Komunikaty PR

Psi Patrol rusza do akcji w Atrium Targówek!

2022-09-29  |  15:45
Biuro prasowe

Odważni i zawsze chętni do pomocy czworonożni bohaterowie serialu Psi Patrol zawitają do Atrium Targówek! Strażak Marshall i policjant Chase zapraszają wszystkie dzieci 7 i 8 października do warszawskiej galerii, gdzie będą czekać stanowiska animacyjne z mnóstwem atrakcji pozwalających im poczuć się, jakby byli członkami niesamowitej ekipy, gotowej na wszystko!

Już w piątek i sobotę 7 i 8.10.2022r. w godzinach od 12:00 do 18:00 najmłodsi fani Psiego Patrolu będą mogli sprawdzić swoje umiejętności, podejmując przygotowane przez dzielną ekipę wyzwania, a także wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Do dyspozycji dzieci będzie strefa budowy, w której pracowity buldog o imieniu Rubble przygotował mega klocki do zbudowania wielkiej wieży. Chętni będą mogli też spróbować swoich sił w tanecznym wyzwaniu, przygotowanym specjalnie dla nich przez Skye, operatorkę różowego helikoptera. W strefie multimedialnej z kolei dostępna będzie aplikacja edukacyjna, która pomoże maluchom w nauce numerów alarmowych. Wielbicieli trudnych do rozwikłania zagadek zapraszamy do strefy policyjnej, gdzie zostawią swój odcisk palca i obejrzą go przez lupę, a następnie zabiorą na pamiątkę do domu!

3… 2… 1… i… flesz fotoreporterów! Nie zabraknie też okazji do uwiecznienia miłych chwil na pamiątkowej fotografii oraz do zdobycia zdjęcia z dzielnym Marshall’em w jego strażackim wozie. Będzie można spotkać również Chase’a, który także chętnie zapozuje do wspólnych zdjęć. Na stanowisku Adventure Bay, najmłodsi będą mogli sprawdzić jak dobrze znają imiona bohaterów ulubionej bajki, a także wziąć udział w grach i zabawach przygotowanych przez animatora. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne!

Do wspólnej zabawy z bohaterami serialu „Psi Patrol” – Marshallem i Chase’em - Atrium Targówek zaprasza w piątek i sobotę (7 i 8 października), w godz. 12.00 do 18.00.

Będzie to pierwszy z trzech jesiennych eventów z cyklu październik jak z Bajki w Atrium Targówek! W każdy weekend od 7 do 22 października, oprócz dzielnych psiaków z Psiego Patrolu, będzie można spotkać także Pidżamersów oraz bohaterów kultowej bajki Świnka Peppa.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na stronach:

https://atrium-targowek.pl/psi-patrol-w-atrium-targowek/

https://atrium-targowek.pl/pazdziernik-jak-z-bajki/

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dziecko Ekologiczne i charytatywne Mikołajki w Arkadach Wrocławskich! Biuro prasowe
2022-12-02 | 12:00

Ekologiczne i charytatywne Mikołajki w Arkadach Wrocławskich!

Arkady Wrocławskie zapraszają małych i dużych na Mikołajki! Na wszystkich 3 grudnia w godzinach 10.00-17.00 będą czekały liczne atrakcje -  warsztaty wykonywania ozdób
Dziecko Mikołajki z bohaterami bajek w Atrium Biała
2022-12-02 | 11:23

Mikołajki z bohaterami bajek w Atrium Biała

    Już w najbliższą sobotę Atrium Biała zaprasza najmłodszych białostoczan na wyjątkowe wydarzenie! Z okazji zbliżających się Mikołajek, centrum handlowe odwiedzą
Dziecko Świąteczne rozdanie w Atrium Copernicus
2022-12-01 | 12:00

Świąteczne rozdanie w Atrium Copernicus

Choć świąteczna atmosfera w Atrium Copernicus panuje już od dawna, to w najbliższych dniach emocje klientów rozgrzeją wyjątkowe atrakcje. Z okazji nadchodzących Mikołajek, centrum

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Roche

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Moda

Ochrona środowiska

Polscy naukowcy mają pomysł na ograniczenie strat ciepła w budynkach. Opracowali technologię termoizolacyjnych pokryć do szyb

Od 10 do 50 proc. ciepła w gospodarstwach domowych ucieka przez okna. Rozwiązaniem nie musi być ich wymiana, ale specjalna powłoka, która zwiększy termoizolacyjność szyby. Fizycy z Polskiej Akademii Nauk opracowali folie pokryte nanowarstwami tlenku cynku z domieszką glinu, które mogą zmniejszyć utratę ciepła nawet czterokrotnie. Dzięki temu znacząco spadnie także wysokość rachunków za ogrzewanie. Nowe rozwiązanie ma być znacznie trwalsze i tańsze niż dostępne dziś na rynku folie.

IT i technologie

Przekazywanie danych równie ważne dla medycyny jak dawstwo krwi czy narządów. Polacy budują globalną platformę do wymiany takich informacji

Dzięki tworzonej przez polski start-up platformie osoby, które chcą dla dobra medycyny podzielić się informacjami o swoim zdrowiu, będą mogły to zrobić w bezpieczny sposób. Dane przekazywane przez dawców będą anonimizowane i szyfrowane. Dzięki nim instytuty i ośrodki kliniczne na całym świecie zyskają bazę, na której będzie można m.in. tworzyć algorytmy diagnostyczne czy oceniać skuteczność projektowanych dopiero terapii.