Komunikaty PR

Porcja zdrowia - sok z czerwonych owoców

2021-04-22  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt
Kamila
Awesome PR girls

E.Platter 55
00-113 Warszawa warszawa
kamila|awesomeprgirls.com| |kamila|awesomeprgirls.com
664048970
www.prawesomeprgirls.com
Do pobrania jpg ( 1.62 MB )

Wiosna to sezon świeżości, która dostarcza pozytywnej energii do działania. Chętniej uprawiamy sport i mamy ochotę na owocowe smaki, a tych w tym czasie nie brakuje! Niektórzy sięgają po owoce, a inni wolą soki. Dla tych drugich mamy nie lada gratkę, sok z czerwonych owoców Limenita. To nie tylko smaczna i zdrowa kompozycja, ale także mieszanka, która pomoże zadbać wiosną o dobry wygląd - poniżej przedstawimy kilka niesamowitych właściwości jej składników.  

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, z tego jaką skarbnicą witamin i minerałów są czerwone owoce.  Zawierają związki fenolowe, działające jako przeciwutleniacze, dzięki którym możemy cieszyć się wspaniałym wyglądem oraz sylwetką. W soku z czerwonych owoców Limenita znajdziemy kompozycję składającą się z malin, wiśni oraz winogron. Jak składniki  poszczególnych owoców wpływają na nasze zdrowie? Sprawdzamy! 

Maliny

To owoce, które są sprzymierzeńcem wszystkich starających się utrzymać sylwetkę, a to dzięki komponentowi o nazwie keton malinowy. Ten cudowny ingredient odpowiada m.in. za spalanie tłuszczu. Co więcej, spożywanie malin wspomaga metabolizm, wzmacnia organizm oraz zapewnia uczucie sytości. 

Wiśnie 

To one pomagają nam ustabilizować cykl dobowy, a to dzięki temu, że zawierają melatoninę. Dzięki wprowadzeniu ich do swojego menu możemy zdrowo się wyspać. Jednak na tym ich zalety się nie kończą. W wiśniowym miąższu znajdują się antyoksydanty, czyli związki mające wpływ na przykład na spowolnienie procesów starzenia się. Co więcej, podobnie jak maliny, mają pozytywny wpływ na przemianę materii. 

Winogrona 

To kolejne w tej kompozycji owoce, których spożycie może pomóc utrzymać sylwetkę. Winogrona zawierają w swoim składzie resweratrol, czyli związek przyczyniający się do zmniejszenia masy ciała. Niemniej jednak, na tym nie koniec właściwości, które służą naszemu wyglądowi. W winogronach znajdziemy także miedź, chrom oraz cynk - to składniki dbające o elastyczność skóry. Oprócz tego, jedzenie tych owoców lub picie soku z nich, sprawi, że nasza skóra nabierze pięknego kolorytu oraz będzie jędrna.

Sok z czerwonych owoców, podobnie jak inne smaki marki Limeñita dostępne są w lodówkach sklepów Auchan, Carrefour, Leclerc, Stokrotka, Makro, w delikatesach K&M i Supersam.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Zdrowie WALCZ, ZWYCIĘŻAJ, ŻYJ! Biuro prasowe
2021-05-07 | 01:00

WALCZ, ZWYCIĘŻAJ, ŻYJ!

Dariusz Gałęzewski – Prezes Fundacji OSHEE i Marcin Jędrychowski  - Dyrektor Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie podpisali list intencyjny będący deklaracją współpracy
Zdrowie BRAK ZDJĘCIA
2021-05-06 | 16:00

Najnowsze dane ze Szpitala Tymczasowego w Warszawie

Szpital Tymczasowy działający przy ul. Rtm. Witolda Pileckiego 99 w Warszawie od kilkunastu tygodni, zgodnie ze swoim charakterem, przyjmuje wyłącznie pacjentów chorych na COVID-19. Ostatnie dane pokazują niewielki spadek liczby
Zdrowie Wirtualna poradnia TY, TO TU!
2021-05-06 | 11:00

Wirtualna poradnia TY, TO TU!

Warszawa-Wrocław, 6 maja 2021 r. W czasie pandemii coraz więcej czasu spędzamy w przestrzeni wirtualnej – odbywa się tu praca, spotkania, również wizyty u specjalistów.

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Iwona Węgrowska: Bardzo chciałabym ważyć 50 kg. Mam jednak problem z zatrzymywaniem się wody w organizmie i często nawet jak mało jem, to wyglądam jak balon

Wokalistka postanowiła wykorzystać ostatnie tygodnie na to, żeby zadbać o formę, zrzucić kilka zbędnych kilogramów i z gracją zaprezentować się na plaży w kostiumie kąpielowym. Założyła sobie, że chce osiągnąć wagę 50 kg. Dlatego też stosuje oczyszczającą dietę dr Dąbrowskiej i całkowicie zrezygnowała z jedzenia mięsa. Piosenkarka przyznaje też, że niezwykle uciążliwe jest dla niej zatrzymywanie się wody w organizmie. Przez to czuje się bardzo niekomfortowo.

Media

Piotr Gruszka: Cierpliwość przydała się w programie „Power Couple”. Pierwszy raz byliśmy tak długo bez dzieci i to był dla nas test

Nowy program TVN „Power Couple” był sprawdzianem zaufania dla par, które wzięły w nim udział. Uczestnicy, aby potwierdzić siłę związku, wykonują ciekawe, a niekiedy czasami nawet ekstremalne zadania. Wśród par, które walczą w pierwszej edycji show, znaleźli się siatkarz Piotr Gruszka wraz z żoną Aleksandrą Szettel-Gruszką. Małżeństwo bardzo dobrze się bawiło na planie programu. Sportowiec zaznacza, że dzięki trudnym konkurencjom jeszcze lepiej poznał swoją żonę i docenił jej wytrwałość.

Robotyka i SI

Sztuczna inteligencja rewolucjonizuje futbol. Analizuje mecz i zagrania zawodników oraz pozwala opracować strategię pod konkretnego przeciwnika

Według szacunków 30–35 proc. bramek podczas meczów piłki nożnej pada w wyniku stałych fragmentów gry. Dogłębna analiza działań ma kluczowe znaczenie, aby móc je maksymalnie zoptymalizować, a tym samym uzyskać przewagę nad rywalami. Dzięki sztucznej inteligencji można łatwo zanalizować wybrane fragmenty gry poszczególnych zawodników czy sprawdzić taktykę. Kamery wspierane przez SI pozwalają mierzyć prędkość podań, rotację piłki czy śledzić pozycje zawodników. Co równie ważne, sztuczna inteligencja może przewidywać szanse powodzenia dla różnych taktyk gry. Takie rozwiązania są już dostępne w polskiej piłce.