Komunikaty PR

Pokémony w Centrum Handlowym Reduta! Weź udział w wydarzeniu pełnym atrakcji i

2023-09-19  |  12:30
Biuro prasowe
Do pobrania docx ( 0.06 MB )

Niezwykła przygoda z Pokémonami nadchodzi! Już 23 września warszawskie Centrum Handlowe Reduta stanie się areną rozrywki dla dzieci i ich rodziców. Wydarzenie pełne gier, zabaw i niespodzianek zapewni niezapomniane wspólne chwile. Na uczestników czeka niesamowity labirynt, turnieje z nagrodami, kreatywne warsztaty oraz bezpłatna wata cukrowa!


Pokémon to ikona rozrywki, zdobywająca serca ludzi na całym świecie od prawie 30 lat. Legendarna japońska marka to nie tylko kultowy serial anime i gry wideo, ale również kolekcjonerskie karty, zabawki, gry planszowe i wiele więcej. Przekraczając kolejne granice, Pokémon łączy pokolenia pokazując świat pełen fascynujących stworzeń i niekończących się emocji!

Już w sobotę 23 września Centrum Handlowe Reduta zamieni się w magiczną przestrzeń pełną atrakcji dla fanów Pokémon! Od 12:00 do 18:00 na uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji i stref tematycznych. Najmłodsi będą mogli wejść do prawdziwego labiryntu, a jego pokonanie zostanie nagrodzone – wszyscy śmiałkowie otrzymają żeton, dzięki któremu będą mogli wylosować fantastyczne gadżety.

Dzieci powyżej 8 roku życia mają szansę sprawdzić swoje zdolności artystyczne na stanowisku do malowania figurek do gier. W centrum dostępna będzie również maszyna z przypinkami, które dzieci mogą dowolnie przyozdobić oraz wypożyczalnia gier planszowych. Ponadto, na terenie galerii będzie przechadzała się Mega Maskotka Pikachu, z którą będzie można zrobić sobie zdjęcie.

Podczas eventu w strefie FUNów na odwiedzających czekać będzie popularny youtuber Kushi, który zagra z dziećmi w grę mobilną Pokémon GO, rozda autografy i wyjaśni tajniki świata Pokémonów. Fani będą mieli również szansę na wymianę kolekcjonerskich kart. Ofertę wydarzenia wzbogaci także marka nerd hunters, która przygotuje specjalne stoisko z gadżetami ze świata Pokémon.

O 14:00 uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w turnieju w grę planszową Labyrinth  Pokémon. Z kolei o 16:00 na odwiedzających centrum czekać będzie turniej gier zręcznościowych. Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody. Spieszcie się! Zawody objęte są zapisami, a maksymalna liczba uczestników w jednym turnieju to 16 osób.

Przez cały dzień będzie można również wziąć udział w dodatkowych zajęciach tematycznych w Piątym Wymiarze. To wyjątkowa, bezpłatna strefa w Centrum Handlowym Reduta, w której można odkrywać, doświadczać i bawić się przy wykorzystaniu wszystkich pięciu, a nawet siedmiu zmysłów! Już o 14.00 odbędą się warsztaty robienia labiryntów dla dzieci w wieku 2-5 lat „Znajdź swojego Pokémona”, natomiast o 15.00 zapraszamy na „Pokémonowe origami” – warsztaty origami dla dzieci w wieku 5-10 lat. Zapraszamy do zapisów na zajęcia organizowane przez cały rok.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne! Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na stronie: https://atrium-reduta.pl/pokemony-opanowuja-redute/.

Harmonogram oraz więcej szczegółów na temat wydarzeń organizowanych w CH Reduta znajduje się na stronie https://atrium-reduta.pl/.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Jej Wysokość Sylvia Królowa Szwecji z wizytą w warszawskiej Spynce Biuro prasowe
2023-09-29 | 12:00

Jej Wysokość Sylvia Królowa Szwecji z wizytą w warszawskiej Spynce

W czwartek, 28 września 2023 Jej Wysokość Sylvia Królowa Szwecji odwiedziła punkt opieki i edukacji dla dzieci ukraińskich uchodźców – Spynka, działający przy ul.
Dziecko SOHO by Yareal wzbogaca ofertę dla najmłodszych
2023-09-29 | 10:00

SOHO by Yareal wzbogaca ofertę dla najmłodszych

Park linearny, prawie 300 mieszkań i kolejnych 10 nowych lokali usługowych zostanie przekazanych na przełomie roku nowym mieszkańcom i użytkownikom w SOHO by Yareal. Wielofunkcyjny kompleks
Dziecko Ekspert podpowiada, jak unikać błędów w rozszerzaniu diety najmłodszych
2023-09-27 | 15:30

Ekspert podpowiada, jak unikać błędów w rozszerzaniu diety najmłodszych

Właściwe komponowanie diety w pierwszych latach życia jest niezwykle istotne dla prawidłowego rozwoju młodego organizmu. Niestety istnieje wiele nieścisłości związanych z rozszerzaniem

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Anita Sokołowska: W tym sezonie teatralnym podejmę się reżyserii. To dla mnie coś zupełnie nowego

Aktorka docenia to, że tegoroczne wakacje przyniosły jej tak wyczekiwane chwile odpoczynku i wytchnienia. Wreszcie miała czas na spotkania ze znajomymi i na regularną aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Zdecydowała się również rozpocząć przygodę z windsurfingiem. W nowy sezon teatralny wkracza z nową energią, a jesień w tym roku dla aktorki zapowiada się szczególnie pracowicie. Anitę Sokołowską nie tylko będzie można zobaczyć na deskach teatru, ale też będzie miała okazję zaprezentować widzom swoje umiejętności reżyserskie.

Sport

Sport i e-sport przyciągają różne typy osobowości. Tradycyjni sportowcy są bardziej ekstrawertyczni i sumienni niż e-sportowcy

Polscy naukowcy dowiedli, że osoby reprezentujące różne formy rywalizacji – sport lub e-sport – mają odmienne cechy osobowości. Okazało się, że w tradycyjny sport angażują się osoby, które są bardziej sumienne i ekstrawertywne. Nie wiadomo jednak, skąd wynika takie zróżnicowanie.

Konsument

Dietetycy zalecają włączenie margaryny do codziennego menu jako element profilaktyki zdrowotnej. Zastąpienie nią masła może znacząco obniżyć spożycie tłuszczów nasyconych

Tłuszcze są niezbędnym składnikiem odżywczym, bo dostarczają potrzebnej energii i pomagają wchłaniać witaminy A, D i E. W diecie ważna jest jednak nie tyle sama ilość, co jakość spożywanego tłuszczu. Zastąpienie nasyconych kwasów tłuszczowych wielo- i jednonienasyconymi znacząco zmniejsza więc ryzyko zaburzeń lipidowych czy rozwoju miażdżycy, prowadzących do problemów z sercem. Dlatego dietetycy zachęcają, by stosować margaryny, które pozwalają ograniczyć spożycie tłuszczów nasyconych nawet o połowę.