Komunikaty PR

Pokaz mody Macieja Zienia w oprawie kolekcji Tubądzin

2022-11-28  |  10:50
Biuro prasowe

Najnowszy pokaz Macieja Zienia o wdzięcznej nazwie Bloom, wyróżniał się nie tylko fenomenalnymi kreacjami, ale również niezwykle dopracowaną scenografią. Event udekorowały płyty wielkoformatowe Balance Stone o klasycznym sznycie. Kolekcja stworzona przez projektanta dla Grupy Tubądzin przyciągała wzrok gości, którzy chętnie fotografowali się na jej tle.

Balance Stone to linia inspirowana fascynującą odmianą portugalskiego marmuru – Alpine. Jasna kolorystyka i subtelne szaro-beżowe użylenie tworzą harmonijną kompozycję, która wprowadza do wnętrz łagodność i spokój. Właśnie na tym zależało projektantowi.

- Chciałem, aby kolekcja Bloom została odpowiednio wyeksponowana, a jej charakter został dodatkowo podkreślony. – mówi Maciej Zień. - Dzięki płytom Balance Stone udało się to bezbłędnie. Stworzona przeze mnie linia ma w sobie kunszt i blask, który idealnie wpisał się w koncepcję nie tylko całego wydarzenia, ale także moich ulubionych motywów. – wyjaśnia.

Płyty Balance Stone dzielą także z kolekcją Bloom inspirację z natury. Podczas pokazu monumentalność kamienia finezyjnie połączyła się z subtelnością róż, które projektant ujrzał podczas swojej ostatniej podróży do Paryża. Zapewniło to niezwykły efekt wizualny, który zadziałał na wyobraźnię gości. Odnosiło się wrażenie, że rośliny wspinają się po skałach, tworząc doskonałą jedność.

- Kolekcja Bloom jest przepełniona radością życia i wolnością, które płyną wprost z natury – podobnie jak płyty ceramiczne Balance Stone. Chciałbym, żeby każdy znalazł w niej coś dla siebie. Dlatego też jest tak różnorodna i wielowymiarowa. Często wykorzystywałem naturalne, szlachetne materiały, które –tak jak ceramika – są niezwykle wdzięcznym polem do działania. – podsumowuje projektant.

Łagodność kremowego marmuru linii Balance Stone równoważy kunsztowna, geometryczna mozaika. Dekor ma kształt regularnego wzoru, dzięki czemu jeszcze bardziej podkreśla piękno kamienia. Balance Stone świetnie sprawdzi się w towarzystwie dodatków utrzymanych w dowolnym stylu.

Gresy wielkoformatowe występują w dwóch wersjach - matowej i polerowanej oraz w wymiarach 120 × 240, 120 × 120 oraz 60 × 120 cm. Wkrótce dołączy do nich nowy wymiar 120 x 275 cm. Dedykowana mozaika ma rozmiar 30 x 30 cm.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Gwiazdy Zapytaliśmy Gardias, Cichopek, Herbuś i innych, skąd czerpią satysfakcję! Biuro prasowe
2024-07-15 | 14:00

Zapytaliśmy Gardias, Cichopek, Herbuś i innych, skąd czerpią satysfakcję!

Czym jest satysfakcja we wnętrzach? Jak ją znaleźć? Gdzie szukać pomysłów, by stworzyć przestrzeń, która nie tylko zachwyca, ale również koi i dodaje energii?
Gwiazdy Co numerologia mówi nam o brytyjskiej rodzinie królewskiej?
2024-07-08 | 01:00

Co numerologia mówi nam o brytyjskiej rodzinie królewskiej?

Brytyjska rodzina królewska od lat wywołuje skrajne emocje – i to nie tylko wśród Brytyjczyków. Cały świat przeżywał śmierć księżnej Diany, celebrował śluby
Gwiazdy BRAK ZDJĘCIA
2024-07-03 | 11:00

Kamila Urzędowska współpracuje z projektantką Izabelą Łapińską

Wcielającą się w postać Jagny w ,,Chłopach” Kamilę Urzędowską doceniają widzowie oraz branża filmowa w Polsce i za granicą. Podczas 74. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Bogumiła Wander

Bogumiła Wander: Bardzo tęsknię za telewizją, oglądam bez przerwy. Żałuję, że tak wcześnie odeszłam z pracy

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Bogumiły Wander, jednej z najbardziej cenionych postaci polskiego świata medialnego. Z tej okazji pragniemy podzielić się z Państwem jednym z ostatnich wywiadów, jakich udzieliła naszej redakcji.

Dom i ogród

Beata Pawlikowska: Wiele razy planowałam życie w różnych miejscach z dala od Polski. Kupiłam nawet kawałek dżungli w Amazonii

Podróżniczka zaznacza, że choć do tej pory przemierzyła świat wzdłuż i wszerz, odwiedzając wiele nietuzinkowych zakątków, to najbardziej ze wszystkich ukochała sobie dżunglę amazońską. Ma do tego miejsca ogromny sentyment, lubi tam wracać i ładować życiowe akumulatory. Jak zaznacza, przebywanie wśród Indian, którzy są niezwykle dobrzy, prawdomówni i uczciwi, przywraca jej wiarę w ludzi i w lepszy świat. Beata Pawlikowska cieszy się również z tego, że kiedyś udało jej się kupić kawałek dżungli i ten wyjątkowy nabytek ma dla niej szczególne znaczenie.

Handel

Branża kosmetyczna z coraz większym wpływem na krajową gospodarkę. Polska jest piątym największym eksporterem kosmetyków w UE

Z najnowszego raportu „Kosmetyczna Polska”, który opublikowano po siedmiu latach od poprzedniego raportu o stanie sektora, wynika, że krajowa branża kosmetyczna jest w dobrej kondycji, z roku na rok się rozwija, a jej znaczenie zarówno dla polskiej gospodarki, jak i eksportu rośnie. Zmieniają się odbiorcy polskich kosmetyków, co związane jest z brexitem i sankcjami nałożonymi na Rosję. Prognozy zakładają dalszy wzrost wartości sektora, jednak stoi przed nim wiele wyzwań, z których najważniejsze dotyczą implementacji przepisów Europejskiego Zielonego Ładu.

Ochrona środowiska

Ocieplenie się klimatu oznacza poważne zmiany leśnego ekosystemu. Sosny, świerki czy modrzewie będą stopniowo zastępowane innymi gatunkami

Sosna zwyczajna, świerk pospolity, modrzew europejski i brzoza brodawkowata zajmują dziś 75 proc. powierzchni lasów w Polsce. Te cztery gatunki są najbardziej wrażliwe na wzrost temperatury i jego pośrednie skutki. Wielomiesięczne okresy suszy i gwałtowne huragany osłabiają drzewostany, które następnie padają ofiarą patogenów pojawiających się w naszym klimacie. – Nie grozi nam wylesienie, tylko wyparcie jednych gatunków przez inne. W konsekwencji czeka nas rewolucyjna zmiana ekosystemów – ocenia przyrodnik, dr hab. Krzysztof Świerkosz, prof. Uniwersytetu Wrocławskiego.