Pomóż Organizacjom wygrać zapas karmy i wejdź do akcji „Nakarm koty Z COTE 8” !!
W okresie zimowym żyjące na wolności zwierzęta szczególnie potrzebują naszego wsparcia. Pomocy potrzebują także Organizacje, które zapewniają czworonogom dach nad głową i regularne posiłki. „Zdajemy sobie sprawę z tego jak wielkie znaczenie dla nich ma akcja Nakarm koty z COTE. Dlatego od ponad 7 lat wspieramy je, przekazując corocznie tony karmy dla czworonogów! A pomaganie jest banalnie proste - wystarczy wejść na profil nkzc.vinex.pl i oddać głos na wybraną Organizację. To od zaangażowania nas wszystkich zależy ile karmy trafi w tym roku do jakiej Fundacji.” - podkreśla Zofia Lewandowska Marketing Manager Vinex Slaviantsi Poland Sp. z o.o.- pomysłodawcy akcji.
Na oficjalnym fanpage marki COTE trwa głosowanie. To właśnie użytkownicy Facebooka zadecydują, które organizacje i ile karmy otrzymają
- Nasza akcja pokazuje, że nawet nie wychodząc z domu możemy pomagać. Wystarczy oddać swój głos. Zachęcamy do dzielenia się dobrem, udostępniania informacji o naszej inicjatywie i oczywiście do głosowania. Warto, bo dobro wraca! - dodaje Zofia Lewandowska.
Organizatorzy akcji szacują, że w ramach tegorocznej edycji uda się przekazać karmę o wartości 30.000 zł.
Głosować mogą osoby pełnoletnie za pomocą aplikacji na FB: nkzc.vinex.pl
Partnerami akcji są: CAT EXPERTS, VET EXPERT, HUSSE oraz magazyny: Trzy Koty, Business Woman & Life i ONET.PL

Koniec z długami. Petsy promuje nowe podejście do opieki nad zwierzętami

Bezpieczne święta i sylwester z pupilem

„Woda opadła, psy zostały” – teraz czas na Łódź!
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Maciej Pertkiewicz: Darek „Stolarz” szukał swojej drogi zawodowej i znalazł ją w Polsacie. Jest on dla programu bardzo cenną postacią
Architekt zaznacza, że praca przy realizacji programu „Nasz nowy dom” to dla niego nie tylko ciekawe doświadczenie zawodowe, ale także możliwość spotkania na swojej drodze różnych fachowców. Jedną z takich niezwykle zdolnych i kreatywnych osób jest niewątpliwie Darek „Stolarz”, który niedawno dołączył do popularnego formatu Polsatu. Maciej Pertkiewicz już dostrzega plusy tej współpracy i wierzy, że przed nimi jeszcze wiele nietuzinkowych projektów.
Handel
Polski e-commerce rośnie w siłę. Konsumentów przyciągają przede wszystkim promocje

Rynek e-commerce w Polsce jest już wart ok. 152 mld zł. Rośnie zarówno częstotliwość zakupów, jak i średnia wartość koszyka – wynika z raportu Strategy&. Polacy doceniają wygodę zakupów przez internet, szybką dostawę i łatwy zwrot. Coraz częściej zwracają też uwagę na cenę i chętnie korzystają z promocji. To właśnie ten trend wykorzystuje Amazon.pl, organizując co roku festiwal z okazji Prime Day. W tym roku zaplanowano go po raz pierwszy aż na cztery dni: 8–11 lipca, a nie dwa jak w poprzednich latach.
Problemy społeczne
Do 2029 roku rynek pracy skurczy się o milion pracowników. Przedsiębiorcy wskazują, jak zaktywizować cztery wykluczone dotąd zawodowo grupy [DEPESZA]

W latach 2020–2029 zmiana struktury społecznej doprowadzi do skurczenia się rynku pracy aż o milion pracowników. Trend ten wymusi na pracodawcach konieczność podejmowania konkretnych działań zmierzających do aktywizacji pomijanych dotąd grup społecznych. – Inkluzywność to nie tylko kwestia etyczna, to strategiczna odpowiedź na kryzys demograficzny i niedobór siły roboczej – wskazuje Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.