Komunikaty PR

Premiera nowych smartfonów z serii realme 12 Pro 5G już 12 marca

2024-03-06  |  13:25
Biuro prasowe

realme 12 Pro+ 5G

realme 12 Pro+ 5G wyposażony został w aparat Sony lMX890 OlS o rozdzielczości 50 MP, któremu towarzyszy innowacyjny obiektyw peryskopowy (64 MP) z 3-krotnym zoomem optycznym, 6-krotnym zoomem hybrydowym oraz 120-krotnym zoomem cyfrowym.

realme 12 Pro 5G

realme 12 Pro 5G wyposażony został w aparat Sony IMX882 OlS o rozdzielczości 50 MP. Doświadcz fotografii jak nigdy dotąd dzięki przełomowemu aparatowi z teleobiektywem o rozdzielczości 32 MP, który oferuje niezawodną klarowność zdjęć nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Współpraca ze zdobywcą Oscara

realme zaprosiło do współpracy Claudio Mirandę – zdobywcę Oscara za najlepsze zdjęcia - który dołączył do zespołu pracującego nad jakością fotografii w nowych smartfonach z serii numerycznej.  Miranda najbardziej znany jest z pracy przy filmie Życie Pi (2012) oraz filmie Davida Finchera: Ciekawy przypadek Benjamina Buttona (2008). Kooperacja zaowocowała m.in. wprowadzeniem trzech unikalnych kinowych filtrów inspirowanych ikonicznymi filmami.

Wyrafinowany i elegancki design

Najnowsze smartfony realme wyróżniają się także designem, który czerpie ze świata luksusowych zegarków. Inspirowane rzemiosłem renomowanego francuskiego zegarmistrza Olliviera Savéo, który ma bogate doświadczenie w projektowaniu dla szwajcarskich marek zegarków najwyższej klasy (m.in.: Rolex, Roger Dubuis, Piaget, Breitling czy Quinting) telefony z serii realme 12 Pro 5G charakteryzują się projektem emanującym wyrafinowaniem i elegancją. Od złotej ramki z ryflowaniem po polerowaną tarczę z efektem promieniowania słonecznego, każdy szczegół odzwierciedla najwyższe standardy luksusu i precyzji.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Dreame comes true – doskonały rok marki Biuro prasowe
2024-12-31 | 12:00

Dreame comes true – doskonały rok marki

Dreame Technology, producent innowacyjnych i uznanych urządzeń domowych, dołożył wszelkich starań, aby mijający rok był dla marki przełomowy. Własne punkty sprzedaży, pozycja lidera na
IT i technologie Trzy asy sprzątania od Dreame w promocji
2024-12-16 | 16:00

Trzy asy sprzątania od Dreame w promocji

Dreame Technology, producent innowacyjnych i uznanych urządzeń domowych, w ostatnim czasie wprowadził do swojej oferty w Polsce trzy modele odkurzaczy pionowych. Mowa o R20 Aqua z innowacyjną
IT i technologie A gdybyście tak tej zimy wspólnie zanurzyli się w magii… immersji?
2024-12-16 | 16:00

A gdybyście tak tej zimy wspólnie zanurzyli się w magii… immersji?

Zima. Szarość za oknem. Światła miasta gasną wcześniej, a smutne odcienie powtarzalnej codzienności wdzierają się do wyobraźni. W tej monotonii zaczynacie poszukiwać czegoś więcej

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Konsument

Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa

Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.

IT i technologie

Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich

Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.