jak czytać rzuty mieszkań i uniknąć przykrych niespodzianek? AI ułatwia wybór

Zakup mieszkania to decyzja, której skutki odczuwamy przez lata. Metraż i liczba pokoi są ważne, ale to układ pomieszczeń decyduje o tym, czy nowe mieszkanie będzie
Dom EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.
2024-12-20 | 01:00

EXTRA POWER 20 – nowe szczytowe źródło ciepła w ofercie Termet S.A.

EXTRA POWER 20 to odpowiedź firmy Termet na typowe problemy z eksploatacją pomp ciepła w okresie najwyższego zapotrzebowania na ciepło. Podczas silnych mrozów, gdy pompa ciepła nie
Dom Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?
2024-12-19 | 14:40

Wyzwania bożonarodzeniowe. Jak kontrolować zachcianki i pokusy jedzeniowe?

Choinka, mikołaj, prezenty, pierwsza gwiazdka, rodzinna atmosfera – z czym jeszcze kojarzy nam się Boże Narodzenie? Oczywiście, że z suto zastawionym stołem, na którym

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.

Problemy społeczne

37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.

Problemy społeczne

Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.