Komunikaty PR

Premiera „Everwood” w Warner TV

2022-06-21  |  10:00
Biuro prasowe

Serial „Everwood” był pierwszym aktorskim domem dla wielu przyszłych gwiazd Hollywood. Emily VanCamp, Chris Pratt, Kristen Bell – wszyscy oni pojawili się w produkcji o amerykańskiej rodzinie, która sprowadziła się do tytułowego miasteczka z Nowego Jorku. Widzowie będą mogli śledzić losy Brownów, Abbottów i innych mieszkańców podczas emisji wszystkich 4 sezonów. Premiera w Warner TV już w czwartek 23 czerwca o 17:10.

 

Emily VanCamp i Chris Pratt wcielili się w rolę nastoletniego rodzeństwa Abbottów. Mieszkali wraz z rodziną w tytułowym miasteczku Everwood. Wkrótce mieli poznać rodzeństwo Brownów, które przyjechało tam razem z ojcem, lekarzem Andym, po śmierci ich matki.

To właśnie rodzina Brownów znajduje się w centrum wydarzeń serialu. Jednak inne postaci były na tyle intrygujące, że pozwoliły wcielającym się w nie młodym odtwórcom i odtwórczyniom ról na popis ich umiejętności aktorskich. W ten sposób VanCamp i Pratt, a także początkująca aktorka Kristen Bell, zyskali trampolinę do kariery w Hollywood. Dziś są jednymi z topowych nazwisk w branży. Na planie serialu pojawili się również laureat Oscara J.K. Simmons i legenda amerykańskiej branży filmowej Betty White.

Serial „Everwood” rozpoczyna się dramatycznym wydarzeniem. Neurochirurg Andy Brown (Treat Williams) traci żonę, a jego dzieci, 15-letni Ephram (Gregory Smith) i 9-letnia Delia (Vivien Cardone), matkę. W obliczu rodzinnej tragedii lekarz uświadamia sobie, że jego relacje z dziećmi są nadszarpnięte, gdyż przedkładał pracę nad rodzinę. Postanawia zmienić ten stan rzeczy i zacząć życie na nowo, by zbliżyć się do córki i syna. Rozpoczyna pracę w miejscowej klinice. Konfrontuje się z przeszłością, a dzięki temu niespodziewanie tworzy nowe relacje i poznaje życie od innej strony.

Choć większość materiału kręcono w Utah, plan pierwszych odcinków znajdował się w kanadyjskim Calgary. Temperatury były skrajnie niskie: w trakcie panelu z okazji 15-lecia serialu w 2017 roku, Vivien Cardone zdradziła, że jej przymarznięte rzęsy przypominały małe sople lodowe. Aktorzy i reszta ekipy filmowej przyznali, że przeprowadzka do Utah była wyczekiwana, ale wspominają te wydarzenia z rozbawieniem. W trakcie kręcenia wszystkich sezonów serialu obsada zbliżyła się do siebie niczym prawdziwa rodzina.

 

Emisja:

Premiera serialu w czwartek 23 czerwca o 17:10 w Warner TV.

Emisja nowych odcinków od poniedziałku do piątku o 17:10 i 18:05.

Emisja powtórna od poniedziałku do piątku o 13:30 i 14:25.

 

O Warner TV

Warner TV to kanał emitujący kinowe blockbustery oraz nagradzane i uznane na całym świecie seriale. Czerpie z bogatej tradycji marki Warner Bros. Warner TV to przestrzeń dla dobrych historii. To tu spotykają się fani nowoczesnych produkcji i kinowych klasyków. W każdym miesiącu widzowie mogą liczyć na angażujące cykle tematyczne i wciągające maratony kinowych hitów. W stałej ramówce emitowane są klasyki jak m. in. „Dirty Dancing”, „Zabójcza broń”, „Matrix” czy „Siedem lat w Tybecie” oraz produkcje serialowe, wśród których znajdują się: „4 Blocks”, „Dr Quinn”, „Strażnik Teksasu” czy „Tropiciele”. Kanał jest nadawany w jakości HD. Więcej informacji na stronie warnertv.pl. 

 

Biuro prasowe

Plac Trzech Krzyży 10/14

00-499 Warszawa

 

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres:

PolandPR@warnermedia.com  

 

Kateryna Dmytriieva

Marketing & PR

kateryna.dmytriieva@warnermedia.com 

+48 512 027 201

 

Joanna Więckowska

Project Manager | dotrelations

joanna.wieckowska@dotrelations.pl

+48 690 995 770

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Film Aż sześć premier telewizyjnych z okazji 100. rocznicy urodzin Rosamunde Pilcher Biuro prasowe
2024-08-17 | 10:00

Aż sześć premier telewizyjnych z okazji 100. rocznicy urodzin Rosamunde Pilcher

Rosamunde Pilcher – autorka bestellerów, których ekranizacje zachwycają widzów już od kilku dziesięcioleci, obchodziłaby w tym roku 100. rocznicę urodzin. Z tej
Film 15. sezon „Górskich ratowników” od 2 września w Romance TV!
2024-08-11 | 09:00

15. sezon „Górskich ratowników” od 2 września w Romance TV!

Już od poniedziałku 2 września na antenę Romance TV powraca wyczekiwany serial „Górscy ratownicy! W 15. sezonie na fanów czekają nowe wyzwania jakich podjąć muszą się
Film WIŚNIOWSKI wspiera studentów „łódzkiej filmówki” przy realizacji filmu w rejonie
2024-08-08 | 10:00

WIŚNIOWSKI wspiera studentów „łódzkiej filmówki” przy realizacji filmu w rejonie

W dniach od 1 do 7 sierpnia, we wsi Wilkowisko i jej okolicach, studenci Szkoły Filmowej z Łodzi realizowali swój najnowszy projekt. Film, który opowiada historię młodej

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Bogumiła Wander

Bogumiła Wander: Bardzo tęsknię za telewizją, oglądam bez przerwy. Żałuję, że tak wcześnie odeszłam z pracy

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Bogumiły Wander, jednej z najbardziej cenionych postaci polskiego świata medialnego. Z tej okazji pragniemy podzielić się z Państwem jednym z ostatnich wywiadów, jakich udzieliła naszej redakcji.

Media

Ochrona środowiska

Miasta walczą z upałami. Jedną ze skutecznych metod jest malowanie dachów budynków na biało

Pomalowanie dachów budynków na biało lub pokrycie ich odblaskową powłoką może się przyczynić do schłodzenia temperatury w dużych, gęsto zaludnionych miastach o ponad 1°C. Białe dachy są pod tym względem skuteczniejsze nawet niż pokryte roślinnością zielone dachy czy panele słoneczne – pokazało badanie przeprowadzone w Londynie przez naukowców z UCL. – Pomalowanie dachu na biało jest bardzo tanie i proste, nie trzeba niczego zmieniać w strukturze budynku – wskazuje główny autor badania, dr Oscar Brousse z UCL Bartlett School Environment, Energy & Resources.

Problemy społeczne

Rządowy program refundacji in vitro może poprawić statystyki dzietności. W Polsce spadek liczby urodzeń sukcesywnie się pogłębia

W 2023 roku urodziło się 272 tys. dzieci – o 33 tys. mniej niż jeszcze rok wcześniej i zarazem najmniej od końca II wojny światowej. Wskaźnik dzietności plasuje się dużo poniżej wartości, która gwarantuje zastępowalność pokoleń, a przyrost naturalny już od lat pozostaje ujemny. W poprawie tych statystyk może pomóc działający od czerwca br. rządowy program refundacji in vitro. – Z doświadczeń międzynarodowych wiemy, że takie programy pozytywnie wpływają na dzietność i zwiększają ją w sposób znaczny – mówi Michał Modro, radca prawny zajmujący się obszarem zdrowia. Jak wskazuje, oprócz refundacji samej procedury potrzebna jest też jednak szersza edukacja społeczeństwa, bo w Polsce stygmatyzacja par, które zdecydowały się na in vitro oraz dzieci poczętych tą metodą, wciąż jest dość częstym problemem.